Blevyzgos apie bet ką > Alfa garažas

Alfa Romeo 156 JTS sw (carro famiglia)

(1/19) > >>

Stradale:
Si auto turiu jau du metai, bet tik dabar nusprendziau atsidaryti vieta Alfa klubo garaze...    :D, nes jauciu, jog kazkoki uzkrata jau esu pasigaves ir taip lengvai is ”AR world” neislysiu. Taigi pristatau paprasta alfute, kuri greiciausiai tarnaus man dar pora metu, nemusant jokiu trasos rekordu ar panasiai. Tam reikalui yra kitu projektu, kuriuos svajojiu pabandyti ir igyvendinti ateityje...  8)

Duomenys:
-   2.0 JTS bendzinas, kuris pagal gamintoja turetu tureti 165 arklio jegas, bet greiciausiai keletas is ju yra issilakste...
-   Mechanine penkiu laipsniu deze
-   Rida siuo metu 110.000 km.
-   Zodziu standartine...

Artimiausi planai su siuo automobiliu:
1.   Nuplauti ir nupoliruoti... (arba sitas punktas turbut paskutinis)
2.    Pakeisti dirzeli su visais aplinkiniais mechanizmais susijusiais su juo (Completed)
3.   Pakeisti duslintuva I kazkoki maziau rudyjanti…   ;D (Completed)
4.   Palengvinti alsavima, pakeiciant oro padavimo filtra ir latakus. (gal koks arklys sugris arba bent jau balsas pageres...)  (Completed)
5.   Panaikinti 4x4 stovesena, nuleidziant kelis centimetrus ir pakeiciant amortizatorius ir spyruokles i labiau ”spalvotas” (Completed)
6.   Pakeisti visas bent jau priekineje vaziuokleje gumas i powerflex. Cypia, girgzda lyg pensininke per visus nelygumus. (Completed)
7.   Pakeisti tepala greicio dezeje (Completed)
8.   Pakeisti termostata su ausinimo skysciu (Completed)
9.   Pakeisti stabdziu skysti, kad pedalas siek tiek ”sustangretu”...
10.   Pakeisti tepalus (Completed)
11.    Pakeisti variklio apsauga ir varztelius.

Tai va, keleta is situ isvardintu punktu esu numates atlikti artimiausiu metu, kitiems teks kantriai laukti savo eiles...

alfagta:
ikelk saviškės foto. kaip sukas JTS varikliukas, daug kas i juos neigemai žiuri...

Stradale:

--- Citata iš: alfagta  2013-08-05 23:10 ---ikelk saviškės foto. kaip sukas JTS varikliukas, daug kas i juos neigemai žiuri...

--- Baigti citatą ---

Turi galvoje nufilmuoti variklio darba? Ar nebus per didelis failas tik, nes maciau jog 600kb galima tik uzlaudinti per zinute? Siaip galeciau nufilmuoti.

Idomu kodel neigiamai ziuri? Vienintelis dalykas kas galbut yra labai svarbu siam varikliui, jog jis tepalus megsta jau is prigimties ir patikrinti ju lygi reikia beveik su kiekvienu bako uzpilimu. Nes kitu atveju labai rimti nemalonumai prasideda. Paskui reikia, kaip ir kiekviena varikli, pasildyti uzvedus nors pora minuciu ir nespausti iki 7000rpm pirmas 15 minuciu, bent jau...
 Na o siaip, as ja droziu kaip turi buti ir labai trumpais deja atstumais. Vos po 20 km per vaziavima, kas yra prastai bet kokiam varikliui. Todel tepalus keiciu kiekvienais metais be isimties (nesvarbu jog pravaziuoju mazdaug 6000 km).
 Na kol kas dar laiko...  ???
Siaip sutinku, jog variklis galetu buti geresnis. Bet man visai patinka jo charakteris  ;D

Stradale:
Tai va, sia savaite galvoju uzsakyti situos patobulinimus:

http://www.larkspeed.com/index.pl?p=SSK88&a=i Zinau, jog iseinantis modelis, bet man atrodo bus geresni nei originalus siuo metu pas mane… Na nebent kasnors is jusu gerai zino sita “set up’a” ir absoliuciai nerekomenduoja.

