Autorius Tema: AR 159: Priekinės pakabos klausimai  (Skaityta 14615 kartus)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2014-07-08 00:09 »
kadangi tema priekinė važiuoklė, tai paklausiu ar apatinės svirtis kas nors restauruoja, nes važiavau pas vieną "restauratorių"  tai jis pareiškė, kad jų nerestauruoja nes kažkaip neina ten užvalcuoti ir mano gyvybe nerizikuos, ir dar klausimėlis gal kas gerom kainom gali pasiūlyti naujas?
 

Kiekvienas normalus restauratoriu turi tekinimo ir valcavimo stakles su kuriomis padaro viska, o jei tokiu irenginiu nera - ten tik xalturscikai :) apie koki miesta kalbam?

Neprisijungęs tAS pATS

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 85
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2014-07-08 00:18 »
Apue Klaipeda
BMW E60
3.0d

пазлы trefl

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2014-07-08 00:36 »
Aplink Vilniu, Kauna, Panevezi, Utena galiu padeti, bet Klaipedoje nieko nezinau.

Neprisijungęs tAS pATS

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 85
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2014-07-08 10:14 »
tai, kad šalia jo ir buvau pas tų restauratorių
BMW E60
3.0d

пазлы trefl

Neprisijungęs Infas

Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2014-07-08 10:34 »
sveiki kolegos, apie priekį ir aš įkišiu savo kl :) čia vienas kolega kalbejo, jog jo auto ypač žema, tačiau ir aš pradėjau susidurt su variklio apsaugos pasivalkiojimais... galvoju, ar gali būt lūžus spyruoklė ir mašina kiek pasėdo? priedo, koks jausmas/simptomai palūžusios spyruoklės?
Simptomai gali būti įvairūs. Traškesiai, bildesiai, o gali ir nieko nebūti. Man nieko nebuvo, tiesiog priekis sėdėjo žemiau. Šiaip nuėmus ratą matosi.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Evaldukas5

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2014-07-30 12:20 »
na žema palygintinai manoji 159, bet kad provėžose kabintų tai tikrai ne :DD nors kai ieškojau savo, esu matęs kauno turguje benzininę toookią žemą, kad rūta nudžiuvus. Tai pardavėjas sakė, kad ale kažkokia "sport sportswagon"  ::) gap'o tarp ratų ir arkos jokio nebuvo, nuo žemės buvo apie 5-8 cm, bet visa tokia aukščio buvo.

Jei jau alfukus turit,tai pasiskaitykit kokios alfu komplektacijos, TI komplektacija buvo su zeminta vaziuokle ;)) http://cars.uk.msn.com/reviews/alfa-romeo-159-ti-review-2006-onwards

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2014-07-31 02:41 »
na žema palygintinai manoji 159, bet kad provėžose kabintų tai tikrai ne :DD nors kai ieškojau savo, esu matęs kauno turguje benzininę toookią žemą, kad rūta nudžiuvus. Tai pardavėjas sakė, kad ale kažkokia "sport sportswagon"  ::) gap'o tarp ratų ir arkos jokio nebuvo, nuo žemės buvo apie 5-8 cm, bet visa tokia aukščio buvo.

Jei jau alfukus turit,tai pasiskaitykit kokios alfu komplektacijos, TI komplektacija buvo su zeminta vaziuokle ;)) http://cars.uk.msn.com/reviews/alfa-romeo-159-ti-review-2006-onwards
Ti gamykliškai žeminta tik 20 mm.
Skaitom, nematom ką skaitom, bet komentuojam ;-)
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs Megejas

Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2015-05-03 17:28 »
Sveiki, prikelsiu temą dėl priekinės pakabos.
Susidūriau su problema, kad kažkas pradėjo girgždėti/cypsėti kai važiuoju. Iš pradžių kokius pirmus 5 km nieko nesigirdi, o paskui prasideda... Vos paspaudinėjus priekį girdisi tas nervinantis garsas kažkur rate, lyg apatinėj šakėj, bet niekaip neatkasu kur.
Su važiuokle viskas gerai, į kelis skirtingus servisus variau, niekas nieko nerado. Nesukčiau sau galvos, bet tas garsas veda iš proto...
Suprantu, kad iš tirščių nepribursit, bet gal kažkam taip pat buvo ir palengvins man rasti atsakymą.
Buvo: '96 Lancia Kappa 2.0
         '99 AR 156 1.6 TS
         '02 AR 156 1.9 SW JTD
Yra: '06 AR 159 2.4 JTD

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2015-05-03 17:37 »
Gal ne i tuos servisus vaziuoji. Jei sakai, kad vien paspaudus prieki girdisi, tai tiesiog vienas spaudo prieki - kitas ziuri is kur garsas ir galiausiai surasi. Siaip girgzdejimas dazniausiai buna is virsutiniu sakiu sailentu(bent is mano patirties). Galima juos sutepti - gali padeti kuriam laikui.
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs benten

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 67
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159: Priekinės pakabos klausimai
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2015-05-03 21:06 »
Gal ne i tuos servisus vaziuoji. Jei sakai, kad vien paspaudus prieki girdisi, tai tiesiog vienas spaudo prieki - kitas ziuri is kur garsas ir galiausiai surasi. Siaip girgzdejimas dazniausiai buna is virsutiniu sakiu sailentu(bent is mano patirties). Galima juos sutepti - gali padeti kuriam laikui.
Esu ir aš su šita "bėda" susidūręs. Pas mane tas čirškėjimas atsiranda tikt tada kai oras išdžiūva ir ilgokai nepalyja. Ten ryškiai pradeda girgždėti sailenblokai ar kažkokios tai gumos.
Važiuoklė prapurtyta per visus galus, viskas OK ir taip būna kol dregni orai būna. Tik sušyla ir ateina vasara, jausmas lyg kokios lingės girgždėtų ant senos gazelkos :))
AR 159 SW 2,4JTDm