Autorius Tema: AR 2.4 JTD Ramunke mano  (Skaityta 5962 kartus)

Neprisijungęs Vaestro

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Įrašytas: 2012-10-16 17:36 »
Neseniai paemiau sau alfunke , patenkintas kaip  >:D 
Reiks biski patvarkit pakaba o seip stovis kaip naujos , net variklis veikia tyliai kaip ne dizelinis o koks benzinis :}
O atrodom mes taip : }

Neprisijungęs Assassin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 537
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2012-10-16 17:45 »
Kiek, kas ir kaip? :) Daugiau nuotraukų įdėk. Bet šiaip labai sveikinu. Graži alfa romeo.
Buvo -Alfa Romeo 156 2.4JTD chip 120kW.Black.
Alfa Romeo 156 1.9JTD Black.
Alfa Romeo 156 2.4JTDM `04 Black. </3
Alfa Romeo Crosswagon Q4
Yra- Ir vėl Alfa Romeo Crosswagon Q4 <3
Alfa Romeo 159 Q4 2.4 JTDm TI.

Neprisijungęs kasper

Ats: AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2012-10-16 17:50 »
grazi alfute,berods metus lietuvoi:)) sveikinu
dazymas. viniliniu pleveliu klijavymas

Neprisijungęs Vaestro

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2012-10-16 19:37 »
Seip alfute ziaurei gera , dugnas nesupuvus , net rudziu nesimato ... Dazyta irgi neblogai , idomi chameleon spalva :)
Salonas ciut ciut patrintas bet sutvarkiau . seip masina tvarkiau ( isore ) beveik para .. Salona valiau , visos skilutes duobutes . Poliravau kaip reikia , blizga kaip kiausai :D
is problemu tai jau ciut sunkiau :
1 sankaba jau mirsta , nezinau kas jai yra bet atrodo kad kazkas su guoliu ir paciu disku nes sunkiai spaudziasi ir kabina prie pat galo * ne pre dugno * .
2 guolis priekinis D uzia nerealiai , meistrai sake kad jau galejo subiret ant tiek kad visa ta nzn kaip vadinasi pakest reiks kur guolis stovi (sorry hebra I'm russian taip sakant , nelb moku lietuvisku zodziu , truksta zodino :} )
3 prieki virsutines ir apatines sakes *sarnirai* mire irgi , reikia keist bet nezinau ka daryt nes nauju pirkt apie 700 iseis  , o gal kur restauroja tokias .
4 termostatas mire :) 55 laipsniai variklio pastoviai :)
5 trauka kazkokia keista , pedalas jautrus viskas ok , bet kad mano 1.9 uzdrozta ir tai geriau leke .. o sita kad nu traukia bet ne taip . diagnostika darau pats ir viskas joje kaip ir gut , vienkart atsirado klaida FUEL RAIL FAILURE ir masina uzgeso , bet nznz abejoju kad del sito galejo trauka sumazet... reikia keist filtrus , nusipirkau tepalus MOBIL 3000 5x40 sintetika + condicioneriu metalo.

O seip labai patenkintas :) valgo uzmiesti apie 5  :cart: ... mieste dar nesupratau kiek , bet gal nu 7 kokie ..
Variklis dirba tyliai kaip benzo , turbina blizga - svari kad nu nerealiai atrodo :)
Va tokia va alfunka : )

Neprisijungęs Vaestro

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2012-10-16 19:38 »
 :masina:

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2012-10-16 20:16 »
2 guolis priekinis D uzia nerealiai , meistrai sake kad jau galejo subiret ant tiek kad visa ta nzn kaip vadinasi pakest reiks kur guolis stovi (sorry hebra I'm russian taip sakant , nelb moku lietuvisku zodziu , truksta zodino :} )
3 prieki virsutines ir apatines sakes *sarnirai* mire irgi , reikia keist bet nezinau ka daryt nes nauju pirkt apie 700 iseis  , o gal kur restauroja tokias .

2. Guolis apie 350 Lt (gal ir daugiau net)
3. Svirtys restauruojamos arba keičiamos. Šarnyrai atskirai neparduodami - tik su visa šake. Apatinės svirties šarnyro restauracija apie 80-100 Lt, viršutinės - apie 50-60 Lt. Nauja viršutinė svirtis (TRW) kainuoja apie 180-200 Lt, nauja apatinė apie 300-400 Lt. Asmeniškai su viršutinėm TRW nuvažiuodavau apie 35000-40000 km, su apatinėm (Delphi ir Birth) apie 60000-80000 km. Taigi klausimas, kas geriau - ar restauracija, ar naujos dalys. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Vaestro

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2012-10-16 20:22 »
vat klausimas kiek nuvaziuosiu su restaurotom :| :mzp:

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2012-10-16 21:02 »
vat klausimas kiek nuvaziuosiu su restaurotom :| :mzp:

Priklausomai kur restauruosi, jie duos garantija 15000-25000km, tačiau nuvažiuoti galima ir daugiau, ir mažiau. Realiai skaičiuojant gaunasi tas pats. Už tą pačią sumą pinigų per tą patį laikotarpį, gali pakeisti vieną kartą svirtis naujomis, arba praktiškai du kartus važiuoti į restauraciją. Bet vėlgi, čia labai daug niuansų - kas darė, kaip darė, kur važinėjama, kiek važinėjama ir t.t. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2012-10-16 22:56 »
Seip alfute ziaurei gera , dugnas nesupuvus , net rudziu nesimato ... Dazyta irgi neblogai , idomi chameleon spalva :)
Salonas ciut ciut patrintas bet sutvarkiau . seip masina tvarkiau ( isore ) beveik para .. Salona valiau , visos skilutes duobutes . Poliravau kaip reikia , blizga kaip kiausai :D
is problemu tai jau ciut sunkiau :
1 sankaba jau mirsta , nezinau kas jai yra bet atrodo kad kazkas su guoliu ir paciu disku nes sunkiai spaudziasi ir kabina prie pat galo * ne pre dugno * .
2 guolis priekinis D uzia nerealiai , meistrai sake kad jau galejo subiret ant tiek kad visa ta nzn kaip vadinasi pakest reiks kur guolis stovi (sorry hebra I'm russian taip sakant , nelb moku lietuvisku zodziu , truksta zodino :} )
3 prieki virsutines ir apatines sakes *sarnirai* mire irgi , reikia keist bet nezinau ka daryt nes nauju pirkt apie 700 iseis  , o gal kur restauroja tokias .
4 termostatas mire :) 55 laipsniai variklio pastoviai :)
5 trauka kazkokia keista , pedalas jautrus viskas ok , bet kad mano 1.9 uzdrozta ir tai geriau leke .. o sita kad nu traukia bet ne taip . diagnostika darau pats ir viskas joje kaip ir gut , vienkart atsirado klaida FUEL RAIL FAILURE ir masina uzgeso , bet nznz abejoju kad del sito galejo trauka sumazet... reikia keist filtrus , nusipirkau tepalus MOBIL 3000 5x40 sintetika + condicioneriu metalo.

O seip labai patenkintas :) valgo uzmiesti apie 5  :cart: ... mieste dar nesupratau kiek , bet gal nu 7 kokie ..
Variklis dirba tyliai kaip benzo , turbina blizga - svari kad nu nerealiai atrodo :)
Va tokia va alfunka : )
dėl sąnaudų, tai tiksliai ne 7:)
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs Steponas

Ats: AR 2.4 JTD Ramunke mano
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2012-10-17 07:58 »
Nu sakes jau nera tokios brangios, kaip kad rase :) apatinew "fast" galima kazkur po 150 pinigu pasiimt, o ir virsutines uz truputi maziau. susidedi ir leki be vargo :)
del 7 ltr mikeste, tai visiskai normalu:)
Beja, spalva kazkaip neblogai atrodo, ir ratukai vietoj ;)
Issilaizyk bedeles ir bus sauni alfute  :star:
without heart we would be mere machines