Autorius Tema: Camber angle 156'ai?  (Skaityta 9915 kartus)

Neprisijungęs liuduks

Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2013-08-16 21:21 »
pamršta liko storesni stabilizatoriai  ;D
http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-156/Suspensions/Eibach-Anti-Roll-Kit-Sports-Stabilizer-Bars::1107.html           alternatyvos alfutei kaip ir nėr.

P.S. apatinis priekinis skersinis neduos nei kiek naudos be viršutinio  ;)

P.S. nežinau kokius ten forumus skaitei (aš ir netikiu, kad iš jo butų kokios jaučiamos naudos) tačiau kaip dabar pamenu atsiliepimus GT savininko kažkur "jei kas nakty pakabintu tokį, nesuprastum kas per velnias nutiko mašinai (geąja prasme)

P.S. užsidėsiu, pasakysiu, bet to greit nebus, kol nebaigsiu savo kovos s stabdžiais  :angry:
 
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2013-08-17 12:38 »
pamršta liko storesni stabilizatoriai  ;D
http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-156/Suspensions/Eibach-Anti-Roll-Kit-Sports-Stabilizer-Bars::1107.html           alternatyvos alfutei kaip ir nėr.

P.S. apatinis priekinis skersinis neduos nei kiek naudos be viršutinio  ;)

P.S. nežinau kokius ten forumus skaitei (aš ir netikiu, kad iš jo butų kokios jaučiamos naudos) tačiau kaip dabar pamenu atsiliepimus GT savininko kažkur "jei kas nakty pakabintu tokį, nesuprastum kas per velnias nutiko mašinai (geąja prasme)

P.S. užsidėsiu, pasakysiu, bet to greit nebus, kol nebaigsiu savo kovos s stabdžiais  :angry:
 

Sitie storesniai irgi yra pakeliui...  :D. Visa Eibach atributika bus. Tik klausimas man pasistojo ar nereikia keisti tu virsuje amortizatoriu itvirtinimu (lekstuciu ar kaip jos ten vadinasi). Ar tu keitei juos, Liuduks?

 Stabdzius galetum pabublikuoti iki smulkmenu, labai idomi tema. Na siemet nelysiu as i juos, originalius reikia pribaikti. Labai sunku neturetu buti...  ;D Bet manau ant pavasario reiks isigilinti labiau kaip ten su jais yra reikalai. Tu ten is 166'os kazkaip montuoji, ar ne?

Neprisijungęs liuduks

Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2013-08-17 17:18 »
Ką ten komentuot....   
http://www.alfaklubas.lt/forumas/index.php?topic=66978.0 { mano monologas  :P }

O asmeniškai strigęs + laiko nėr ( rytoj gal laiko bus tai papublikuosim ką turim )

 

Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2013-08-17 23:24 »
Ką ten komentuot....   
http://www.alfaklubas.lt/forumas/index.php?topic=66978.0 { mano monologas  :P }

O asmeniškai strigęs + laiko nėr ( rytoj gal laiko bus tai papublikuosim ką turim )

 



Gerai, reiks pasakityti.  8)

Neprisijungęs liuduks

Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2013-08-18 00:09 »
klausimas man pasistojo ar nereikia keisti tu virsuje amortizatoriu itvirtinimu (lekstuciu ar kaip jos ten vadinasi). Ar tu keitei juos, Liuduks?
Nereiks, o gumas tai siūlau pasikeist nepriklasomai nuo senų stovio.

P.S. siūlau pasiruošti priekinių amortikų "ramsčius" kitus, kur tvirtinas amortikas su apatinę lapkę, ten toks naglas 10 šešiakampis (varžtas), kad nu jį  :angry:

Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2013-08-18 20:35 »
klausimas man pasistojo ar nereikia keisti tu virsuje amortizatoriu itvirtinimu (lekstuciu ar kaip jos ten vadinasi). Ar tu keitei juos, Liuduks?
Nereiks, o gumas tai siūlau pasikeist nepriklasomai nuo senų stovio.

P.S. siūlau pasiruošti priekinių amortikų "ramsčius" kitus, kur tvirtinas amortikas su apatinę lapkę, ten toks naglas 10 šešiakampis (varžtas), kad nu jį  :angry:



Kuris cia is ju? Ir kur juos galima isigyti. Kazkur skaiciau, jog tie "drop link" (ziureti paveikslelyje) yra vienkartiniai mazdaug ir beveik niekada kaip taisykle neatsisuka. Tuos irgi gal reikia keisti tuo paciu. Kur rekomenduotumet pirktis visas sitas dalis?

