Autorius Tema: DPF filtras  (Skaityta 73226 kartus)

Neprisijungęs pavaduotojas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 242
  • Karma: +0/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: DPF filtras
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2011-01-17 21:46 »
Kai man uzsikiso,domejausi ir klausinejau,kas supranta ir kas susidure,zodziu isvada tokia meti lauk ir vsio nes tai pasaka be galo,vieniem uzsikemsa po 25t kitiems po 50t ir t.t.O cia tas vaziavimas virs 2t apsuku tai mitas,irgi vieni raso kad reikia 2 tuks,kiti kad atseit ant neutralo 5 min laikyti 4 tuks,krc kazkokia nesamone,jeigu as vazineju kasdien ir pas mane maziau 2t buna tik pajudant is vietos ir perjungiant begi,o siaip pastoviai apie 2,5t,ir ne trumpus atsumus vaziuoju,tai nemanau kad tos apsukos ka padetu,na neaisku kaip ji buvo eksplotuota pirmo seiminin ko,nes tas zmogus buvo pagyvenes,galbut jau nuo pat pirmu dienu jis pradejo kimstis,pritariu vanagiukui,kad jie su tais filtrais ir gamtos mylejimu cia supjove gryba >:(
Buvo:AR 33(1.7),164(2.0ts),156(2.0ts),156(2.5),147(jtd 85kw),155(1.7),159(1.9jtdm)Jeep Grand Cherokee SRT8..... Yra:Dodge Durango (5.7hemi),Jeep Cherokee Trailhawk(3.2,Brand New)....

Neprisijungęs pavaduotojas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 242
  • Karma: +0/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: DPF filtras
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2011-01-17 21:48 »
O be to man jokia lempute neuzsidege ir kaip tycia pries savaite alfu centre buvau pajunges ant kompo,klaidu nebuvo...
Buvo:AR 33(1.7),164(2.0ts),156(2.0ts),156(2.5),147(jtd 85kw),155(1.7),159(1.9jtdm)Jeep Grand Cherokee SRT8..... Yra:Dodge Durango (5.7hemi),Jeep Cherokee Trailhawk(3.2,Brand New)....

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: DPF filtras
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2011-01-17 21:51 »
O be to man jokia lempute neuzsidege ir kaip tycia pries savaite alfu centre buvau pajunges ant kompo,klaidu nebuvo...

Na tada taviskis brokinis ar dar kas jam, nes VW raso juoda ant balto ka daryti uzsidegus lemputei, kad filtra reik valyti, na nuskanuosiu prie progos manuala ;) Manau gamintojai mitais neuzsiema ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Steponas

Ats: DPF filtras
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2011-01-17 22:22 »
viskas ten puikiai isdega-issivalo. ta reikala galima ir su kompu padaryt ;)
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs pavaduotojas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 242
  • Karma: +0/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: DPF filtras
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2011-01-17 22:43 »
Nzn kaip ten issivalo,bet ta problema kamuoja visu automobiliu savininkus,Steponai isduok paslapti kaip uzsikisusi filtra isvalyti galima su kompu?
Buvo:AR 33(1.7),164(2.0ts),156(2.0ts),156(2.5),147(jtd 85kw),155(1.7),159(1.9jtdm)Jeep Grand Cherokee SRT8..... Yra:Dodge Durango (5.7hemi),Jeep Cherokee Trailhawk(3.2,Brand New)....

Neprisijungęs Steponas

Ats: DPF filtras
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2011-01-17 22:59 »
su diagnostiniu, bet cia as ne 100% garantuotas, nes pats to nedares, galiu ir klysti del to
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: DPF filtras
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2011-01-18 02:09 »
Tam ir yra user manual'as :D Dega lempute ziuri kame beda, mes reguliariai savo darbiniam naujam autobusiukui darome profilaktika uzsidegus to filtro indikacijai, praleki per nemencines plenta su apsukomis 2000+ ir po 10km~ jau uzgesta indikatorius, jei zmogus nemoka eksplotuoti automobilio, tai cia jau jo problema :)

Nu nevisiems suprantama ka reiskia raudona lempute, kuri simbolizuoja trukstamo tepalo lygi, yra teko tokiu matyti, kurie paklausus ko tepalo nedasipili atsakydavo "dar neilgai, gal pora savaiciu tik dega"  ;D tai ka sneketi apie kazkokia filtro lempute  :)

Pardavejai irgi instruktaza praveda atiduodant auto, o pagal garantini, tu privalai user manuala perskaityti, o jei dar neaisku yra nurodytas tel. nr., jei raudona lempute isvis parasyta sustoti ir skambinti i servisa. O jei skaityti nemoka, tai tegul i visuomenini transporta seda ;)

Nu taip, o jei nupirkai su kokiu 30k km rida, visi manualai po pirmo savininko jau guli neaisku kur.
p.s. mazdoje toje, nera jokios lempetus, uzsikiso, automatiskai issivalyti turi be jokiu perspejamuju lempuciu, kad vairuotojas issigandes nepultu lekti i servisa ir negaistu laiko, as labai abejoju ar kas lietuvoje pirkdamas masina deveta bent kiek puls nusipirkes skaityti manuala arba pamates, kad jis nelietuviskas ar nerusiskas ieskos kazkur tinkama kalba ar dar ka. Cia jau panaseja i rusiska technika - kuriai kas keli tukstaciai reguliuoti reikia voztuvus, degima, karbiuratoriu dar koki velnia daryti sezono pradzioje ir pabaigoje  :D pazistamas ten kazka buria su tais filtrais, jei padarys, kad be jo nebutu jokiu bedu tai parasysiu visiems, nes dabar ji isemus gali kompas mesti klaida, nes visgi ten stovi davikliai kurie skaiciuoja suodziu kiek ir duoda signalus i kompa, juos nuemus ar isskerdus gali buti bedu. Lietuvoje ekologijos reikalavimai juokingi, pvz mano ex. 164 alfa buvo su mechaniniu siurbliu prasuktu, be jokiu katalizatoriu, plius purkstukai jau nebuvo idealus ir tai sake i normas telpa  :)

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: DPF filtras
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2011-01-18 08:29 »
Lietuvoje ekologijos reikalavimai juokingi, pvz mano ex. 164 alfa buvo su mechaniniu siurbliu prasuktu, be jokiu katalizatoriu, plius purkstukai jau nebuvo idealus ir tai sake i normas telpa  :)

Sutinku 100% ;D
www.galingas.lt kazka makliuoja su tais smulkiu daleliu filtrais. Kiek zinau, jie kompo pagalba ta filtra visiskai atjungia. O kaip konkreciau tas daroma ir kokios to pasekmes tikrai nezinau, bet kaip patys raso - veikia, ir netgi labai gerai.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Liowa156

  • Svečias
Ats: DPF filtras
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2011-01-18 14:50 »
buvo ir pas mane pora kartų užsikimšęs DPF filtras. Užsidegė geltonas variklio simbolis ir užrašas chek engine. 1 -ą kartą nuvariau į autoprizmę. Pajungė prie kompo ir padarė filtro regeneraciją (jos esmė kaip supratau kažkiek laiko leidžia dirbt varikliui ant virš 3 t. apsukų (gal dar kas nors?)). Antrą kartą užsidegė keliaujant po EU, tai greičių dėžę permečiau ant rankinio junginėjimo (pas mane automatas) ir sužeminau pavarą, kad apsukos būtų virš 3 t. - taip pralėkiau kokių 20 km.  :P ir nieks nepasikeitė, bet vėliau išjungus variklį ir vėl užvedus lemputė nedegė  :P

Liowa156

  • Svečias
Ats: DPF filtras
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2011-01-18 14:54 »
 tiesa pas mane Alfa Romeo 159 (1.9 JTDm 150 AG, sportwagon, Q-tronic, 2007-10 m.)