Autorius Tema: Klausimai apie servisus:  (Skaityta 48739 kartus)

Neprisijungęs Infas

Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2011-08-18 08:06 »
Aš ne chemikas, bet negi korozija vyksta terpėje, kurioje nėra deguonies?
Elektrocheminė korozija gali vykti be deguonies. Ir kodėl stabdžių skystyje negali būti deguonies?
Sakau, aš ne chemikas :)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Ciudikas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1078
  • Karma: +4/-12
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2011-08-18 08:59 »
Dar tau paaiškinsiu, ko aš noriu. Aš kasmet lankausi servisuose po 2-3 kartus, bet nevienas meistras, kurio prašiau patikrint mašiną, nepadarė visko, ko reikėjo. Pernai niekas nesakė, kad reikia remontuoti generatorių, nors iš jo sklindo stiprus garsas. Prijungt kompą - daug proto nereikia, svarbiausiai teisingą kištuką susirast. Prisimenu Adampolyje meistras ieškojo variklio diagnostikos jungties, supainijo su ABS, 4 kartus tai prie vieno, tai prie kito bandė prisijungt, ir ką? galiausiai pasakė: nieko nerandu blogo. Kitą kartą pasakė: neveikia vienas ABS daviklis, bet tai buvo melas, kuris man kainavo 80LTL plius pakartotinę TA. Šiemet TA darbuotojas taip stipriai spaudė stabdžius, kad vienas ABS sistemos vamzdelis pratrūko, bet irgi per 6 metus nevienas meistras nepatarė pakeisti vamzdelius, nepatikrino stabdžių skysčio, kuriame buvo pilna rūdžių. Kitam servise pasakė: mes jums nemokamai patikrinsim važiuoklę. Patikrino, tipa: "Viskas tvarkoj!" O kitam biski pasukinėjo ratą ir nustatė, kad guolį keist reikia, nes jau girdėsi, kaip jis trinasi, sudilęs. Atsibodo tokie abejingi ir formalūs "specai". Jeigu aš tau duodu seną mašiną ir klausiu, kas yra netvarkoj ir ką reikia remontuot, tu man viską patikrink ir pasakyk konkrečiai ir tiksliai, kokios bėdos ir ką būtina daryt, o kas gali dar palaukt. Štai aš ir iešku tokio meistro.

neivienasmestras negli tau pasakyt kaip kas yra.
o jei atvaziuosi ir jis tau prades vardint  keiskantifryza stabdziuskystikalades, disku duslintuva,voztuvu gumytes ir viskako tikrai reikiaarbent jau reiketu tai finale samata gausis 2x tavonuostabios alfos vertes- klientas tokimeistra velniop pasius ir debilu isvadins irNIEKAD ten nebevaziuos. O meistras bus pasakes tai ka reikia masinaidarytiirkomazai kas daro. todel meistrai nerizikuoja, sako tai kas jau turejo buti pakeista.. o kas dar kazkieklaiko palieka kaip'tvarkinga' detale.
tu esi auto entuziastas tai tu ir turi susigalvot ka pasidaryt. pasiziurekkiek klausia apie st skysciokeitima, tepalo dezejkeitima, antifrizo keitima ir pan. apie ka tulas vairuotojas ne negalvoja, o servisai dazniausiai net nedrysta to pasiulyti.
kita vertus nei vienas meistars nezino kas tavo masinau JAU buvo padaryta ir pakeista. knygeles serviso jukneturi ir nevedi.

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2011-08-18 12:40 »
Dar tau paaiškinsiu, ko aš noriu. Aš kasmet lankausi servisuose po 2-3 kartus, bet nevienas meistras, kurio prašiau patikrint mašiną, nepadarė visko, ko reikėjo. Pernai niekas nesakė, kad reikia remontuoti generatorių, nors iš jo sklindo stiprus garsas. Prijungt kompą - daug proto nereikia, svarbiausiai teisingą kištuką susirast. Prisimenu Adampolyje meistras ieškojo variklio diagnostikos jungties, supainijo su ABS, 4 kartus tai prie vieno, tai prie kito bandė prisijungt, ir ką? galiausiai pasakė: nieko nerandu blogo. Kitą kartą pasakė: neveikia vienas ABS daviklis, bet tai buvo melas, kuris man kainavo 80LTL plius pakartotinę TA. Šiemet TA darbuotojas taip stipriai spaudė stabdžius, kad vienas ABS sistemos vamzdelis pratrūko, bet irgi per 6 metus nevienas meistras nepatarė pakeisti vamzdelius, nepatikrino stabdžių skysčio, kuriame buvo pilna rūdžių. Kitam servise pasakė: mes jums nemokamai patikrinsim važiuoklę. Patikrino, tipa: "Viskas tvarkoj!" O kitam biski pasukinėjo ratą ir nustatė, kad guolį keist reikia, nes jau girdėsi, kaip jis trinasi, sudilęs. Atsibodo tokie abejingi ir formalūs "specai". Jeigu aš tau duodu seną mašiną ir klausiu, kas yra netvarkoj ir ką reikia remontuot, tu man viską patikrink ir pasakyk konkrečiai ir tiksliai, kokios bėdos ir ką būtina daryt, o kas gali dar palaukt. Štai aš ir iešku tokio meistro.
tai nuvaryk i normalų servisą ir pasakyk :" pakeiskit mano mašinai absoliučiai visas detales".ir ar paskui neatsiriš bamba kai reiks apsimokėt?turbūt atsiriš.taigi jei važinėji su senu kledaru tai nekaltink visų lietuvos meistrų.tu nemoki meistrui tiek,kad jis dvi dienas nagrinėtų tavo mašiną ir paskui pasakytų visus gedimus, esamus ir būsimus.
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2011-08-18 12:43 »
Meistrų/servisų skiltyje radau meistro Klaipėdoje kontaktus:

Gintaras, tel.+37066350883
Tvarko variklius , važiuokles.

Man reikalinga "perrinkti" 1,6 TS variklį po pagrindinio diržo trūkimo. Ar galit ką nors gero apie šį meistrą pasakyt :-)?
jei nieko dar neradai,Gintarui gali vežti drąsiai,o jei jau tvarkaisi kitur-pats kaltas...
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs Valerun

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 378
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2011-08-18 13:04 »
neivienasmestras negli tau pasakyt kaip kas yra.
tu esi auto entuziastas tai tu ir turi susigalvot ka pasidaryt. pasiziurek kiek klausia apie st skyscio keitima, tepalo dezej keitima, antifrizo keitima ir pan. apie ka tulas vairuotojas ne negalvoja, o servisai dazniausiai net nedrysta to pasiulyti.
kita vertus nei vienas meistars nezino kas tavo masinau JAU buvo padaryta ir pakeista. knygeles serviso jukneturi ir nevedi.
Serviso knygutę turiu, ten maždaug pusė remontų aprašyta, nes paprasčiausiai pamirštu paprašyt padaryt įrašą po remonto, o patys servisistai kažkodėl niekada neklausia apie knygutę. Be to ir aš pats visada meistrui paaiškinu, jeigu jis paklausia. Bet štai pasitaiko tokių, kurie pasako: "Palik mašiną!"- ir nieko neklausia, tokiais aš nepasitikiu.
Pavyzdžiui, TA metu pasireiškė prastas stabdymas galinių stabdžių. Atvarau į servisą, parodau patikros lapą su defektų sąrašu. Ar tuomet meistras neprivalo patikrint visas galimas priežastis? Ne tik diskų ir kaladelių būklę, bet ir suportų darbą, st. skysčio kiekį bei švarumą?
AR145 Boxer 1.4
Ford Focus 1,8 TDCi 2004
Ford Focus 1,6 2007

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2011-08-18 13:11 »
neivienasmestras negli tau pasakyt kaip kas yra.
tu esi auto entuziastas tai tu ir turi susigalvot ka pasidaryt. pasiziurek kiek klausia apie st skyscio keitima, tepalo dezej keitima, antifrizo keitima ir pan. apie ka tulas vairuotojas ne negalvoja, o servisai dazniausiai net nedrysta to pasiulyti.
kita vertus nei vienas meistars nezino kas tavo masinau JAU buvo padaryta ir pakeista. knygeles serviso jukneturi ir nevedi.
Serviso knygutę turiu, ten maždaug pusė remontų aprašyta, nes paprasčiausiai pamirštu paprašyt padaryt įrašą po remonto, o patys servisistai kažkodėl niekada neklausia apie knygutę. Be to ir aš pats visada meistrui paaiškinu, jeigu jis paklausia. Bet štai pasitaiko tokių, kurie pasako: "Palik mašiną!"- ir nieko neklausia, tokiais aš nepasitikiu.
Pavyzdžiui, TA metu pasireiškė prastas stabdymas galinių stabdžių. Atvarau į servisą, parodau patikros lapą su defektų sąrašu. Ar tuomet meistras neprivalo patikrint visas galimas priežastis? Ne tik diskų ir kaladelių būklę, bet ir suportų darbą, st. skysčio kiekį bei švarumą?
chu..vas labai meistras,bet žmonės ,kurie lankosi pas chu..vus meistrus,kirpėjus,daktarus-lūzeriai.
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs Valerun

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 378
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2011-08-18 13:35 »
Citata
chu..vas labai meistras...
Taip, bet tokie dažnai dedasi krutais specais. Pavyzdžiui, yra kaune toks "Autopaslaugų centras" Šiaurės pr. (ten prie įvažiavimo senas "vabalas" stovi). Skambinu komerc. direktoriui, klausiu dėl AR145 variklio patikrinimo. Tas sako: "Na, nežinau, ar Jums pas mūs nebus per brangu... Gerai, atvažiuokit po pietų, bet turėsit palikt mašiną, nes pas mūs tokia tvarką, kad klientas su meistru nebendrauja."  :o Aišku, kad pas juos nevažiavau.
« Paskutinį kartą keitė: 2011-08-18 13:41 sukūrė Valerun »
AR145 Boxer 1.4
Ford Focus 1,8 TDCi 2004
Ford Focus 1,6 2007

Neprisijungęs justs

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 331
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2011-08-18 22:55 »
Dar tau paaiškinsiu, ko aš noriu. Aš kasmet lankausi servisuose po 2-3 kartus, bet nevienas meistras, kurio prašiau patikrint mašiną, nepadarė visko, ko reikėjo. Pernai niekas nesakė, kad reikia remontuoti generatorių, nors iš jo sklindo stiprus garsas. Prijungt kompą - daug proto nereikia, svarbiausiai teisingą kištuką susirast. Prisimenu Adampolyje meistras ieškojo variklio diagnostikos jungties, supainijo su ABS, 4 kartus tai prie vieno, tai prie kito bandė prisijungt, ir ką? galiausiai pasakė: nieko nerandu blogo. Kitą kartą pasakė: neveikia vienas ABS daviklis, bet tai buvo melas, kuris man kainavo 80LTL plius pakartotinę TA. Šiemet TA darbuotojas taip stipriai spaudė stabdžius, kad vienas ABS sistemos vamzdelis pratrūko, bet irgi per 6 metus nevienas meistras nepatarė pakeisti vamzdelius, nepatikrino stabdžių skysčio, kuriame buvo pilna rūdžių. Kitam servise pasakė: mes jums nemokamai patikrinsim važiuoklę. Patikrino, tipa: "Viskas tvarkoj!" O kitam biski pasukinėjo ratą ir nustatė, kad guolį keist reikia, nes jau girdėsi, kaip jis trinasi, sudilęs. Atsibodo tokie abejingi ir formalūs "specai". Jeigu aš tau duodu seną mašiną ir klausiu, kas yra netvarkoj ir ką reikia remontuot, tu man viską patikrink ir pasakyk konkrečiai ir tiksliai, kokios bėdos ir ką būtina daryt, o kas gali dar palaukt. Štai aš ir iešku tokio meistro.

neivienasmestras negli tau pasakyt kaip kas yra.
o jei atvaziuosi ir jis tau prades vardint  keiskantifryza stabdziuskystikalades, disku duslintuva,voztuvu gumytes ir viskako tikrai reikiaarbent jau reiketu tai finale samata gausis 2x tavonuostabios alfos vertes- klientas tokimeistra velniop pasius ir debilu isvadins irNIEKAD ten nebevaziuos. O meistras bus pasakes tai ka reikia masinaidarytiirkomazai kas daro. todel meistrai nerizikuoja, sako tai kas jau turejo buti pakeista.. o kas dar kazkieklaiko palieka kaip'tvarkinga' detale.
tu esi auto entuziastas tai tu ir turi susigalvot ka pasidaryt. pasiziurekkiek klausia apie st skysciokeitima, tepalo dezejkeitima, antifrizo keitima ir pan. apie ka tulas vairuotojas ne negalvoja, o servisai dazniausiai net nedrysta to pasiulyti.
kita vertus nei vienas meistars nezino kas tavo masinau JAU buvo padaryta ir pakeista. knygeles serviso jukneturi ir nevedi.

Kolegai Ciudikui.. Tas ilgas klaviaturos klavisas, esantis per klaviaturos viduri, pacioje apatineje klaviaturos eiluteje, yra skirtas ne groziui, o tarpui tarp zodziu padaryti. Pabandyk, as tikiu kad tu gali...  ;D ;D ;D
 :alaus:
Buvo:
Vaz 2106
VW Golf Gti
Alfa Romeo 164 TS
Alfa Romeo 164 3L V6 24v
Alfa Romeo 166 3L V6 24v

Neprisijungęs justs

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 331
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2011-08-18 22:59 »
Citata
chu..vas labai meistras...
Taip, bet tokie dažnai dedasi krutais specais. Pavyzdžiui, yra kaune toks "Autopaslaugų centras" Šiaurės pr. (ten prie įvažiavimo senas "vabalas" stovi). Skambinu komerc. direktoriui, klausiu dėl AR145 variklio patikrinimo. Tas sako: "Na, nežinau, ar Jums pas mūs nebus per brangu... Gerai, atvažiuokit po pietų, bet turėsit palikt mašiną, nes pas mūs tokia tvarką, kad klientas su meistru nebendrauja."  :o Aišku, kad pas juos nevažiavau.

O gal tu rimtai.. nusipirk nauja masina( nauja tai reiskia nauja, o ne kita..).. Negi neatsibosta subinej kauliuku ieskot? ;)
Arba pats koki servisa atsidaryt.. Tada gal suprasi kas ir kaip...
Buvo:
Vaz 2106
VW Golf Gti
Alfa Romeo 164 TS
Alfa Romeo 164 3L V6 24v
Alfa Romeo 166 3L V6 24v

Neprisijungęs Ciudikas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1078
  • Karma: +4/-12
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimai apie servisus:
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2011-08-19 10:01 »
Kolegai Ciudikui.. Tas ilgas klaviaturos klavisas, esantis per klaviaturos viduri, pacioje apatineje klaviaturos eiluteje, yra skirtas ne groziui, o tarpui tarp zodziu padaryti. Pabandyk, as tikiu kad tu gali...  ;D ;D ;D
 :alaus:

pas mane jis biski pi*sa prota, tai nevisad nusispaudzia kai rinkdamas teksta aukstesni begi kalu :D o stot ir atbulini kalt neturiu laiko. ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2011-08-19 14:24 sukūrė T_K »