Autorius Tema: Poliuretanines gumos  (Skaityta 8852 kartus)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2012-08-09 15:45 »
Man kai dejo powerflexus labai lengvai iseme senus sailentus, tiesiog pragreze ta ivore dviejose vietose ir su 20T presu jie kaip popieriniai iskrito :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Stradale

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 158
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2012-08-09 15:59 »
Man kai dejo powerflexus labai lengvai iseme senus sailentus, tiesiog pragreze ta ivore dviejose vietose ir su 20T presu jie kaip popieriniai iskrito :)

 Nu va, toki presa turint tikiu jog isspausti nebutu sunku.



anti roll bar links yra stabilizatoriaus traukutes - taip, ju kartais neimanoma atsukti - tenka pjauti. jeigu jau teks pjauti, tai nusipirksi naujus uz speju kokius ~50-60lt uz vnt.
isdeginti senas gumas skamba paprastai, bet man tai visai nesuveike. as bandziau su lietlempe deginti ir sudas gavosi, labai nenoriai ta guma dege. nebent puse dienas tas gumas reikia deginti. tai man tiesiog paprasciausiau buvo issipresuoti.
sarnyrus siulau restauruoti, jei dar yra ka restauruoti - laikys geriau, nei tie nauji fufeliai is eBay.

As taip ir galvojau, jog tame linke is eBay kazkas negerai...  :)
Velnias zino, ar tuos sarnyrus man istikruju reikia keisti, cia as tik tokia ideja turejau palengvinti darbus. Nes masina tikrai zinau jog nera daugiau prabegusi nei 103.000 km. :) Bet kad gumos yra levos, tai faktas... Sakau, leidzia garsa (gumos girgzdejimas, ypac dregnu oru) ir akseleruojant perjungiant greit pavara is trecios-ketvirtos i aukstesne, duoda toki tempima trumpa. Baisiau vyksta, kai stabdai taip rimtai, tai tada pradeda tampyti. Viskas pasireiske po to, kai 18" diskai su 225 padangom uzsidejo vasaros pradzioje.
« Paskutinį kartą keitė: 2012-08-09 16:14 sukūrė Stradale »

Neprisijungęs Assassin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 537
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2012-08-12 23:58 »
Jo sita psl. as buvau mates, bet as niekaip nesuprantu, kaip reikia jame pirkti? Ar galima jame tiesiogiai pirkti be dileriu?
 Bus labai smalsu suzinoti, kokie ryskus pakitimai bus, nes kiek suprantu turesi visa prieki susidejes is PU gumu.

Kokie pakitimai? Grease juos jau aukščiau išvardino. Čiut labiau jaučiasi nelygumai, bet ir pakaba sustandėjo. Važiavimas kiek kietesnis pasidarė, bet dar stabiliau kelyje stovi, ypač posūkiuose ar vingiuose. Tiesa, pravažiavau su viršum dar palyginus nedaug - apie 10000 km, bet kolkas džiaugiuosi (ir, manau, kad džiaugsiuos dar labai ilgai jais, kai reikės tik šarnyrus atsirestauruot, o gumų keist nereiks). 8)

P.S. Į galą nėra prasmės dėti. Ten ir taip gan patvaru (per 5,5 metų tik 2 kartus pakeičiau mažuosius išilginės traukės sailentukus prie amortizatorių). O per tuos 5,5 metų numyniau nei daug, nei mažai - apie 140000 km (ir tikrai ne pensininko režimu važinėju). 8)

Pamačiau Jūsų atsaką ir norėjau paklausti: Ar per tuos 10000 km nors viena guma sustreikavo ir reikėjo keist? Ir ar važinėji su dugno apsauga? Ačiū.
Buvo -Alfa Romeo 156 2.4JTD chip 120kW.Black.
Alfa Romeo 156 1.9JTD Black.
Alfa Romeo 156 2.4JTDM `04 Black. </3
Alfa Romeo Crosswagon Q4
Yra- Ir vėl Alfa Romeo Crosswagon Q4 <3
Alfa Romeo 159 Q4 2.4 JTDm TI.

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2012-08-13 00:16 »
Pamačiau Jūsų atsaką ir norėjau paklausti: Ar per tuos 10000 km nors viena guma sustreikavo ir reikėjo keist? Ir ar važinėji su dugno apsauga? Ačiū.

Jeigu gumos sudedamos pagal taisykles (kaip, kad buvo šiuo atveju), tai jos ir laiko puikiai. Pas mane jokių problemų nėra su Powerflex, kaip turbūt ir pas kitus klubiečius susidėjusius Powerflex. 8)

Tik su apatine apsauga. Užteko pavažinėti prieš kelis metus kelias savaites kol atvežė pakaitalą, tai visas variklio skyrius apšnerkštas buvo. Galima tik įsivaizduot kiek purvo ir smėlio diržų guoliai susirenka tokiu atveju. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2012-09-04 10:10 »
As taip ir galvojau, jog tame linke is eBay kazkas negerai...  :)
Velnias zino, ar tuos sarnyrus man istikruju reikia keisti, cia as tik tokia ideja turejau palengvinti darbus. Nes masina tikrai zinau jog nera daugiau prabegusi nei 103.000 km. :) Bet kad gumos yra levos, tai faktas... Sakau, leidzia garsa (gumos girgzdejimas, ypac dregnu oru) ir akseleruojant perjungiant greit pavara is trecios-ketvirtos i aukstesne, duoda toki tempima trumpa. Baisiau vyksta, kai stabdai taip rimtai, tai tada pradeda tampyti. Viskas pasireiske po to, kai 18" diskai su 225 padangom uzsidejo vasaros pradzioje.

Man ir buvo taip, kad stabdant pradededavo tampyt, kaltos buvo padangos, pasikeiciau i kitas, viskas pasitaise. Tiesa, ir su blogom pramyniau gal 10000 km. kol radau beda. O padangos atrode visai normalios.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs liuduks

Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2012-09-26 00:49 »
Nevisai apie poliritaną, bet...

Ar skiriasi apatinių šakių salenblokų diametrai 147/156/GT ? Užsisakyt jau kaip ir nebespėju poliritano, bet...
Praktika rodo, kad org. (TRW) ir kitų gamintojų skiriasi diametras sailentblokų...

Strongflex svetainėj rėkia, tik 19mm (lenkija) poly
POWERFLEX rėkia 19mm arba spec 20mm gali (GB) poly

manodalys.lt radau sailentblokai:
priekiniai 18,9
galiniai 19,9 arba 20,9

Tai negi skiriasi galas nuo priekio ? gautusi, kad lenkai mala Šxxą  ;D

Esat kas dėje poliritaną į neorg. šakes ?

Gal kas turit atsidėjęs kokį komplektuką Powerflex/Strongflex mielai perpikčiau, taip sakant likvidumą padidintumėm piniginės vertės, nes mane laikas prispaudė padla....
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2012-09-27 08:27 »
Nevisai apie poliritaną, bet...

Ar skiriasi apatinių šakių salenblokų diametrai 147/156/GT ? Užsisakyt jau kaip ir nebespėju poliritano, bet...
Praktika rodo, kad org. (TRW) ir kitų gamintojų skiriasi diametras sailentblokų...

Strongflex svetainėj rėkia, tik 19mm (lenkija) poly
POWERFLEX rėkia 19mm arba spec 20mm gali (GB) poly

manodalys.lt radau sailentblokai:
priekiniai 18,9
galiniai 19,9 arba 20,9

Tai negi skiriasi galas nuo priekio ? gautusi, kad lenkai mala Šxxą  ;D

Esat kas dėje poliritaną į neorg. šakes ?

Gal kas turit atsidėjęs kokį komplektuką Powerflex/Strongflex mielai perpikčiau, taip sakant likvidumą padidintumėm piniginės vertės, nes mane laikas prispaudė padla....

Aš dabar i priekį susidėjęs Strongfleksą. Savaitgalį į galą dėsiu. Su diametrais ten biški yra ką veikti. Bet viskas įmanoma.
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs liuduks

Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2012-09-27 14:41 »
Tai priekinės apatinės šakės skiriasi diametras priekinio, galinio sailento ar ne ?  :angry:  Man jau galva tuoj sporgs :)
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs daewon

Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2012-09-27 14:58 »
Kas liecia strongflexus tai kai uzsakinejau galui tai skyresi 2 didziosios pozicijos. Sumaisyta tinklapyje ju paciu. Bet atmaisius tai kaip uogos tiko :D ir jau metai laiko,jokiu girgzdejimu ar pan:)
Detaily.lt - Detailing & Car Care
ex 05 Alfa Romeo GT 1,9JTD 16v Nero Metallico chipped by Squadra-Tuning.nl - SOLD
04 Alfa Romeo GT 3,2 V6 Nero Metallico spiced up by Supersprint
06 Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Poliuretanines gumos
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2012-09-27 15:44 »
Tai priekinės apatinės šakės skiriasi diametras priekinio, galinio sailento ar ne ?  :angry:  Man jau galva tuoj sporgs :)

As sakyciau pasitikek geriau powerflex duomenimis, nei lenku strongflexo :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?