Autorius Tema: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje  (Skaityta 5175 kartus)

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Įrašytas: 2013-08-05 19:30 »
Noriu suzinoti kas gerai, kokybiskai ir greitai atlieka paskirstymo ir balansinio dirzelio keitima su visais rolikais ir vandens pompa Klaipedoje Alfai 156'ai 2.0 JTS. Autobrava Klp. kazkodel sunkiai atsakineja i mano uzklausimus, kuriuos rasiau net du kartus... Tuo paciu reiktu ir termostata pakeisti su ausinimo skysciu... ir velnias zino, gal dar kas islystu. Buciau dekingas uz patarimus.

Neprisijungęs Steponas

Ats: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2013-08-05 21:17 »
vietiniai alfistai gal ka patars. As galiu rekomenduoti servisa ''Renautas''. kontaktus raisi internete
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013-08-05 21:27 »
"Renautas" tvarko ir Alfas? Na reiks rytoj pasiskambinti. Dekoju.

Gal dar kas kokiu alternatyvu zinot?

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2013-08-05 22:17 »
"Renautas" tvarko ir Alfas? Na reiks rytoj pasiskambinti. Dekoju.

Gal dar kas kokiu alternatyvu zinot?

Yra alternatyva Gargžduose pas lancistus, konkrečiai pas Kibirazą, bet kontakto neturiu. Reiktų Rimui į Lancia klubą rašyt. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2013-08-05 22:48 »
"Renautas" tvarko ir Alfas? Na reiks rytoj pasiskambinti. Dekoju.

Gal dar kas kokiu alternatyvu zinot?

Yra alternatyva Gargžduose pas lancistus, konkrečiai pas Kibirazą, bet kontakto neturiu. Reiktų Rimui į Lancia klubą rašyt. 8)

Na skamba neblogai Gargzdu lancistai... Svarbu, jog jie yra tokius darbus dare ir turi visus tuos velenelio uzrakinimus su visais kitais spec. irankiais. Jeigu dar turi multiecuscan, tai butu super. Nekalbant jau apie kokia Lancia Delta Integrale garaze... seiles pavarvinti.
 Siaip galvojau, jog man gal yra reikalingas ale stampas i servizo knygute, kuri yra pilnai pristampuota iki 2011 metu... Bet dabar galvoju, jog tas stampas man maziausiai reikalingas. Auto planuoju tureti dar pora metu, o paskui ji greiciausiai bus vistiek beverte.

 Kaip man su jais susisiekti? Jeigu zinai numeri ar kazka, tai butu super!

Neprisijungęs Folgore_

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 205
  • Karma: +1/-0
  • GTT391
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2013-08-06 06:17 »
Klaipėdoje yra Gintarinis. 860718494 Tik pas jį eilės nemažos. Senesnis alfistas Klaipėdoj nebent Kęstas (tiem kas žino). :)
Yra:'06 159 2.4 JTDM 20V
Buvo: '96 155 2.0 16V, '00 166 2.5 V6
Mačiau Bajorą...

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2013-08-06 08:18 »
Klaipėdoje yra Gintarinis. 860718494 Tik pas jį eilės nemažos. Senesnis alfistas Klaipėdoj nebent Kęstas (tiem kas žino). :)

Aciu, reiks bandyti skambintis, tartis su Gintariniu.

Nesuprantu kodel Autobrava visai nesidomi Alfa Romeo servisu? Rasiau situo adresu klaipeda.servisas@autobrava.lt ir skambinau klausiau ar toki jie mail'a turi... Zodziu nulis emociju.  :(

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2013-08-06 12:21 »
Na skamba neblogai Gargzdu lancistai... Svarbu, jog jie yra tokius darbus dare ir turi visus tuos velenelio uzrakinimus su visais kitais spec. irankiais. Jeigu dar turi multiecuscan, tai butu super. Nekalbant jau apie kokia Lancia Delta Integrale garaze... seiles pavarvinti.
 Siaip galvojau, jog man gal yra reikalingas ale stampas i servizo knygute, kuri yra pilnai pristampuota iki 2011 metu... Bet dabar galvoju, jog tas stampas man maziausiai reikalingas. Auto planuoju tureti dar pora metu, o paskui ji greiciausiai bus vistiek beverte.

 Kaip man su jais susisiekti? Jeigu zinai numeri ar kazka, tai butu super!

Na, jie man per kelias valandas suveikė reikiamą amortizatorių 156-ai ir atvažiavo iš autostrados pasiimti nuo Raseinių, kai maniškės amortiko plokštelė lūžo bevažiuojant į Pajūrį. Nusivežė, sutvarkė ir dar kainą žmonišką pasakė. Turi jie ten visko ko reik.

Parašiau Rimui - laukiu patikimų servisų sąrašo iš Pajūrio zonos.
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2013-08-06 12:52 »
Na skamba neblogai Gargzdu lancistai... Svarbu, jog jie yra tokius darbus dare ir turi visus tuos velenelio uzrakinimus su visais kitais spec. irankiais. Jeigu dar turi multiecuscan, tai butu super. Nekalbant jau apie kokia Lancia Delta Integrale garaze... seiles pavarvinti.
 Siaip galvojau, jog man gal yra reikalingas ale stampas i servizo knygute, kuri yra pilnai pristampuota iki 2011 metu... Bet dabar galvoju, jog tas stampas man maziausiai reikalingas. Auto planuoju tureti dar pora metu, o paskui ji greiciausiai bus vistiek beverte.

 Kaip man su jais susisiekti? Jeigu zinai numeri ar kazka, tai butu super!

Na, jie man per kelias valandas suveikė reikiamą amortizatorių 156-ai ir atvažiavo iš autostrados pasiimti nuo Raseinių, kai maniškės amortiko plokštelė lūžo bevažiuojant į Pajūrį. Nusivežė, sutvarkė ir dar kainą žmonišką pasakė. Turi jie ten visko ko reik.

Parašiau Rimui - laukiu patikimų servisų sąrašo iš Pajūrio zonos.

Zuper, laukiu ir as tada

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa servisas arba mechanikas Klaipedoje
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2013-08-06 20:10 »
aš tai tik pas Gintarinį važiuočiau, ir visi Klp alfistai tik pas jį varo, o kas ten nuotoliniais būdais nustatinėja servisų patikimumus tai niekam ir neįdomu.

Nusprendziau dar kokia diena palaukti atsakymo is Autobravos. Jeigu nepavyks susitarti, tai tada skambinsiu Gintariniui.