Blevyzgos apie bet ką > Alfa garažas

Fiat Punto ir Alfa Romeo 159 Ti

(1/12) > >>

Keoz:
Mano ir Draugės automobiliai. Fiatuką pirkau 2010 gegužę už 5300LT. Buvo atlikti visi reikalingi darbai, be eksplotacinių išlaidų per pusantrų metų pavedė termostatas ir pavarų dėžė gražiai nustojo vaikščiot (remontas 80LT) Labai patenkintas šiuo automobiliu mažas vikrus visada suteikia šypsena savo kvailu charakteriu.
Visada prijaučiau Alfa Romeo prieš 5-6 metus giminaitis įsigijo Alfa 156 2L Selespeed automobilis tikrai atrodė įspudingai, tačiau prieš porą metų pateko į mažą avariją ir stovi garaže, savininkas nežino ką su ja daryti ar parduoti ant dalių ar pirktų ją kas nors išvis.
Kai draugė pradėjo ieškoti automobilio pasiūliau 147 taip ir netikėtai nusipirko šią Alfuke už 8000LT taip pat buvo atlikti visi reikalingi darbai ir dabar rieda ji.

Bendrai mano visoje šeimoje yra dvi 147, 156 ir Fiat Punto  :D


kasper:
mane duomina alfos su defektais:)))

Keoz:

--- Citata iš: kasper  2011-11-22 21:44 ---mane duomina alfos su defektais:)))

--- Baigti citatą ---

Tai tikrai patiktų šita alfa vidus pasakiškas nenutryntas graži juoda oda, spalva kai mašina švari ir graži vos vos į vyšnią. Mašinoje reikia keisti visus diržus tvarkyti važiuoklę ir Alfa RS servise kai tvarkė kažkaip normaliai nepriveržė kažko tai alyva iš pavarų dežės palašėjus

kasper:

--- Citata iš: Keoz  2011-11-22 21:57 ---
--- Citata iš: kasper  2011-11-22 21:44 ---mane duomina alfos su defektais:)))

--- Baigti citatą ---

Tai tikrai patiktų šita alfa vidus pasakiškas nenutryntas graži juoda oda, spalva kai mašina švari ir graži vos vos į vyšnią. Mašinoje reikia keisti visus diržus tvarkyti važiuoklę ir Alfa RS servise kai tvarkė kažkaip normaliai nepriveržė kažko tai alyva iš pavarų dežės palašėjus

--- Baigti citatą ---
gal kaina zinai? ir koks ten kebulo defektas?

Keoz:
Tai visa žala matos nuotraukoje. Priekinis buferis lempa itrukus. 3 Tūkstančiai

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją