Autorius Tema: 1,9 jtd purkstukai  (Skaityta 7948 kartus)

Neprisijungęs super

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 66
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
1,9 jtd purkstukai
« Įrašytas: 2011-01-26 22:43 »
katik nupirkta alfa 1,9 jtd 85kw,kol saltas variklis vaziuojant iki kokiu 2500 apsisukimu nedirba vienas cilindraspasilus jauciasi netaip bet vistiek kazkas yra...kolektorius isvalytas,egr'as taip pat,oro padavimas tvarkoj,klaidos istrintos.itariu purkstuka kazkury,kaip nustatyti kuris grybauna,ir ar tai tikrai purkstukas?

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: 1,9 jtd purkstukai
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2011-01-26 23:11 »
Siaip tai rimtas kompiuterine diagnostika darantis elektrikas gali matyti visu purkstuku darba :) man neseniai su kompu tikrino porai masinu (neitalisku), tai parode kiekvieno purkstuko ivairius parametrus darbo, o tada pasake kad gerai kas negerai, nezinau kas per parametras, bet visi purkstukai turi buti diapazone nuo -1 iki +1, jei nuokrypis yra i kazkuria puse vadinasi jau kazkas negerai su purkstuku. Galima pamatyti net i varikli patenkancio oro temperatura, kuro temperatura, ar kondicionieriaus sistema nekiaura (net ziema kai kondiske nesijungia), oro srautes matuokle pratekancio oro kieki ir t.t. ir t.t.  ;)

Neprisijungęs super

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 66
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 1,9 jtd purkstukai
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2011-01-27 18:22 »
o kur normaliai tokia diagnostika siam dyzlui padarytu,konkreciai be jokiu veju ir aisku uz piniga padoru. o ne tai ,kad tipo gali but tas,pasikeisk,o gal anas pasikeisk. teko tokiu daug matyt ir dar nulupa 100 litu gaideliai,man atrodo jai imi pinigeli tai gedima turi nustyt tiksliai,kaltas tas ir tas. vieta kaunas alytus ,birstono diagnostikos meistru nesiulykit :smilie:

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: 1,9 jtd purkstukai
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2011-01-27 18:26 »
o kur normaliai tokia diagnostika siam dyzlui padarytu,konkreciai be jokiu veju ir aisku uz piniga padoru. o ne tai ,kad tipo gali but tas,pasikeisk,o gal anas pasikeisk. teko tokiu daug matyt ir dar nulupa 100 litu gaideliai,man atrodo jai imi pinigeli tai gedima turi nustyt tiksliai,kaltas tas ir tas. vieta kaunas alytus ,birstono diagnostikos meistru nesiulykit :smilie:

http://www.alfaracing.lt/servisas/
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs super

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 66
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 1,9 jtd purkstukai
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2011-01-29 21:31 »
tai vat buvau taip vadinamoj diagnostikoj,reikalas toks : purkstukus reik imt lauk ir vezt tikrinti an stendo ,kitaip nieks nieko nepasakys. meistras pazystamas pasitaike tai zmoniskai papasakojo,kad per kompa nieko nematyt,va taip va....

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: 1,9 jtd purkstukai
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2011-01-29 22:53 »
tai vat buvau taip vadinamoj diagnostikoj,reikalas toks : purkstukus reik imt lauk ir vezt tikrinti an stendo ,kitaip nieks nieko nepasakys. meistras pazystamas pasitaike tai zmoniskai papasakojo,kad per kompa nieko nematyt,va taip va....

Kur tau tai pasake? Galima per kompa matyti purkstukus, nebent neturi irangos tinkamos.

Neprisijungęs super

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 66
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 1,9 jtd purkstukai
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2011-01-30 12:24 »
galima matyti jaigu elekra purkstuko grybauna, o jaigu kelios is esamu kuro ispurskimo skyluciu uzsikisusios arba lieja. imanomas tikrinimas tik isemus.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: 1,9 jtd purkstukai
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2011-01-30 21:48 »
galima matyti jaigu elekra purkstuko grybauna, o jaigu kelios is esamu kuro ispurskimo skyluciu uzsikisusios arba lieja. imanomas tikrinimas tik isemus.

Man ant bmw tikrino - parode kiekvieno purkstuko parametrus, nezinau ju reiksmiu, bet atsiminiau, kad jei purkstukas dirba diapazone nuo -1 iki +1 viskas ok, jei ne vadinasi jau kazkas negerai, pas mane du purkstukai buvo neidealus (pirmas ir sestas) - vienas  -2,57, kitas +1,40 berods, sake ipilti praplovejo sistemai, pasivazineti ir uzlekti pazeti, sake daugeliui padeda, nes kas liecia vaziavimas jokiu blogybiu, taipogi uzsikuria labai gerai, siaip sake ju remontas tai pradziai reiketu praplauti kazkokioje voneleje, lygtais magnetineje ar pan. nesusidures su purkstukais, negaliu labai kazka papasakoti tiksliai dar. Jei keisti naujais tai visus, jei devetus tai nupirkus vezti patikrinti, bet sake stende nematysi visko, man 164 2.5 TD tikrino tokiame stende kazkada, zejo ar "nemyzcioja" purkstukas ir pan, bet common rail sistemai jau ten daug sudetingiau viskas, buvo mano ex 166 JTD viena ryta uzkurus vienas cilindras nedirbo ir tai buvo vasara, pragazavau pradejo dirbti, kaip tik vaziavau i autostada pralekiau apie 200km/h keliasdesimt km ir po to nebepasikartojo tokie dalykai ir pamirsau ta reikala. Siaip pakomentuoti manau galetu Steponas, jis ten daro diagnostikas ALFA RS servise, manau zino kas per parametrus galima matyti per kompa commnon rail'ui.

Neprisijungęs Steponas

Ats: 1,9 jtd purkstukai
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2011-01-30 22:58 »
nekompetetingas as dar sioj srity.. ;)
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: 1,9 jtd purkstukai
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2011-01-30 22:59 »
nekompetetingas as dar sioj srity.. ;)

 Nu nesikuklink taip... ;D
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic