Autorius Tema: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):  (Skaityta 64182 kartus)

nightfish

  • Svečias
Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Įrašytas: 2011-07-20 10:11 »
Sveiki, norėjau pasiteiraut, gal kas esat bandę į tepalus piltis revitalizantus? Resurs, Xado, RVS ar dar ką nors? Pažįstamas pasiūlė įsigyt, tai dabar ir suku galvą. :)

Šiaip visada būdavau prieš tuos dalykus. Medaus niekada neteko bandyt, bet ir pagunda nekilo. :) O va šito gundausi pabandyt. Teko paskaitinėt truputį straipsnius ir forumus, tikrai blogų atsiliepimų kaip ir nėra, blogiausia kas nutinka - nieko. :) Kas įdomiausia, jie labiausiai pabrėžia, kad kuro sąnaudos krenta, nors tų 5-10% nelabai ir pajusi, bet vat kad tepalus nustoja degint ar mažiau degina, tai tikrai įdomu, nes į mano 156 reik dapilt po litrą kas 5000 km. Jei šitą bent kažkiek patvarkytų, tai jau didelis pliusas būtų.

Vakar buvau užsukęs į Evelką pasiklausinėt, jie turi Resurs už 40lt kažkokį universalų, irgi sakė bent jau kad tyliau dirbs variklis susipylus tai tikrai. Tas pažįstamas įtariu dar pigiau per savo firmelę padarytų. Tai ne taip jau skaudžiai ir gaunasi, vieną savaitgalį kažkur nenueisiu ir tiek. :)

Gal kas yra bandęs į Alfą pilt? Citroenų forume daug prirašyta, bet vieningos nuomonės taip ir neradau. Taip kad pats dabar pasimetęs esu. :/

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2011-07-20 10:31 »
Tu ne šamarliakus į motorą pilk, o geriau susitvarkyk jį, kad nereikėtu jokių priedų. Vieningos nuomonės ir čia nerasi. Kiek atsimenu kažkada buvo tokia diskusija ir čia, pasiieškok forume, turėtum rasti manau, jei tema dar neištrinta.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2011-07-20 10:44 »
Buvo kazkada, net labai ilga diskusija. Be vieningos nuomones.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Laimis

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 594
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2011-07-20 11:25 »
cia tas pats kas pensininkui duoti "ratu" :D susitvarkyk motora ir tada susipilk normalius tepalus tada nereikes jokiu priedu
Alfa Romeo 156 '00 2.0l T.Spark

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2011-07-20 11:33 »
Jei jau galvoji varikli tvarkyti, tai tikrai nematau priezasciu neisbandyti visu situ nesamoniu. Nepageres, galesi tvarkyti varikli, kaip ir planuota, pageres, ok, tvarkyma atidesi kazkuriam laikui. Bet kaip cia zmogus raso, kad jam litra 5000km valgo, tai nelaikau, kad cia daug, ts norma. Kai litra 1000km degins, tada jau pilk.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Steponas

Ats: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2011-07-20 14:00 »
esu bandes (ne ant alfos) skirtuma pajutau, i geraja puse :) naudojau xado
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2011-07-20 17:40 »
Teko ir man bandyti - skirtuma pajutau i geraja puse tikrai  ;)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2011-07-20 23:50 »
Teko xado i zoliapjove pilti, nes vos kuresi, peti beissinarines jau buvau :D
Tai padejo metams, po to variklis uzsilenke, tad patenkintas, uz 100lt metus pratempiau ilgiau, atsipirko su kaupu :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2011-07-21 16:28 »
Teko xado i zoliapjove pilti, nes vos kuresi, peti beissinarines jau buvau :D
Tai padejo metams, po to variklis uzsilenke, tad patenkintas, uz 100lt metus pratempiau ilgiau, atsipirko su kaupu :)

O koks konkreciai variklio gedimas buvo? Siaip RVS tiesioginiai atstovai lietuvoje sedi panevezyje, teko su tuo ju pagrindiniu pabendrauti nemazai, pripasakojo jis man ten visko, kiek teisybes nz  :) Siaip ta technologija buvo naudojama pradzioje kosmose, ten apdirbti kazkam, po to isbande ja ant visokiu pramoniu stakliu ir t.t. ir tik galiausiai pritaike eiliniam naudotojui  ;)

nightfish

  • Svečias
Ats: Tepalų priedai (Xado ir t.t.):
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2011-07-22 17:26 »
Tai va, pasidomėjau šiek tiek, pašnekėjau su vienu meistru, pripasakojo man daug įdomių dalykų.

Jis turi seną Renault Espace (dujinį), susipylė po 2 Resurs bonkutes į variklį ir pavarų dėžę. Efektas pradeda jaustis po kažkur 500 km, dabar sąnaudos laikosi stabiliai 1,5 l/100 km mažesnės. Tai praktiškai kas 100 km gaunasi 3 Lt į kišenę vien nuo kuro. Sakė pila visiems iš eilės klientams, kai kuriems netgi jiems nežinant, po to pasako kad supylė ir klientas pasivažinėjęs patenkintas būna, nes jei variklis padrožtas, neilgai trunka kad pasijaustų. Pila jį į pavarų dėžes jei ūžia, taip pat sakė yra pylęs ant guolių visokių, pavažinėjus šiek tiek nustoja ūžt. Jeigu ne su Belarusu važinėjies, tai ir tie guoliai kainuoja, taip kad mintis juos gydyt visokiais tepaliukais gal ir nebloga.

Xado sakė irgi yra geras daiktas, tik jis pasijaučia gerokai vėliau, po 5000-10000 km, ir dar klausimas, kiek tepalo keitimų laiko. Xado gamintojai duoda garantiją man atrodo 50000 km, Resurs tuo tarpu rašo, kad reikia piltis kiekvieno tepalo keitimo metu. Bet jei suveikia greičiau, tai greičiau ir atsiperka.

Kainas internete pasižiūrėjau pasilyginau, Xado yra pigu.lt, ten gelis dyzeliui 55,99 Lt. Resurs radau tiktai resurs.lt, ten universalus kažkoks priedas kainuoja 24,45 Lt. Bet pagal kilometražą man gaunasi, kad reiktų piltis 2 bonkutes, tai kaina gaunasi panaši. O kiek Xado reikia naudot kas žinot? Užtenka vienos tos tūtelės?

Jeigu nusipirksiu kada greitu metu vieno ar kito, prasinešiu. Pažiūrėsim, kas čia per stebuklas. :)