Autorius Tema: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96  (Skaityta 30122 kartus)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2013-09-24 00:01 »
Šauniai atrodantis bolidas, matyt važiuoja ir ne prastai  ^-^ Ką darysi per žiemą, konservuosi?

nusipirkau ziemines padangas su ratlankiais, tai spek ka darysiu? :D

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2013-09-24 00:22 »
Drąsus  :) Tikiuosi šildymas gerai veikia  ;D

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2013-09-24 12:03 »
Drąsus  :) Tikiuosi šildymas gerai veikia  ;D

Man toks jausmas, kad ten pastiprintas eina sildymas, nes pvz ijungus vejeli jis pucia tokiu stiprumu (ant max.), kad realiai jauti diskomforta net ir vairavimui trukdo, daugiau antros padalos net nejugiu, o dazniausiai ant pirmos laikau, sildyma irgi atsukus iki dugno - pro angas varo labai karsta ora, gal del to, kad masina is Vokietijos yra, ten ziemos yra biski padoresnes, tai irgi kaip kabrioletui sildymas padoresnis padarytas, lyginant su italiskai ar pracuziskai modeliais.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2013-09-24 12:04 »
Šauniai atrodantis bolidas, matyt važiuoja ir ne prastai  ^-^ Ką darysi per žiemą, konservuosi?

nusipirkau ziemines padangas su ratlankiais, tai spek ka darysiu? :D
tai konservuosi su žieminiais ratais?

vazinesiu ziema, bet aisku neperdaugiausiai.

Neprisijungęs moonshine

Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2013-09-24 13:39 »
Man toks jausmas, kad ten pastiprintas eina sildymas, nes pvz ijungus vejeli jis pucia tokiu stiprumu (ant max.), kad realiai jauti diskomforta net ir vairavimui trukdo, daugiau antros padalos net nejugiu, o dazniausiai ant pirmos laikau, sildyma irgi atsukus iki dugno - pro angas varo labai karsta ora, gal del to, kad masina is Vokietijos yra, ten ziemos yra biski padoresnes, tai irgi kaip kabrioletui sildymas padoresnis padarytas, lyginant su italiskai ar pracuziskai modeliais.
Turi info, kad buvo kažikoks skirtingas šildymo išpildymas Italijoj vs Vokietijoj pardavinėtiems Spaideriams?  ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2013-09-24 19:07 »
Man toks jausmas, kad ten pastiprintas eina sildymas, nes pvz ijungus vejeli jis pucia tokiu stiprumu (ant max.), kad realiai jauti diskomforta net ir vairavimui trukdo, daugiau antros padalos net nejugiu, o dazniausiai ant pirmos laikau, sildyma irgi atsukus iki dugno - pro angas varo labai karsta ora, gal del to, kad masina is Vokietijos yra, ten ziemos yra biski padoresnes, tai irgi kaip kabrioletui sildymas padoresnis padarytas, lyginant su italiskai ar pracuziskai modeliais.
Turi info, kad buvo kažikoks skirtingas šildymo išpildymas Italijoj vs Vokietijoj pardavinėtiems Spaideriams?  ;D

Del alfos neturiu, bet del vokiskos technikos turiu, kas liecia daugeli gamintoju skiriasi net antikorozines dangos pvz. italijoje, prancuzijoje, ispanijoje vienaip, anglijoje kitaip, o vokietijoje dar kitiap, t.y. apsauginio sluoksnio storis skiriasi, siuliu uzdengimo plotas, taip pat sildymo sistemos skiriasi, ypatingai kabriku (pvz egipte ir pan masinos isvis neturi nieko bendro su sildymu, tik saldymo sistema ten yra), kas liecia europa - italijoje vazinejanciu sildymo radiatoriai mazesni buna, o pvz. vokietijoje didesni, bet visi skiriasi nuo nekabrioleto, t.y. tie kur mazi stovi - mazesni uz paprasto kebulo masinos, o kur didesni - tai didesni uz paprasta, kai turejau GTV - silde jinai gerai, bet tikrai ne kaip spideris, mano GTV 1996 neturejo salono filtro, o spideris 1996m turi, nors visi sake kad nebuna tokiu metu jo, bet stovi ir originaliai.

Neprisijungęs moonshine

Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2013-09-24 20:59 »
Ne, nu aš tai suprantu. Pas mane `88 bulka turėjo salono filtrą, tai dalių krautuvėj kaip į kosmonautą žiūrėdavo kai paprašydavau, kas antram siūlyt eit pačiam pasižiūrėt reikdavo kai užknisdavo ginčytis. Bet ne apie tai. Kokiam golfui ar panašaus tiražo automobiliui gal ir apsimoka žaisti su tokiom adaptacijom. Bet kaip tokiam GTV/Spaideriui aš asmeniškai labai abejoju ar fiatas bandė žaist. Rasi skirtumų - pranešk, įdomu  ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2013-09-24 23:58 »
Ne, nu aš tai suprantu. Pas mane `88 bulka turėjo salono filtrą, tai dalių krautuvėj kaip į kosmonautą žiūrėdavo kai paprašydavau, kas antram siūlyt eit pačiam pasižiūrėt reikdavo kai užknisdavo ginčytis. Bet ne apie tai. Kokiam golfui ar panašaus tiražo automobiliui gal ir apsimoka žaisti su tokiom adaptacijom. Bet kaip tokiam GTV/Spaideriui aš asmeniškai labai abejoju ar fiatas bandė žaist. Rasi skirtumų - pranešk, įdomu  ;D

neturesiu su kuo palyginti, nes neesu ardes GTV, o ir Spiderio ardyti kol kas tfu tfu nereikia ;)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2013-09-25 00:00 »
Šauniai atrodantis bolidas, matyt važiuoja ir ne prastai  ^-^ Ką darysi per žiemą, konservuosi?

nusipirkau ziemines padangas su ratlankiais, tai spek ka darysiu? :D
tai konservuosi su žieminiais ratais?

vazinesiu ziema, bet aisku neperdaugiausiai.
koks tikslas?

Toks, kad seimoje yra dvi masinos - X-Trail ir Spider, ir daznai viena masina isvaziuoja, tai reikalinga kita, beto visai smagu ziema su Spider'iu bus manau, plius man patinka su ta masina vazineti ir kartais pasivazineti tiesiog savo malonumui :)

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Spider 2.0 TS '96
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2013-09-25 00:34 »
I kartos visiems Gtv ir Spider 916 visiems varikliams tiek pečiukai, tiek ir pečiuko radiatoriai buvo visiškai vienodi:

Kodai:
pečiukas 60607501
radiatorius 7754068

II kartos buvo kitokie nuo I kartos, bet taip pat ėjo vienodi visai gamai, tik radiatoriaus atskirai nepardavinėjo:
pečiukas 113333960

"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu