Autorius Tema: Alfa romeo156 1.9JTD  (Skaityta 9062 kartus)

Neprisijungęs Kozeris

Ats: Alfa romeo156 1.9JTD
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2012-11-04 21:19 »
Uzknisa kist i alfa del to ir meta i skelbimus  ;)
Paciam kas menesi islenda koks tai gedimas...tai starteris,tai neuzsikuria kai bake maziau nei 10litrus salerkos, tai ant antros pavaros pastrigo (greiciu dezei amen turbut) tai vel kazkas. Turet Alfa tai kaip boba tai lupdaziukai tai batukai tai rankine tai dar kas...Kol turiu kantrybes tol gerai,bet truks kantrybe ir keliaus alfa i skelbimus. Tikiuos sutvarysiu beda su ta antra pavara,nes dabar be nuosavos masinos krachas  :'(

Neprisijungęs marius3000

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 131
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa romeo156 1.9JTD
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2012-11-06 10:07 »
Tik nereik verkslenti cia,alfa nors ir skelbimuose taciau yra kas ja naudoja kasdien ir taip pat priziurima.

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa romeo156 1.9JTD
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2012-11-06 11:33 »
net jau kažkaip gaila dėl markės.kiekvieną dieną atsiranda "prisiekęs alfistas" su ta pačia dainele:
"sveiki pristatau savo naują pupytę mažulytę.prieš tai turėjau chuligankę 1990m.,įsėdęs į alfa 2000m.,supratau,kad bmw-paskutinis shuds.nupirkau už pigiai sukišau daug,bet mašina to verta nes labai graži,labai išskirtinė ir t.t. ir bla,bla...."
po savaitės pyst-"parduodama"
nefotkinkit,nedėkit ir nerašinėkit savo vaikiško briedo.
 ne tam čia tas forumas.
Manau, alfa romeo, tai esmė ar dūšioj patinka arba ne. Jei patinka, susitaikai su jos paikystėm ir važiuoji toliau. Jei patinka tik kad pigi ir neblogai atrodanti ("ant pasipuikavimo''), greitai atkandamas dantis dėl eksploatacijos brangumo.
Aš saviške neturiu kuo puikuotis, kažkiek apibraižyta, kazkiek apdaužyta, nesmarkiai, is toliau ir nesimato nieko. Sakykim neblizga, bet tai mano kasdienė mašina, kuri jau penktus metus kasdien tarnauja ir nepavedė. Ji man prilipo kaip vantos lapas, vadinu shark'u (dėl plėšrios išvaizdos iš priekio), pravažiavau jau netoli 100000km. Kaip sakant ji man ir varge ir džiaugsme. Nusipirkau kitą AR164. Čia daugiau sūnūs norėjo, bet man taipogi malonu su ja važiuoti. Gal kada nors irgi atsidurs skelbimų skyrely, bet tik todėl. kad norėsiu atsinaujint, o ne todėl kad užkniso remontuot.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa romeo156 1.9JTD
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2012-11-06 12:36 »
net jau kažkaip gaila dėl markės.kiekvieną dieną atsiranda "prisiekęs alfistas" su ta pačia dainele:
"sveiki pristatau savo naują pupytę mažulytę.prieš tai turėjau chuligankę 1990m.,įsėdęs į alfa 2000m.,supratau,kad bmw-paskutinis shuds.nupirkau už pigiai sukišau daug,bet mašina to verta nes labai graži,labai išskirtinė ir t.t. ir bla,bla...."
po savaitės pyst-"parduodama"
nefotkinkit,nedėkit ir nerašinėkit savo vaikiško briedo.
 ne tam čia tas forumas.
Manau, alfa romeo, tai esmė ar dūšioj patinka arba ne. Jei patinka, susitaikai su jos paikystėm ir važiuoji toliau. Jei patinka tik kad pigi ir neblogai atrodanti ("ant pasipuikavimo''), greitai atkandamas dantis dėl eksploatacijos brangumo.
Aš saviške neturiu kuo puikuotis, kažkiek apibraižyta, kazkiek apdaužyta, nesmarkiai, is toliau ir nesimato nieko. Sakykim neblizga, bet tai mano kasdienė mašina, kuri jau penktus metus kasdien tarnauja ir nepavedė. Ji man prilipo kaip vantos lapas, vadinu shark'u (dėl plėšrios išvaizdos iš priekio), pravažiavau jau netoli 100000km. Kaip sakant ji man ir varge ir džiaugsme. Nusipirkau kitą AR164. Čia daugiau sūnūs norėjo, bet man taipogi malonu su ja važiuoti. Gal kada nors irgi atsidurs skelbimų skyrely, bet tik todėl. kad norėsiu atsinaujint, o ne todėl kad užkniso remontuot.
same here. daugiau nei 6 metai, daugiau nei 100 000 km 166 lūžo tai tas, tai anas, tačiau visuomet važiavo ir niekuomet nepavedė. nors logiška būtų parduot, tačiau negaliu. Pripratau kaip prie naminio gyvūno :)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa romeo156 1.9JTD
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2012-11-06 14:20 »
Pas mane lygiai tas pats. Važiuoju su savo 156 jau 5,5 metų ir net nebuvo minties į kažką kitą keisti ją. Pravažiuota virš 150000km ir tikrai ne pabaiga dar. Tik nupirkus buvo kaprizų, bet kai prie jos prisilietė Zazas su Spydu, tai tie kaprizai baigėsi. Net ir dabar pamažu pradedu ieškotis naujos Alfos kasdienai, o dabartinei 156-ai jau yra sugalvotas tolimesnis gyvenimas, kuris tikrai bus mano valdžioje, jeigu tik nebus kokių nelaimingų atsitikimų.

