Autorius Tema: Del benzino siurblio  (Skaityta 7056 kartus)

Neprisijungęs Alfonsas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Del benzino siurblio
« Įrašytas: 2013-04-09 08:29 »
Sveiki ieskau alfos 164 2.0L 106kw 1994 m benzino siurblio bei visos elektros susijusios su siurbliuko paleidimu (reles ir tt). kazkokia beda su siurbliu  nepasileidzia jis, tikrinau uztrumpinus jisai neveikia idejau kita pritaikiau is kitos masinos visvien jis nereguoja, gali but elektros srityje kazkas. taip pat reikalingas radiatorius.  prie to paties ar kasnors esate uzsisakineja is uzsienio tiuninguotus alfos buferius slenkscius ir tt ? maciau kazkas lietuvoj buvo seniau ant pardavimo tokia alfa. o gal ir lt yra kur pirkt? tie buferiai siek tiek zeminti ir viskas.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del benzino siurblio
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2013-04-09 12:03 »
Cia gal apie sita alfa kalbi? Cia mano buvus ir pats jai viska dariau, jei idomu - klausk, papasakosiu. Del to siurbliuko - dazna beda buna rele siurbliuko, bent jau 155 alfai stovi po kapotu, netoli akumuliatoriaus, man buvo kai turejau 155 2.0 TS tokia beda. Rele tokia blizganti (pilka) Bosch firmos berods. 164 alfai kazkur biski kitur jinai randasi, kur tiksliai nezinau.

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del benzino siurblio
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013-04-09 18:45 »
164 su zender apdaila naudota qv ir q4 modeliuose, retenybe musu zemei, buvo ji ir ant maniskes uzdeta,o siurblio reles yra dvi stovint pries auto berods po kaire pase krastines, lygtais aliuminiam korpuse, bet gerai  neatsimenu.
p.s prikabinu foto,kad aiskiau butu kur ieskot
« Paskutinį kartą keitė: 2013-04-09 18:55 sukūrė Dancius »
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Alfonsas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del benzino siurblio
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2013-04-10 01:55 »
jo vanagiux apie sita varianta kalbu, as buvau rades uzsenieciu puslapyje kad stumdo tokius buferius slenkscius ir tt, specialus alfa 164. tai vat ir klausiu gal lietuvoje kasnors pardavineja kazka panasaus..o del pasidarymo paciam jai tn nesunku, visas salygas turiu. o apie reles as zinau kur jos randasi, bet nezinau kur rasti naujas pakeitimui :) nerandu bedos kodel nedirba benzinu mano alfuke :) dujom kurineti pats zinot kokia velniava :)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del benzino siurblio
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2013-04-10 02:17 »
Yra tema kazkur prie 164 skyriaus, ten viska smulkiai buvau surases, kaip ka dariau ir nuo ko kas kaip deta. Siaip viskas originalu nuo 164 - jokiu detaliu made in neaisku kur. Tik kad jas uzdeti buvo darbo siek tiek  ;)


Neprisijungęs Alfonsas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del benzino siurblio
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2013-04-10 08:42 »
siek tiek suzeminti buferiai slenksciai. vaizdas iskarto keiciasi.  ok paieskosim tavo straipsnelio :)  kalba apie benzina labiausiai domina isejo kad labiausiai apie tiuninga :))

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del benzino siurblio
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2013-04-10 19:33 »
tik pakaba pazeminta,daugiau  qv q4  paketas, va buvusi maniske
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Alfonsas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del benzino siurblio
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2013-04-16 08:29 »
o tai gal kas isivaizduojat is kur gauti sita paketa?

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del benzino siurblio
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2013-04-17 17:00 »
Girius gal kox turi. Šiaip retenybė čia.
AR159 2.0 jtdm Ti