Autorius Tema: alfa 156 JTD 2002 Sportwagon  (Skaityta 64042 kartus)

Neprisijungęs jurunas

Ats: alfa 156 JTD 2002 Sportwagon
« Atsakymas #190 Įrašytas: 2012-11-17 18:14 »
gal kas zino kaip su tais originaliais mageliais yra? problema ta kad isjungus degima issijungia magelis (tai man patinka), bet kai ijungi degima vel pradeda nuo pirmos dainos (o tai jau uzknisa). mieste vazinejant gali nusisaut. minkyt ant knopkiu irgi nieko gero. su maitinimo signalais viskas gerai. nebent alfiniuose mageliuose maitinimo ir atminties laidai sukeisti. ir dar kazkoks "booster" laidas atkirptas ir i ji paduotas +12v tik nepamatavau ar pastovus ar pertraukiamas.

Neprisijungęs prabangus

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 79
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: alfa 156 JTD 2002 Sportwagon
« Atsakymas #191 Įrašytas: 2012-11-19 11:06 »
kaip ir minejau sutikimo jokio nebuvo tiesiog originalas draudimo  per ziopluma liko masinoi ir tiek o naujasis savininkas nuejo i draudima ir likuti persirase sau tad vat tokia trumpa istorija ,tikrai neturiu jokiu pretenziju naujam savininkui ,tiesiog eilini kart nustebino lietuviska tvarka kaip be savininko galima keist sutartis ir persirasinet pinigus sau ,galiu lygint svedija ir airija nes airijoi 7 metus gyvenau ,o svedijoi dabar gyvenu ,ir ten gali i draudima ka nori nestis be savininko nieko nepadarysi ,niekas net neis i kalbas tas pats ir svedijoi,tad tiek ziniu biciuliai manau lietuvoi su draudimais ir draudikais yra betvarke !!!! ir dar nnnnnn kitu betvarkiu :)
o ką padarei,kad nors kiek tvarkos būtų?išmovei naxrien...
sorry už off topic

Nusisnekejei toki klausima uzduodamas ,  pakankamai ilietuvoi mokesciu sumoku:)gal pats Tadas Blynda busi :)
156 sw 110KW

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: alfa 156 JTD 2002 Sportwagon
« Atsakymas #192 Įrašytas: 2012-11-20 15:06 »
gal kas zino kaip su tais originaliais mageliais yra? problema ta kad isjungus degima issijungia magelis (tai man patinka), bet kai ijungi degima vel pradeda nuo pirmos dainos (o tai jau uzknisa). mieste vazinejant gali nusisaut. minkyt ant knopkiu irgi nieko gero. su maitinimo signalais viskas gerai. nebent alfiniuose mageliuose maitinimo ir atminties laidai sukeisti. ir dar kazkoks "booster" laidas atkirptas ir i ji paduotas +12v tik nepamatavau ar pastovus ar pertraukiamas.

O kai degimas išjungtas magas groja? Nes jei ne bus sumaišyti pliusiniai laidai. Mano GT taip buvo, irgi kankinausi, kol neatsibodo. Susiradau schemas pajungimo, su kontrolke praskambinau ir pasijungiau normaliai.
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs jurunas

Ats: alfa 156 JTD 2002 Sportwagon
« Atsakymas #193 Įrašytas: 2012-11-24 16:35 »
gal kas zino kaip su tais originaliais mageliais yra? problema ta kad isjungus degima issijungia magelis (tai man patinka), bet kai ijungi degima vel pradeda nuo pirmos dainos (o tai jau uzknisa). mieste vazinejant gali nusisaut. minkyt ant knopkiu irgi nieko gero. su maitinimo signalais viskas gerai. nebent alfiniuose mageliuose maitinimo ir atminties laidai sukeisti. ir dar kazkoks "booster" laidas atkirptas ir i ji paduotas +12v tik nepamatavau ar pastovus ar pertraukiamas.

O kai degimas išjungtas magas groja? Nes jei ne bus sumaišyti pliusiniai laidai. Mano GT taip buvo, irgi kankinausi, kol neatsibodo. Susiradau schemas pajungimo, su kontrolke praskambinau ir pasijungiau normaliai.

Nu jo buvai teisus. Ten kazkoks geradaris buvo prikises nagus. Ir dar radau prijungta kusi laidu su neaiskiom fyskem