Autorius Tema: Nebeveikia Klimato kontrole.Pagalbos !!!  (Skaityta 5540 kartus)

Neprisijungęs ALmanas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 147
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nebeveikia Klimato kontrole.Pagalbos !!!
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2011-12-30 09:46 »
Ar 166 , dyzelis. Ant ekrano raso Air condicionier faultly ir nepucia nei salto nei silto vejo. Kur ieskoti problemos?
po kapotu yra saugiklis,gali but kat ne nekontacina (pas mane budavo,paveikia 10 min. ir issijungia,atsala ir vel issijungia :) ilgai bedos jieskojau,kol radau kat saugiklis ikaista ir atsoka nuo kontaktu) mol ir pas tave tokia prasta kulinarija bus :)

Neprisijungęs storkas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
  • Karma: +0/-0
  • Jonava TM RALLY LAUKT NEGALI
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nebeveikia Klimato kontrole.Pagalbos !!!
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2011-12-30 10:35 »
ALmanas teisingai sako,pas mane taip pat buvo ši problema.Bėda buvo saugiklių bloke,ten po kapotu prie pr.stiklo per centrą,nuimsi plastmasines apsaugas ir rasi.Pas mane ten buvo korozijos nemažai ir kažkuris saugiklis sudegęs.
AR-166   99m.    2,4 jtd
AR-147   01m.    1,6

Neprisijungęs DeathBringer

Ats: Nebeveikia Klimato kontrole.Pagalbos !!!
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2012-02-04 16:06 »
ALmanas teisingai sako,pas mane taip pat buvo ši problema.Bėda buvo saugiklių bloke,ten po kapotu prie pr.stiklo per centrą,nuimsi plastmasines apsaugas ir rasi.Pas mane ten buvo korozijos nemažai ir kažkuris saugiklis sudegęs.

Pas mane tas saugiklis jau pora kartu per metus buvo nuejes :) kaip skaiciau kitose temose panasiose tai daug kam jis dega nors yra net 30tinis :) ten jei ydedi 25 tai iskart dega :D
Yra: Alfa Romeo 166 2.0TB

Vytautas27

  • Svečias
Ats: Nebeveikia Klimato kontrole.Pagalbos !!!
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2012-02-05 15:10 »
Tiesa, ir pas mane buvo išėjęs. Svarbiausia pasikeisti filtrą ir tiek bėdos. Išėjus varikliukui bėdos už 3-400 LTL minimum.