Autorius Tema: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)  (Skaityta 28545 kartus)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #80 Įrašytas: 2013-12-05 19:54 »
Aš manau, kad temos autoriaus viena iš priežasčių kodėl norima daryti upgrade iš to, kas dabar stovi garaže yra ta, kad mašina yra FL, kas turbūt geriau atrodo, negu ne FL, o  GTA su FL kiek žinau nebuvo. Plius į tą, kuri dabar stovi garaže jau investuota kažkokia suma pinigo (kiek žinau stabdžiai daryti ir dar kažkas)... O bet tačiau visą tą, kas jau investuota į garažinę galima perinvestuoti į "naująją" netgi tam pačiam garaže ar netgi ant kiemo per dieną, nes jau žinoma kas nuo ko prasideda... Aš palaikau Zhalio variantus. Paprasčiausias kaip aš matau būtų jamt stock GTA 156 ir perkelt visą gėrį iš garažo į naują žaislą. Vien jau dėl išliekamosios vertės ir "egzotikos" ;)

Nebuvo, bet Autodelta siūlo GTA modeliui pritaikytus FL sparnus (praplatintus) ir bamperį, o visas kitas dalis (kapotą, lempas ir t.t.) galima nuo paprastos FL panaudoti. 8)

Taigi, variantų tikrai yra. Belieka temos autoriui viską gerai pasverti ir nuspręsti ko jis norėtų tokioje situacijoje. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #81 Įrašytas: 2013-12-05 20:09 »
Aš manau, kad temos autoriaus viena iš priežasčių kodėl norima daryti upgrade iš to, kas dabar stovi garaže yra ta, kad mašina yra FL, kas turbūt geriau atrodo, negu ne FL, o  GTA su FL kiek žinau nebuvo. Plius į tą, kuri dabar stovi garaže jau investuota kažkokia suma pinigo (kiek žinau stabdžiai daryti ir dar kažkas)... O bet tačiau visą tą, kas jau investuota į garažinę galima perinvestuoti į "naująją" netgi tam pačiam garaže ar netgi ant kiemo per dieną, nes jau žinoma kas nuo ko prasideda... Aš palaikau Zhalio variantus. Paprasčiausias kaip aš matau būtų jamt stock GTA 156 ir perkelt visą gėrį iš garažo į naują žaislą. Vien jau dėl išliekamosios vertės ir "egzotikos" ;)

Nebuvo, bet Autodelta siūlo GTA modeliui pritaikytus FL sparnus (praplatintus) ir bamperį, o visas kitas dalis (kapotą, lempas ir t.t.) galima nuo paprastos FL panaudoti. 8)


Na bet čia ne stock... ;)
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #82 Įrašytas: 2013-12-05 22:19 »
Jo, GTA su papimpinta vaziuokle butu labai neblogai, aisku... :) Kazkas teisingai pastebejo, jog FL ant GTA butu isvis idealus variantas mano akiai. Ir dar raudonas koks (Alfa rosso...)

Zhalias, tavo pasiulymai man gyvenima tikrai nepalengvina  :angry: (bet tu esi ziauriai teisus!).  ;D

Problema yra, kad "nurengtas" mano JTS'as jauciu nera vertas net karves geros... :)


P.S. Jeigu Zhalias jusu komanda buna gyva tarpukaledyje, tai teks gal man uzsukti pas jus ir pakalbeti gyvai :)

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #83 Įrašytas: 2013-12-05 22:27 »
Steponas, Zazas tarpukalėdy lyg ir bus - aš nuo grupdžio 21 iki sausio 2 nebūsiu ant Marijos žemės.
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs moonshine

Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #84 Įrašytas: 2013-12-05 22:31 »
Jo, jūs, chebra, beleką prišnekintumėt...  ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs alfagta

Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #85 Įrašytas: 2013-12-06 21:09 »
stradale čia kaip tik tai ko tau reikia :) GTA su fl priekiu...http://www.autoscout24.eu/Details.aspx?id=206857474&cd=634600397890000000&asrc=st
Alfa Romeo 159 Ti Q4

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #86 Įrašytas: 2013-12-06 21:56 »
Jei ten tikrai dujų kompo indikatorius (žr. foto) ir dujos pastatytos, tai nu ir išprievartauta GTA...

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #87 Įrašytas: 2013-12-06 21:56 »
Jei ten tikrai dujų kompo indikatorius (žr. foto) ir dujos pastatytos, tai nu ir išprievartauta GTA...

Taigi parašyta, kad GPL (dujos vienok). 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #88 Įrašytas: 2013-12-07 00:09 »
esu labai dekingas visiems uz tikrai rimta ir atvira diskusija. Kadangi automobilio variklis nebus greiciausiai rimtai uzkaitintas iki darbines temperaturos be pavasario, tai panikos siuo metu, kaip ir nera... Nebent tokie pasiulymai, kuriu negalima atsisakyti (Godfather I)...  ;D

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)
« Atsakymas #89 Įrašytas: 2014-04-06 21:57 »
Tai va, situacija yra tokia, jog variklis ne tik kad pakilo iki darbines temperaturos si pavasari, bet siuo metu spejo jau ir perkaisti  ;D

Simtomai tokie, ziema ausinimo skyscio reikejo dapilti apie 0,5-1ltr 1000-iui km. Dabar apie 2 ltr 100-ui kilometru… Ir atrodo jog eina viskas tik blogin. Tepalas – lyg toks pat, be priemaisu ar putu, ausinimo skystis – svarus, bet jo visada tik truksta.

Uzgesinus gerai uzkaitusi varilki po kokios keliones, issipletimo bakelyje truksta ausinimo skyscio. Atsukus issipletimo bakelio dangteli, sistema itraukia smarkiai oro, skystis uzsipildo bakelyje keliom sekundem, kol po to vel subega atgal gilyn i sistema. Tuomet galima dapilti apie 1ltr maziausiai kol pasieki tarp min/max normos. Toks jausmas, jog sistemoje susidaro vakumas. Sis reiskinys gali tik ivykti turbut galvutei skilus netoliese esant isiurbimo kanalu. Nes kaip kitaip gali susidaryti toks vakumas? Kazkoks nenormalus dumijimas nera uzfiksuotas. Greiciausiai iplysimas padideja, kai variklis uzkaista gerai… Aisku, galima cia kurti teorijas, bet su galvute kazkas yra negerai, ar ne?

Vaziuoti, itariu jau niekur nebegalima… Variklio kapitalinis?
Kur gauti 2.0 JTS galvute?
Tai tokie skubesni reikalai uzpludo si pavasari.