Autorius Tema: AR 166 jtd idomios problemos :)  (Skaityta 10675 kartus)

Neprisijungęs nesax

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
AR 166 jtd idomios problemos :)
« Įrašytas: 2011-10-02 19:37 »
Sveiki kiek skaiciau foruma nieko panasaus kaip ir neradau, tad pakuriau nauja tema.. taigi pradesiu nuo to kad buvo toks dalykas jog ant didesniu apkrovu mano alfute imdavo "tampytis" na tarsi pulsuot gazas. Pakelia normaliai iki 2500 rpm ir dusta ima pulsuot... taigi ilgu paiesku rezultatas : atglusintas ir pravalytas EGR. to pasekoja nebepulsuoja, bet pastoviai sviecia tas nelemtas purkstukas...
Antra beda staiga eme nebesikurti ryte... suki suki ir jokio stverimo nera... tarsi visai nepaduotu kuro... ddaryta diagnostika... nieko doro neparode... kuro slegis kuriant apie 330. taigi manau pakankamai... stumiant ar tempent uztenka kad viena kart prasuktu varikly ir dyrba kaip uoga.
taigi dabar idetas naujas akumas 110ah suka aisku geriau nei su senu akumu... "sukimo momentas didesnis" ir ka? o gi dabar kuriasi.. bet sunkiai is antro trecio karto.. ir reik pasukt tikrai ilgai... gal kam buvo kasnors panasaus? gal kas uzvesit ant kelio ko dar ieskot?

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 jtd idomios problemos :)
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2011-10-02 21:25 »
Šneki keistai, jei purkštukas šviečia, diagnostika tikrai turi rodyt kame šaknys.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 jtd idomios problemos :)
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2011-10-02 21:39 »
Su uzsikurimu man buvo lygiai toks pat bajeris, tik man tai pasireiksdavo nuo -9 kazkur salcio, tai starteri perrinkom ir bedos baigesi ;) su senu akumu uzkurdavo ziema  :)

Neprisijungęs Uola

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 39
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 jtd idomios problemos :)
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2011-10-02 21:45 »
Esu turejes tokia beda,ir slegi matavom,ir diagnostika darem,nieko neradom.Tada vienas senas dyzelistas patare pabandyt ieskot nelaikancios slegio forsunkes. Nupirkau srote forsunke,irkaitaliojau visas,kol uzsivede starteriu. Jau pora metu praejo,liga nebesikaertoja.
AR - 147, 1.9jtd 16v '05m.
AR - 159, 2.4jtd Q4 '08m.

Neprisijungęs darioJ

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 jtd idomios problemos :)
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2011-10-02 22:31 »
man taip pat buvo,kad sunkiai vesdavosi,bet man tik prie didesnio - neuztekdavo akumui galios,nes reikedavo ilgiau pasukti.pakeiciau nauja akuma,vistiek tas pats.tada perinko starteri ir bedos dingo.buvo kazkoks starterio ziedas trukes.

Neprisijungęs nesax

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 jtd idomios problemos :)
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2011-10-03 09:25 »
vat del starterio ir man kirba tokia mintis kad perdaug itampos nuima... reiks gal bandyt nusiimt ir ziuret kaip ten jis gyvas. o del purkstuko svieciancio taj diagnostika dare kol dar buvo egr uzglusintas, tai purkstukas uzsisviesdavo tik prie didesniu apkrovu. dabar egr atglusinau tai pradejo visa laika sviest. del forsunkiu pries tai galvojau ieskot bandyt keitaliot, bet po egr'o tokiu pokyciu net nebezinau ka begalvot

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 jtd idomios problemos :)
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2011-10-03 11:34 »
vat del starterio ir man kirba tokia mintis kad perdaug itampos nuima... reiks gal bandyt nusiimt ir ziuret kaip ten jis gyvas. o del purkstuko svieciancio taj diagnostika dare kol dar buvo egr uzglusintas, tai purkstukas uzsisviesdavo tik prie didesniu apkrovu. dabar egr atglusinau tai pradejo visa laika sviest. del forsunkiu pries tai galvojau ieskot bandyt keitaliot, bet po egr'o tokiu pokyciu net nebezinau ka begalvot
Jei purkstukas dega, diagnostika turi rodyt klaida. Cia sventa teisybe. Del nesikurimo, pilnai tikiu, kad gali buti starteris. Dyzeliui svarbus sukimo momentas. Starteris gali sukt, bet nepakankamai. Tai, kad ant buksyro uzsikuri, tikrai vertetu starteri apziuret.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs neerkaas

Ats: AR 166 jtd idomios problemos :)
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2011-10-03 11:51 »
kolegai su 156 2.4 JTD buvo panasiai irgi ilgai ieskojo problemos. Pakeista "+" klema. Uzsiziurejom kad stipriai kaista, vadinas nebuvo gero kontakto. Dar viskas gerai. Panasu kad turi itakos itmpa. Pamatuok kiek rodo ant klemu sukimo metu.

Neprisijungęs daewon

Ats: AR 166 jtd idomios problemos :)
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2011-10-03 12:34 »
Čia į tą pačią temą apie starterius. Tokia problemėle porą mėnesių turiu, kad pastovėjus per naktį starteris nesuka. Rėlė suveikia,starteris nesuka,ant stumimo iškart vedas. Vėliau atsitiktinai pastebėjau, kad įjungus degimą ir palaukus kokias 20sek visados starteris suka ir užsikuria. Kame šaknys galėtų būt? :D
Detaily.lt - Detailing & Car Care
ex 05 Alfa Romeo GT 1,9JTD 16v Nero Metallico chipped by Squadra-Tuning.nl - SOLD
04 Alfa Romeo GT 3,2 V6 Nero Metallico spiced up by Supersprint
06 Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm

Neprisijungęs nesax

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 jtd idomios problemos :)
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2011-10-04 19:12 »
na nepasakyciau kad starteris blogai suka... sukimo momentas tikrai didelis dabar kai idejau nauja akuma... bet vistiek reik pasukt ilgokai kol pastvere.... (bijau net pagalvot kas bus ziema :D ) reik dar kuria diena is draugo 156 islupt vorsunke ir pakaitaliot.... nes cia jau gaunasi kazkokia mistika del to kurimosi :D
Beje kaip sakiau anksciau purkstukas uzsidegdavo tik prie didesniu kruviu... o dabar sviecia pastoviai.. su pastoviai sviecianciu dar nebuvau diagnostikos daryt... reiks kita savaite nulekt