Reziume - čia arba sergi, arba ne. Aš sergu tuo ir man tai natūralu. Su tuo jau susitaikė ir draugai, ir artimieji. Kitaip nebus. O daugumai čia besilankančių, tai yra tiesiog eilinis pigus automobilis, kuris turi nekasdienį dizainą ir geras technines charakteristikas lyginant su analogais (dažniausiai vokiškais). Ir jiems dzin į tą "itališką dūšią", klubus, jų veiklas ir kas vyksta "už" automobilio ribų.

P.S. Anadien mačiau puikiai išlaikytą 156 su senais LT numeriais ir kaip spėju, kad ji buvo pirkta nauja iš salono Lietuvoje ir priklauso vis dar tam pačiam šeimininkui, kuris jau yra pensininkas. Ir tokiems žmonėms tikrai dzin kas vyksta aplinkui. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs marius3000

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 131
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa romeo156 1.9JTD
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2012-11-11 11:34 »

Manau, alfa romeo, tai esmė ar dūšioj patinka arba ne. Jei patinka, susitaikai su jos paikystėm ir važiuoji toliau. Jei patinka tik kad pigi ir neblogai atrodanti ("ant pasipuikavimo''), greitai atkandamas dantis dėl eksploatacijos brangumo.
Aš saviške neturiu kuo puikuotis, kažkiek apibraižyta, kazkiek apdaužyta, nesmarkiai, is toliau ir nesimato nieko. Sakykim neblizga, bet tai mano kasdienė mašina, kuri jau penktus metus kasdien tarnauja ir nepavedė. Ji man prilipo kaip vantos lapas, vadinu shark'u (dėl plėšrios išvaizdos iš priekio), pravažiavau jau netoli 100000km. Kaip sakant ji man ir varge ir džiaugsme. Nusipirkau kitą AR164. Čia daugiau sūnūs norėjo, bet man taipogi malonu su ja važiuoti. Gal kada nors irgi atsidurs skelbimų skyrely, bet tik todėl. kad norėsiu atsinaujint, o ne todėl kad užkniso remontuot.

Butent kad ta masina turi tokio ko kitos neturi skelbimas imestas bet parduot persigalvota nes istaisyti visi trukumai
« Paskutinį kartą keitė: 2012-11-11 14:56 sukūrė PiPPas »

Neprisijungęs kasper

Ats: Alfa romeo156 1.9JTD
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2012-11-11 14:20 »
visi automobiliai genda,ir vokeciai,ir japonai  ,ir italai,vusus juos reikia priziuret. bet man atrodo ,tik alfa turi tokia siela,kuri tiesiog nepaliaidzia is savo glebiu. afa tai automobilis zmogij suprantanciam,ka jis turi
dazymas. viniliniu pleveliu klijavymas

Neprisijungęs marius3000

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 131
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa romeo156 1.9JTD
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2012-11-16 18:52 »
visi automobiliai genda,ir vokeciai,ir japonai  ,ir italai,vusus juos reikia priziuret. bet man atrodo ,tik alfa turi tokia siela,kuri tiesiog nepaliaidzia is savo glebiu. afa tai automobilis zmogij suprantanciam,ka jis turi

Tas tai taip,ypac nesuprantaciam idomiai atrodo kaip mergina gali vairuot Alfa Romeo,nusistebi.P.S taip bent jau pasigyre manoji ::)Siaip tai tikrai Alfa turi SAVO dusia ,isedus,pavairavus,nuplovus ir is toleliau paziurejus?(tarp golfiv,audi A4,seatu ar dar kokiu klonu net nevardinu)neveltui ,97pelne grazuoles titula,manau panasiai ir siandien ne ka prastesne nei naujasni kibirai keliu metu senumo
« Paskutinį kartą keitė: 2012-11-16 19:21 sukūrė PiPPas »