Toliau is tos pacios parduotuves butu http://www.larkspeed.com/index.pl?p=336690502TWR&a=i . Kiek skaiciau, tai atsiliepimai apie juos yra neblogi. Esme tame, jog siuo metu turiu paprasta sportini filtra isvedes, bet jis yra labia arti radijatoriaus ir greiciausiai siurbia karsta ora. Nekokia kombinacija… be to oro srauto matuokli veda is proto.

Na ir sita duslintuva http://www.larkspeed.com/index.pl?p=SUP753106T&a=i , nes dabartinis labiau i durslioka panasus ir duju ismetimo srauta greiciausiai tikrai nepagerina. Garsas gali siek tiek ”paskardeti”, bet ne per daugiausia, nes reikia jog musu mazyle kartais gale galetu ir uzmigti...

Jeigu kas nors turite geresniu pasiulymu arba nusiskundimu siais komponentais, tai prasom pranesti dabar arba niekad...  ;D

PiPPas:

--- Citata iš: Stradale  2013-08-06 11:34 ---Tai va, sia savaite galvoju uzsakyti situos patobulinimus:

http://www.larkspeed.com/index.pl?p=SSK88&a=i Zinau, jog iseinantis modelis, bet man atrodo bus geresni nei originalus siuo metu pas mane… Na nebent kasnors is jusu gerai zino sita “set up’a” ir absoliuciai nerekomenduoja.

Toliau is tos pacios parduotuves butu http://www.larkspeed.com/index.pl?p=336690502TWR&a=i . Kiek skaiciau, tai atsiliepimai apie juos yra neblogi. Esme tame, jog siuo metu turiu paprasta sportini filtra isvedes, bet jis yra labia arti radijatoriaus ir greiciausiai siurbia karsta ora. Nekokia kombinacija… be to oro srauto matuokli veda is proto.

Na ir sita duslintuva http://www.larkspeed.com/index.pl?p=SUP753106T&a=i , nes dabartinis labiau i durslioka panasus ir duju ismetimo srauta greiciausiai tikrai nepagerina. Garsas gali siek tiek ”paskardeti”, bet ne per daugiausia, nes reikia jog musu mazyle kartais gale galetu ir uzmigti...

Jeigu kas nors turite geresniu pasiulymu arba nusiskundimu siais komponentais, tai prasom pranesti dabar arba niekad...  ;D

--- Baigti citatą ---

Pirmiausiai, tai TS ir JTS varikliai neturi kuro filtro.

Nedėk sportinio filtro, jeigu jis yra tepamas - apsineša MAF'as nuo to tepaliuko, todėl ir grybauja tau nuolat. Dėk plaunamą, bet netepamą. Iš patirties sakau. Geriausiai dėti filtrą į standartinę dėžę, bet sportinį plaunamą (netepamą). Tada ir oro paėmimas užtikrintas, ir nuo balų didesnių apsaugo liūčių metu ir karšto oro neima iš aplinkos.

Nežinau kaip JTS, neteko iki šiol normaliai susidurti su tokiu akis į akį, bet bent jau mano TS, tai nors ir ant šalto paspaudus normaliai nieko nevalgo iš tepalų pusės. Ne kartą myniau iki 6000-6500rpm vos kelios minutės po užvedimo ir nieko. Nereik dapilinėt tepalų nuo pat Zazo variklio sutvarkymo prieš beveik 6 metus, nors per tą laiką nuvažiuota beveik 230000 km. Spėju, kad JTS tepaliukus valgo dėl ypač plonų žiedų, kurie dažnai pakiša koją normaliam beservisiniam variklio naudojimui. 8)

P.S. Video galima įkelti naudojant Youtube ar Vimeo.

P.P.S. Kur ratlankius tokius radai? Nu nesvietiškai gražūs... :D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją