Autorius Tema: del centrinio uzrakto  (Skaityta 1648 kartus)

Neprisijungęs uvas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 63
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
del centrinio uzrakto
« Įrašytas: 2012-04-05 20:28 »
Sveiki italisku automobiliu myletojai :alaus: Turiu fiat tempra, kiek zinau jo atitikmuo yra alfa 155 ir siu automobiliu konstrukcija panasi tai ir klausiu siame forume. Beto esu zalias ir tai mano pirmasis automobilis. Taigi sugedo mano bagazines spynele, nebesirakina su raktu.Kadangi su raktu nesirakina, sugalvojau sutvarkyt centrini.  Buves savininkas pasakojo, kad anksciau bagazine atsirankindavo nuo centrinio, bet neuzsirakindavo, tad jis padare kad nuo centrinio isvis nesirakintu, taciau kaip nezinau. Nuardzius vidine bagazines dangcio puse radau tik spynele, o kaip ir pro kur ten galetu veikti centrinis nematau, i spynele jokie laidai neateina ir nesikisa, pats mechanizmas irgi mechaninis. Manuale nieko aiskaus apie tai neraso. Pagalvojau kad gal kazkoks papildomas mechanizmas isimtas cenrtriniui, bet nesimato, kad ten galetu dar kazkas tokio tvirtintis ir butu tam vietos. Tad ir klausiu ar tas mechanizmas butinai turi buti prie spyneles? Gal kas zino kur jis tiksliai turi buti? Be to pas mane universalas. 

Neprisijungęs Tadas155

Ats: del centrinio uzrakto
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2012-04-05 20:43 »
Statyk universalu centrinio varikliuka.
neturiu alfos.