Autorius Tema: cd ceindzerio schema  (Skaityta 4338 kartus)

Karolic

  • Svečias
cd ceindzerio schema
« Įrašytas: 2011-08-08 18:53 »
sveiki,gal kas turite 932 mago ceindzerio pajungimo shemas?kadangi ceindzerio neturiu,bandysiu pajungt mp3 player'i ar gps,gal kas turite kokiu ideju???pati laida turiu,taciau man reikia padaryti kad magas matytu jog pajungtas ceindzeris,o signalas eis is mp3.

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: cd ceindzerio schema
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2011-08-09 09:27 »
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm atsiprašau kad lenkų kalba, bet eina nesunkiai suprast kas kur
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Karolic

  • Svečias
Ats: cd ceindzerio schema
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2011-08-09 11:05 »
dekui uz pagalba,ta rusiska puslapy jau buvau vakar surades,isnagrinejes nesupratau vieno dalyko,bus+ ir bus -,ar jie jungiasi su ceindzeriu ir perduoda signala skaitmeniniu budu??ar 932 magas isvis nevaldo ceindzerio? :o :o nors ant mago raso cd   ::)

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: cd ceindzerio schema
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2011-08-09 13:11 »
Vat žinok jei išsiaiškinsi, kaip apgaut magą, kad yra cheinderis, tai ir man pasakyk, nes mano cheinderis cd neskaito, bet veikia, tai mp3 pajungiau, bet vistiek reikia jam cheindzerio.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: cd ceindzerio schema
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2011-08-09 13:12 »
Šiaip magas tai valdo cheindzerį, reikia tik surast , kaip cheindzeris duoda signalą magui, kad jis įjungtas
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: cd ceindzerio schema
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2011-08-09 14:40 »
sveiki,gal kas turite 932 mago ceindzerio pajungimo shemas?kadangi ceindzerio neturiu,bandysiu pajungt mp3 player'i ar gps,gal kas turite kokiu ideju???pati laida turiu,taciau man reikia padaryti kad magas matytu jog pajungtas ceindzeris,o signalas eis is mp3.

Nusipirkai adapterį ir pajungei. Ten jau su fiške buna, jungi į CD čendžerio lizdą ir klausaisi. Aš pirkausia iš d-sound berods 260 lt kainuoja, puikiai groja, esu patenkintas.
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: cd ceindzerio schema
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2011-08-09 15:13 »
Tai šitą žinau, bet va tie 260lt man nelabai patinka:)
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Karolic

  • Svečias
Ats: cd ceindzerio schema
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2011-08-09 15:19 »
nusipirkt adaptery tai galima sakyt visi gali,jokio idomumo,o kai pats ka nors pasidarai,tai jau kitas reikalas,kiek supratau tai ceindzeris su magu susijungia skaitmeniniu budu,o ce jau padaryti nera taip lengva...reiketu suzinoti kas dedasi toje dezuteje kur kainuoja 260lt ???

Neprisijungęs Steponas

Ats: cd ceindzerio schema
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2011-08-09 18:46 »
sveiki,gal kas turite 932 mago ceindzerio pajungimo shemas?kadangi ceindzerio neturiu,bandysiu pajungt mp3 player'i ar gps,gal kas turite kokiu ideju???pati laida turiu,taciau man reikia padaryti kad magas matytu jog pajungtas ceindzeris,o signalas eis is mp3.

Nusipirkai adapterį ir pajungei. Ten jau su fiške buna, jungi į CD čendžerio lizdą ir klausaisi. Aš pirkausia iš d-sound berods 260 lt kainuoja, puikiai groja, esu patenkintas.
negroja puikiai, bet tu esi patenkintas ;D
without heart we would be mere machines