Autorius Tema: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį  (Skaityta 107162 kartus)

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2013-04-24 15:43 »
Jau Įsismarkavom offtopint.
Jei jau daugelis mąsto, meetą, kaip ir nukelt į Kauną ar bent pakartot, parodai. Reiktų laiką numatyt +/- nestypsosi gi kiaurą dieną prie AR stendo, kaip manot ?  ;D
Logiška. Gal kokią 14val.?
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs liuduks

Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2013-04-24 20:26 »
Aš už 14val  ;)   Bus kadu išsimiegot  :alaus:
Bet kai neformalas, varpais neskalambinsiu  :lol:
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2013-04-25 09:38 »
Alfistų meet'as organizuojamas šeštadienį, 14 val. "Alfa Romeo" klubo stende.
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs Darka8

Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2013-04-25 18:29 »
Jei gerai supratau, vairuojantys Alfa Romeo automobilius ir nesantys oficialūs Alfa Romeo klubo nariai,    negali statyti šalia vienas kito automobilių. Nes tai kažkas panašaus į neoficialų mytą ar pan. Norėčiau, kad kas plačiau apie tai pakomentuotu.
Šiaip man atrodo, kad kuo daugiau Alfa Romeo mašinų vienoje vietoje tuo geriau. Manau svarbu, kad žmonės nepamirštų, kad tokia automobilių markė dar egzistuoja. Manau jei ant mašinos nėra keturlapio dobilo nereikėtų nusisukti nuo tokios Alfos ar žmogaus ją vairuojančio. Tarp tokių gali būti ir žmonių kurie labai atsidavę šiai markei. Tiesiog aplinkybės neleido tapti Alfa Romeo klubo nariu.
Nepykit jei ka ne taip supratau  :alaus:
Alfa Romeo 2.0 TS

Neprisijungęs Steponas

Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2013-04-25 19:15 »
Jei gerai supratau, vairuojantys Alfa Romeo automobilius ir nesantys oficialūs Alfa Romeo klubo nariai,    negali statyti šalia vienas kito automobilių. Nes tai kažkas panašaus į neoficialų mytą ar pan. Norėčiau, kad kas plačiau apie tai pakomentuotu.
Šiaip man atrodo, kad kuo daugiau Alfa Romeo mašinų vienoje vietoje tuo geriau. Manau svarbu, kad žmonės nepamirštų, kad tokia automobilių markė dar egzistuoja. Manau jei ant mašinos nėra keturlapio dobilo nereikėtų nusisukti nuo tokios Alfos ar žmogaus ją vairuojančio. Tarp tokių gali būti ir žmonių kurie labai atsidavę šiai markei. Tiesiog aplinkybės neleido tapti Alfa Romeo klubo nariu.
Nepykit jei ka ne taip supratau  :alaus:
supratai tikrai neteisingai :) Visi Alfu myletojai ir turetojai yra visada laukiami klubo renginiuose ir meetuose! Musu klubas tikrai yra atviras zmonems ;)
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #75 Įrašytas: 2013-04-25 19:17 »
Zhalias nekalbėjo rimtai. Ne taip supratai jį ;)

Viskas čia buvo juokų lygyje :alaus:
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs Darka8

Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #76 Įrašytas: 2013-04-25 19:36 »
Giliai širdyje laukiau tokio atsakymo   :alaus:
Alfa Romeo 2.0 TS

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #77 Įrašytas: 2013-04-25 22:44 »
Čia kas rimtai nekalbėjo? Aš?! Sąlygos griežtinamos-nepaklusę anksčiau duotiems nurodymams bus šaudomi vietoje. Karo lauko teismo sprendimu. Teisėjas-aš. Kaltintojas-aš. Ginsiu jus (tarkim, advokatas) teip pat aš. Beje - budelis irgi aš.
Jokių šansų...
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #78 Įrašytas: 2013-04-25 23:27 »
Čia kas rimtai nekalbėjo? Aš?! Sąlygos griežtinamos-nepaklusę anksčiau duotiems nurodymams bus šaudomi vietoje. Karo lauko teismo sprendimu. Teisėjas-aš. Kaltintojas-aš. Ginsiu jus (tarkim, advokatas) teip pat aš. Beje - budelis irgi aš.
Jokių šansų...

Vien pažiūrėjus į Žalio avatarą jau iškart pradeda kinkos drebėt, o po tokių pasisakymų, tai išvis bus ragai ir kanopos.. :-\ ;D
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: Alfadieniai Vilniuje paskutinį mėnesio trečiadienį
« Atsakymas #79 Įrašytas: 2013-04-25 23:39 »
Čia kas rimtai nekalbėjo? Aš?! Sąlygos griežtinamos-nepaklusę anksčiau duotiems nurodymams bus šaudomi vietoje. Karo lauko teismo sprendimu. Teisėjas-aš. Kaltintojas-aš. Ginsiu jus (tarkim, advokatas) teip pat aš. Beje - budelis irgi aš.
Jokių šansų...

Vien pažiūrėjus į Žalio avatarą jau iškart pradeda kinkos drebėt, o po tokių pasisakymų, tai išvis bus ragai ir kanopos.. :-\ ;D
Tamsta būsi pirma auka. Kai nubaudžiamas kažkas iš šeimos, taduitės kiti pradeda bijot ir gerbt. Pirmu kart pasgailėsiu, ale bet tačiau ateity būk apdairesnis...
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.