Autorius Tema: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.  (Skaityta 36091 kartus)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Įrašytas: 2013-04-21 01:15 »
Turiu keleta ivairiapusisku klausimu del spiderio 2.0 TS:

1. Variklio temperatura ilgiau pavazinejus po miesta pakila virs 90 laipsniu (foto)? Ar teisingas spejimas butu radiatoriaus beda? Radiatorius biski leidzia skysti ir plius is priekio kazkiek jau pabireje "koriai". (daugiau nei nufotografuota nekyla).
2. Dega ABS ir AirBag lemputes. Tiek Alfa servise Kaune (Zazas dare diagnostika), tiek panevezyje negali prisijungti prie siu sistemu su kompu. Ar teisingas spejimas butu mire abu kompai masinoje?
3. Paplaukioja apsukos. Tai yra pakaitus ant laisvu jos siek tiek plaukioja arba jei vaziuojant ijungi laisva begi ir riedi. Oro srauta issivaliau, plius diagnostika pasake kad tiek lamda, tiek oro srauto matuokle veikia gerai. Kur dar ieskoti bedu? Zvakes? Laidai? Babinos? Aisku ir krovima ant laisvu rodo netolygu, del plaukiojanciu apsuku speju (siubavimas nedidelis).

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2013-04-21 09:26 »
1. Aš spėčiau, kad vandens pompa pavargusi, neišsuka viso skysčio, dėl to ir temperatūra didelė. Bet tik spėjimas. Maniškėje Gtv su pakeistu termostatu darbinė temperatūra nusistovi ties 70 laipsnių rodykle, kamščiuose vos užkyla iki 90. Bet gali ir daviklis kvailioti, jį pasikeisti lengviau nei pompą.

3. Aš tavo vietoje išsiardyčiau laisvos eigos vožtuvėlį ir visus vidurius prasivalyčiau su carb/elektros kontaktam valyti skirtu cleaneriu. Ta vieta užsineša, o tada pats vožtuvėlis pradeda klynyti. Man buvo ta pati bėda, aš prasivaliau ir padėjo, apsukos nešokinėja.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013-04-21 11:35 »
Tai as kai keisiu dirzelius ir pompa pasikeisiu tada, bet radiatoriu irgi planuoju pasikeisti, siandien eisiu kaip tik isimti ji lauk. O daviklis tai kiek suprantu stovi ant termostato tas?
Del to laisvos eigos voztuvo - jei nesunku papasakok kur ji rasti tiksliai, mazai ka esu ardes TS motorui.  :smilie:
« Paskutinį kartą keitė: 2013-04-21 11:37 sukūrė vanagiux »

Neprisijungęs kleoba

Ats: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2013-04-21 13:02 »
Dėl aušinimo, tai kai variklis taip užkais, pabandyk salone pečiuką ant max. karščio pastatyt ir ventiliatorių ant max. įjungt važiuojant. Jei variklio temperatūra nukris, greičiausiai bus radiatorius, o ne pompa. Nors kai pas mane radiatorius buvo miręs, tai užkaisdavo iki 110-115.
AR Giulia Veloce 2.0T Alfa Rosso 2018
AR 156 2.0 TS Nero fuoco 2002
AR 147 1.9 JTD 16V Nero fuoco 2003
AR 33 1.6 Boxer 1994
AR Sprint 1.5 QV 1985

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Re: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2013-04-21 15:50 »
Pas mane irgi radiatorius buvo ispuves, labiausiai kaisdavo vaziuojant greitkeliu ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2013-04-21 22:51 »
Radiatorius, termostatas islupti lauk :) kai sudesiu naujai viska (tik radiatoriaus ieskau gero deveto), taipogi airbag ir abs kompus isemiau. Radiatorius gerokai papuves, is priekio virsuje ir apacioje koriai isbireje ir galo siek tiek maziau, taipogi matosi kad pro abi puses leidzia skysti, taip pat manau kad kelios "sekcijos" uzsikise.

p.s. nemaniau kad abs kompiuteris taip sunkiai issiima ir su radiatoriumi pavargti teko :)

Del laisvos eigos voztuvo kas gali man pakomentuoti, kur jis tiksliai stovi ir kaip ji isimti, kad neardyti ko nors veltui? :smilie:
« Paskutinį kartą keitė: 2013-04-21 22:53 sukūrė vanagiux »

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2013-04-21 23:49 »
jei neklystu nr1
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Re: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2013-04-22 06:11 »
Del abs ir airbagu bloku neskubek, jau daug kartu kartojau, kad ne visi diagnostiniai kompai prie ju pasijunge, mano atveju senas diagnostinis kompas grundig berods, pasijunge be jokiu bedu ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2013-04-22 11:29 »
jei neklystu nr1

Visos sklendės nelupk, esmė detalėje nr. 10. Ją nusiimsi ir prasiplausi. Gali dar nusiimt gumą iki sklendės, ir pravalyk, jei yra purvo.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keletas klausimu del Spider'io 2.0 T.S.
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2013-04-22 11:35 »
O dėl radiatoriaus pasuk čia: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/alfa-romeo-gtv-2litru-radiatoriu-jauna-15670981.html skelbimas nebegalioja, bet gal dar turi.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu