Autorius Tema: Alfa Romeo GT JTDm  (Skaityta 17057 kartus)

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2014-12-23 01:23 »
 :)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2016-08-23 10:14 »
Kaip ir daugeliui, susitrynė mano bėgių svirties bumbulas. Naujas kainuoja kosmosą plius man nebaisiai jis ir gražus buvo. Galvojau apie BlackLine bumbulą, ale tas dar brangesnis nu ir mano manymu tiesiog nevertas tų pinigų. Išsisprendžiau taip: nusipirkau tiesiog metalinį bumbulą, kad atitiktų pavarų išdėstymas. Aišku uždėti iškart jis netiko dėl alfų atbulinės eigos įjungimo niuansų. Tai teko jį pritaikyti. Labai malonus lietimui ir kaina gavosi 8 eurai.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Sraigamobilis

Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2016-08-23 10:50 »
Kaip ir daugeliui, susitrynė mano bėgių svirties bumbulas. Naujas kainuoja kosmosą plius man nebaisiai jis ir gražus buvo. Galvojau apie BlackLine bumbulą, ale tas dar brangesnis nu ir mano manymu tiesiog nevertas tų pinigų. Išsisprendžiau taip: nusipirkau tiesiog metalinį bumbulą, kad atitiktų pavarų išdėstymas. Aišku uždėti iškart jis netiko dėl alfų atbulinės eigos įjungimo niuansų. Tai teko jį pritaikyti. Labai malonus lietimui ir kaina gavosi 8 eurai.

Visai neblogai atrodo, primena Giuliettos originalą  :D
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2016-08-23 10:53 »
Žiemą vairuoti reikės su pirštinėm, bet atrodo tikrai gerai :)
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2016-08-23 11:09 »
Visai neblogai atrodo, primena Giuliettos originalą  :D

Kažko tokio ir siekiau. Giuliettos vistiek netiktų, todėl teko pasigamint :)

Žiemą vairuoti reikės su pirštinėm, bet atrodo tikrai gerai :)
Vasara irgi :) per karščius buvo oho koks karštas :)
« Paskutinį kartą keitė: 2016-08-23 11:12 sukūrė Infas »
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2016-08-23 11:14 »
Priedo, tas Giuletta bumbulas dar blogesnis uz GT orginalu. Pigus plasmases gabalas, kuris, tikriausiai, jau pas visas 5 metu Giuliettas bus priklijuotas klijais :D Butu 5 begiu, tiktu be jokiu perdarymu.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2016-09-12 10:11 »
Nei aš, nei mano žmona (kuri ją ir vairuoja) pardavinėt GT dideliu noru nedegam, žiauriai patinka automobilis, bet, na, tiesiog tam ateina laikas. Skelbimo dar neįdėjau. Labiausiai dėl to, kad nežinom kuo ją pakeist. Giulietta žmonai nelimpa, 159 jei pirkt, tai reikėjo anksčiau, dabar jau irgi saulėlydis modeliui, na, o kitų markių automobilių tai išvis neaišku ką žiūrėt.
Labiausiai norėtume GT atiduot į geras rankas. Kilometrų 320 000, bet važiuoja puikiai. Tvarkyta Autofficina dirbtuvėse, o kol jų nebuvo, tai buvo tvarkoma ten, kur dirbdavo Steponas. Žodžiu, prižiūrėta. Liepos mėnesį sąžiningai praėjo techninę apžiūrą. Nepaisant to, minusų turi: reikia keisti greičių dėžės riebokšlį (nuėmus dėžę siurprizų bus minimaliai, nes sankabos komplektas pakeistas 2013 metais) ir reikia tvarkyt/keist vairo stiprintuvo pompą, nes praleidžia skystį. Daugiau reikšmingų trūkumų nėra. Jei ką sudomins, galima rašyti tiesiog čia, o jei labai nusižiūrėsim kitą automobilį, tai tada ir skelbimas atsiras.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2016-09-12 10:40 »
Nei aš, nei mano žmona (kuri ją ir vairuoja) pardavinėt GT dideliu noru nedegam, žiauriai patinka automobilis, bet, na, tiesiog tam ateina laikas. Skelbimo dar neįdėjau. Labiausiai dėl to, kad nežinom kuo ją pakeist. Giulietta žmonai nelimpa, 159 jei pirkt, tai reikėjo anksčiau, dabar jau irgi saulėlydis modeliui, na, o kitų markių automobilių tai išvis neaišku ką žiūrėt.
Labiausiai norėtume GT atiduot į geras rankas. Kilometrų 320 000, bet važiuoja puikiai. Tvarkyta Autofficina dirbtuvėse, o kol jų nebuvo, tai buvo tvarkoma ten, kur dirbdavo Steponas. Žodžiu, prižiūrėta. Liepos mėnesį sąžiningai praėjo techninę apžiūrą. Nepaisant to, minusų turi: reikia keisti greičių dėžės riebokšlį (nuėmus dėžę siurprizų bus minimaliai, nes sankabos komplektas pakeistas 2013 metais) ir reikia tvarkyt/keist vairo stiprintuvo pompą, nes praleidžia skystį. Daugiau reikšmingų trūkumų nėra. Jei ką sudomins, galima rašyti tiesiog čia, o jei labai nusižiūrėsim kitą automobilį, tai tada ir skelbimas atsiras.
Man Giulietta irgi nelipo. Kol nepabandžiau... ;)
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2016-09-12 11:24 »
Man Giulietta irgi nelipo. Kol nepabandžiau... ;)
Šiaip tiesa, reiks pabandyt :)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2016-09-12 11:50 »
Šiaip tiesa, reiks pabandyt :)

Galim kada susimatyt ir bus proga, tik pas mane TCT. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic