Autorius Tema: moonshine`s GTV `98  (Skaityta 64795 kartus)

Neprisijungęs moonshine

Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #60 Įrašytas: 2013-08-12 10:25 »
Performancui įtaka jaučiasi?  Galios/svorio santykis tikrai pakitęs, net ir turint omeny, kad lipdukas yr +10AG.
Anas pagamintas iš kažkokios mandros ultralengvos  NASA medžiagos, tai ant masės beveik nepasijuto, o performancas išaugo spėčiau ne ant 10 AG, bet ant 10% - ten specifikacijoj matyt klaida, so +22AG būtų kažkas panašiau - lekia kaip ant sparnų.  ;D
Pašalinis poveikis - atrodo, dabar mašinos nebefiksuoja latvių policijos radarai... Prasilenkiau su latvių policijos Volvo su visom ten kamerom - ant šimtasniolikos - nesureagavo. NASA! :begam:
Žodžiu, must-have modas!  ;D Highly recommended!  ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2013-08-12 10:29 sukūrė moonshine »
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs moonshine

Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #61 Įrašytas: 2013-08-12 13:23 »
Vienas iš senesnių modų - gal kuriam GTVistui pravers jei dar pats nerado/nesusiprotėjo  ;D
Problema - mažai vietos galvai iki stogo, viršutinis lango kraštas stengiasi papult į akiratį, norėtųsi žemesnės sėdėsenos.
Sprendimas - palindę po sėdyne, randam, kad sėdynės ant bėgelių sumontuotos ant ~3 cm aukščio įvorių (1). Matomai neūžauga italas bandytojas testuojant liepė pakišt - kad kelią bent kiek matytų - taip ir paliko masinei gamybai.  ;D Atjungiam akumą (kad nepasigaut airbag klaidos atjungiant įtempiklių jungtį), išsiimam sėdynę, nuvelkam (pakeliam) pošikninės dalies apmušalą kad prieit prie tvirtinimo varžtų galvučių. Atsukam, ištraukiam varžtus, išimam įvores (2). Kiekvienoj sėdynėj jų po 3 poras, aš išėmiau 2 poras, palikau priekines (3A), nes ties keliais kojos taip ar taip pakilusios, o nuleisti reikia tik tą pusę, kur šikna dedasi (3C), o per vidurį (3B) prirenkam atitinkamo aukščio veržlę ar įvorę, kad nesilenktų ir nesideformuotų pagrindas. Viską surenkam atgal, pasijungiam fiškę, prijungiam akumą, testinam.
Randam, kad sėdynė ties užpakaliu nusileido ~3cm (stengiamės įžiūrėt skirtumą tarp vairuotojo ir keleivio sėdynių aukščių (4)), sėdėt žemiau, patogiau, galva kiek nutolo nuo lubų, "pakilo" viršutinis lango kraštas, matosi daugiau dangaus  ;D Vieni pliusai.  ;D
« Paskutinį kartą keitė: 2013-08-12 13:44 sukūrė moonshine »
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #62 Įrašytas: 2013-08-12 14:02 »
Kažin ar pas 156 tokį modą galima sukonstruot, nes pvz pas mane yra liukas, o kaip žinia nuo liuko šiek tiek pažemėja ir stogas, taigi galutiniam rezultate netgi tokiam žemarūriui kaip aš biškį galva jau remiasi į lubas... elementoriškas būdas būtų užvirint liuką, pasikeisti lubas į beliukes ir bėdos kaip ir nebėra, ale bet tačiau kažkaip norisi ir kad plaukus biškį prakedentų vėjas, taigi tokia operacija, kaip pas tamsta būtų visai geras dalykas...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs moonshine

Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #63 Įrašytas: 2013-08-12 14:15 »
Kažin ar pas 156 tokį modą galima sukonstruot, nes pvz pas mane yra liukas, o kaip žinia nuo liuko šiek tiek pažemėja ir stogas, taigi galutiniam rezultate netgi tokiam žemarūriui kaip aš biškį galva jau remiasi į lubas... elementoriškas būdas būtų užvirint liuką, pasikeisti lubas į beliukes ir bėdos kaip ir nebėra, ale bet tačiau kažkaip norisi ir kad plaukus biškį prakedentų vėjas, taigi tokia operacija, kaip pas tamsta būtų visai geras dalykas...
Neturiu supratimo kaip ten pas 156. Pasižiūrėk pats pasilenkęs  ;D Jei pamatysi konstrukciją panašią kaip mano paveikslėliuos - gali pabandyt  ;)
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #64 Įrašytas: 2013-08-12 14:22 »
156 nieko panašaus nėra :(
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs moonshine

Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #65 Įrašytas: 2013-08-12 14:33 »
156 nieko panašaus nėra :(
Bad news for you, guys, tsakant  ;D
Yra variantas "B". Second steidžas, škias.  ;D Bent jau GTVšnikai kai kurie daro plius dar ir taip: panašia kaip aukščiau aprašyta seka jama lauk sėdynę ir išlupa lauk sėdimosios dalies pagalvę-poroloną. Nuo apatinės dalies pjauna 1-2 cm porolono, kiša "pagalvę" atgal, apvelka, sutampo apmušalą, surenka. Dar pažemėja sėdėsena, pagerėja šoninis prilaikymas, nes centrinė dalis nusileidžia kraštinių atžvilgiu. Anie tikina, kad jokie minusai nelenda. Aš pats sau pabijojau, kad nesigaus gražiai suvilkti atgal ir raukšlėsis oda, tai pasitenkinau pirmu steidžu :D
« Paskutinį kartą keitė: 2013-08-12 14:40 sukūrė moonshine »
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #66 Įrašytas: 2013-08-12 16:11 »
Antru variantu bijau, kad ilgiau pavažinėjus po Kauną gali ir hemarojus išsivystyt ;D

Mano ūgis 196, tai apart sėdėjimo gale - jokio diskomforto. Mašina mano, tai ši problema, kaip ir savaime išsiprendžia ;D Ai, dar vienas akmuo į sedano daržą - gale sėdėdamas liečiu lubas, o universale - dar geras sprindis lieka ;D
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #67 Įrašytas: 2013-08-12 16:20 »
Antru variantu bijau, kad ilgiau pavažinėjus po Kauną gali ir hemarojus išsivystyt ;D

Mano ūgis 196, tai apart sėdėjimo gale - jokio diskomforto. Mašina mano, tai ši problema, kaip ir savaime išsiprendžia ;D Ai, dar vienas akmuo į sedano daržą - gale sėdėdamas liečiu lubas, o universale - dar geras sprindis lieka ;D

Nėra ko nuosavoj mašinoj gale sėdėt, jeigu nesi ponas ir neturi etatinio vairuotojo. ;D
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs moonshine

Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #68 Įrašytas: 2013-08-12 16:47 »
Antru variantu bijau, kad ilgiau pavažinėjus po Kauną gali ir hemarojus išsivystyt ;D

Mano ūgis 196, tai apart sėdėjimo gale - jokio diskomforto. Mašina mano, tai ši problema, kaip ir savaime išsiprendžia ;D Ai, dar vienas akmuo į sedano daržą - gale sėdėdamas liečiu lubas, o universale - dar geras sprindis lieka ;D

Nėra ko nuosavoj mašinoj gale sėdėt, jeigu nesi ponas ir neturi etatinio vairuotojo. ;D
Tais atvejais kai nuosavoj mašinoj tenka važiuot gale, paprastai patogiausia jau būna gulėti , koks tada skirtumas kur tos lubos...  :lol:
« Paskutinį kartą keitė: 2013-08-12 16:50 sukūrė moonshine »
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Infas

Ats: moonshine`s GTV `98
« Atsakymas #69 Įrašytas: 2013-08-12 16:52 »
Vienas iš senesnių modų - gal kuriam GTVistui pravers jei dar pats nerado/nesusiprotėjo  ;D
Problema - mažai vietos galvai iki stogo, viršutinis lango kraštas stengiasi papult į akiratį, norėtųsi žemesnės sėdėsenos.


o gal šukuosenai? 8) betkokiu atveju - geras modas :)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta