Autorius Tema: Ar aš vienas čia toks su Brera?  (Skaityta 22468 kartus)


Neprisijungęs ZX

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 317
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ar aš vienas čia toks su Brera?
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2014-01-02 14:10 »
Durnas klausimas. Važinėjai su nauju dyzeliu (2000+)? Neretai pastebiu, kad tokie žmonės, kurie sako, kad į dyzelį niekada gyvenime nesės kalba tik dėl to, kad pamena senuosius dyzelius, kur išvažiavus fūrą lenkt ant 100 km/h baigi lenkimą įsibėgėjęs iki 110 km/h, jei vėjas į gerą pusę ;D
pries pora savaiciu vilniuje vaziavau paskui pilka/ryza brera, tai kai sustartavo efektyviau tai apipyle mane juodais dumais... GT varoma tepalu/salerkos misiniu irgi esu uostes, ar is tolo pastebejes  :smilie: ...galbut gerai kol tie dyzeliai nauji ir nupirkti uz firmos pinigus, ar kai pasiseka nusipirkt pavazineta ir nieko neinvestavus parduot...paskaiciavus visas islaidas ir nuvertejimus su sena teisinga V6 alfa vazinet daug pigiau ir maloniau...

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: Ar aš vienas čia toks su Brera?
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2014-01-02 14:20 »
Na taip, jei važinėji savaitgaliais iki bažnyčios ir atgal :) Gal tuomet pigiau ir gausis... Nors ir tai labai abejoju.

Kas dėl dūmų iš dyzelių, tai tik nereikia. Kiek aš esu matęs benzų, kurie apsipylę mėlynais dūmais čiut čiut puškuoja paskutinius savo kilometrus. Tai dėl to dabar benzai yra blogi?

Kaip prižiūrėsi taip ir turėsi. Nesvarbu ar benzu, ar alieju, ar kopūstais važiuoji.
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs Infas

Ats: Ar aš vienas čia toks su Brera?
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2014-01-02 14:24 »
Turiu V6 ir JTD 16V. Suk kaip nori, JTD yra pigiau. Tiek kuro, tiek priežiūros atžvilgiu. V6 ne tik benziną srebia, jo ir aptarnavimas gerokai brangesnis nei kokio TS. Na o dėl kitų parametrų, tai V6 visais atžvilgiais pranašenis.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Ar aš vienas čia toks su Brera?
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2014-01-02 14:30 »
Turiu V6 ir JTD 16V. Suk kaip nori, JTD yra pigiau. Tiek kuro, tiek priežiūros atžvilgiu. V6 ne tik benziną srebia, jo ir aptarnavimas gerokai brangesnis nei kokio TS. Na o dėl kitų parametrų, tai V6 visais atžvilgiais pranašenis.

LPG? Ir pigiau vaziuos nei JTD :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Ar aš vienas čia toks su Brera?
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2014-01-02 14:46 »
Kadangi galiu palyginti dvi salis, tai del tu juodu dumu, negaliu nepastebeti, kad tas labai budinga butent lietuvoje. Retenybe pamatyti dyzeli apsipylusi juodais dumais norvegijoj, nepriklausomai senas jis ar naujas. Priezasciu neivardinsiu, ekspermentu nedariau, tiesiog spejimas, kad tai vyskta gal del pasalintu tam tikru filtru, gal tiesiog del kuro. Labiau linkstu prie minties, kad del kuro sudeties, nes tie filtrai veikiausiai nelabai kokios reiksmes dumingumui turi. Su mintimi, kad vel atsiras tam tikru etatiniu artistu neistengianciu nepareiksti, jog veltui niekinu branguji lietuviska dyzelina (o gal greiciau rusiska), specialiai pabreziu, jog NETEIGIU ir NEMANAU, kad kuras pats savaime yra blogas vien todel, kad jis is vienos ar kitos salies, manau tam itakos turi tam kurui naudojamos zaliavos, kurios skiriasi pas skirtingus gamintojus :) Arba pacios masinos nevisai tvarkingos. Negalim sakyti, kad tai yra tipine visu dyzeliu problema, o del taupumo, nera ka kalbeti, kad dyzelis yra pigiau, bet velgi, man pravaziuojanciam 10-15k km i metus moketi gerokai brangiau uz ta pati auto vien todel, kad jame stovi jtd yra paprasciausiai neprotinga, vaziuosiu su juo ilgus metus, kol man atsipirks viskas, ka investavau i ta "taupyma", taciau jei kilometrazas pasiektu, tarkim, 50k km i metus ar daugiau arba masina su jtd dar ir pigesne butu uz analogiska varianta su benzininiu varikliu tada jau kita kalba. Dar vienas nuansas, Brera ir 159 realiai galime ir protinga butu rinktis tik jtd arba vieninteli rimta benzina 1750,kuris apetitu tikrai nesiskundzia ir tuo primena V6 benzina, tai nelabai yra ka daug ir galvoti, jei pinigai kisenes nepleso. Vienas is pastaruju modeliu greiciausiai ir bus pirmas mano dyzelinis auto, ne del taupumo, tiesiog del to, kad nera is ko rinktis. Del siu mazu nuansu galima diskutuoti iki pazaliavimo, kas, gi, yra pigiau :)
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: Ar aš vienas čia toks su Brera?
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2014-01-02 14:47 »
LPG? Ir pigiau vaziuos nei JTD :)
Dujų įranga, kas metinis tikrinimas/priežiūra. Žiūrėk, kažkaip ir nebespės atsipirkt... :'(
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs Infas

Ats: Ar aš vienas čia toks su Brera?
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2014-01-02 14:55 »
Turiu V6 ir JTD 16V. Suk kaip nori, JTD yra pigiau. Tiek kuro, tiek priežiūros atžvilgiu. V6 ne tik benziną srebia, jo ir aptarnavimas gerokai brangesnis nei kokio TS. Na o dėl kitų parametrų, tai V6 visais atžvilgiais pranašenis.

LPG? Ir pigiau vaziuos nei JTD :)
Žinai, nespjaučiau į automobilį su dujomis, Lietuvoj prastokas įvaizdis LPG, bet nepamirskim, kad dujos ne tik ekonomija, bet ir ekologija! :) Tačiau po 7 metų dėtis dujas į automobilį, kurį naudoju tik šiltuoju sezonu, tiesiog neapsimoka.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ar aš vienas čia toks su Brera?
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2014-01-02 15:00 »
Pravaziavau jau ~ 3.500 km, daugiau miestas nei uzmiestis, kompas vidurki rodo 9,8 l/100 km, manau, visai normalu kaip benzinui prie 185 AG.
Jokiu minciu a la "butu geriau dyzelis" tikrai nera...
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs ZX

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 317
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ar aš vienas čia toks su Brera?
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2014-01-02 15:10 »
vazineju su LPG ir LPG gerai, bet ne visur tinka, mazai kam gerai ideda ir retai kada teisingai sureguliuoja  ;D, ar kalbant apie ne ipurskima- reik moket naudot...bet as ne apie tai: permoket 5zenkle suma litais uz nauja masina ir tada "taupyt" ar restauruot turbinas, siurblius, purkstukus uz tai mokant 4zenkles sumas ir "taupyt" ar visur varvint dumint ir smardint laukiant kol subyres ir taupyt, taip mazdaug suprantu dyzelio turejima...