Neprisijungęs liuduks

Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2013-08-18 22:49 »
Drooplink - stabilizatoriau traukės.
Nežinau apie kokia koroziją skaitei, visi anglai rekia korozija, nes tiesiog sunkiai atsisuka, sunkiai, nes labai mandras alfutės gavo gamyloj, atsukama ne dviem raktais, o raktu ir smulkia "astra" ar tai 6kamp. nepamenu.  Aftermarket, bent dauguma atsisuka žmoniškai naudojant 2 raktus.

P.S. kažkur buvau atkapstęs "uprated" droplinkus ir, bet ir kaina kosminė pamenu pasirodė, žinant kiek kainuoja paprasti, kad ir TRV.

P.S.S. nebuk žydas ar suvalkas, ir susidėk gerus naujus ir ne FASTBALT lygio  :-X
o tai nepasimėgausi "storuliais" savo  ;D
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2013-08-18 22:56 »
Drooplink - stabilizatoriau traukės.
Nežinau apie kokia koroziją skaitei, visi anglai rekia korozija, nes tiesiog sunkiai atsisuka, sunkiai, nes labai mandras alfutės gavo gamyloj, atsukama ne dviem raktais, o raktu ir smulkia "astra" ar tai 6kamp. nepamenu.  Aftermarket, bent dauguma atsisuka žmoniškai naudojant 2 raktus.

P.S. kažkur buvau atkapstęs "uprated" droplinkus ir, bet ir kaina kosminė pamenu pasirodė, žinant kiek kainuoja paprasti, kad ir TRV.

P.S.S. nebuk žydas ar suvalkas, ir susidėk gerus naujus ir ne FASTBALT lygio  :-X
o tai nepasimėgausi "storuliais" savo  ;D

Aisku, aciu uz atsakyma. Masina vazineta Svedijoj, tai korozijos reikalas yra tikrai ne is pirsto lauztas...  ;D




Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2013-08-18 23:05 »
Man kai priekinius amortikus išiminėjo, tai prie varžtų privirino varžtus rimtesnius 6-kampius, tada pakaitino ir atsuko su "puške" gan lengvai. Mašina 6,5 metų Lietuvoj laksto, o prieš tai Olandijoj buvus. Bet tai ne rodiklis. Beveik visi varžtai prasukinėti buvo anksčiau ar vėliau. Svarbiausia tinkamai susitepti prieš atsukinėjant bent jau iš vakaro.

Su galiniais amortikais irgi buvo reikalo, bet nieko nereikėjo virinti ir tinkamai pasiruošus buvo sutvarkyta per valandą viskas. Tiesa, tas ilgasis varžtas sunkiai pasidavė, bet pasidavė.

P.S. Kai keisi amortikus (ypač galinius) pasiimk ką nors į pagalbą, o jei pavyks, tai bent papildomas 4 rankas. Tikrai nepakenks, nes vienam ar dviem teks laikyt amortiką, o kitam prisukt varžtus iš viršaus.8)
« Paskutinį kartą keitė: 2013-08-18 23:09 sukūrė PiPPas »
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Camber angle 156'ai?
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2013-08-18 23:14 »
Man kai priekinius amortikus išiminėjo, tai prie varžtų privirino varžtus rimtesnius 6-kampius, tada pakaitino ir atsuko su "puške" gan lengvai. Mašina 6,5 metų Lietuvoj laksto, o prieš tai Olandijoj buvus. Bet tai ne rodiklis. Beveik visi varžtai prasukinėti buvo anksčiau ar vėliau. Svarbiausia tinkamai susitepti prieš atsukinėjant bent jau iš vakaro.

Su galiniais amortikais irgi buvo reikalo, bet nieko nereikėjo virinti ir tinkamai pasiruošus buvo sutvarkyta per valandą viskas. Tiesa, tas ilgasis varžtas sunkiai pasidavė, bet pasidavė.

P.S. Kai keisi amortikus (ypač galinius) pasiimk ką nors į pagalbą, o jei pavyks, tai bent papildomas 4 rankas. Tikrai nepakenks, nes vienam ar dviem teks laikyt amortiką, o kitam prisukt varžtus iš viršaus.8)

Ne pats nelysiu tikrai. Neturiu tokiu galimybiu siuo metu. Todel susitariau, jog Gintarinis is Klaipedos pades ir su vaziuokle, kai busiu Lietuvoje rugsejo pradzioj. Tik noriu kiek imanoma viska sklandziai pasiruosti, kad paskui nebutu streso.