Autorius Tema: nesiveda alfa 156 2.4 jtd  (Skaityta 26881 kartus)

Neprisijungęs neerkaas

Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2011-11-29 00:28 »
bandik rele tikrint. pas mana tokia pat beda su multipla,sunkiai kuriasi, sliegio reguliatorius naujas,kompas sutvarkitas,rodo klaida reles,bet iskart noriu zvakes pasikeis(siandien bosh uzsakiau) ziuresiu,gal reles nereikes keist:))
na bet kai dariau diagnostika (du kartus) ar nebutu ismete kompas klaidos del reles?
Man atrodo, kad rele tavo gera. O ir pasitikrint ja labai paprasta. As savo AR 2,4 be pakaitinimo uzkuriau be ipatingo sukimo prie 0 laipsniu. Gal starteris trumpina.

Pukanosiukas

  • Svečias
Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2011-11-29 00:32 »
Man atrodo, kad rele tavo gera. O ir pasitikrint ja labai paprasta. As savo AR 2,4 be pakaitinimo uzkuriau be ipatingo sukimo prie 0 laipsniu. Gal starteris trumpina.
na matai,tu jas kaitinsi,ar ne kaitinsi vistiek neuzsives be gazo ir be didesnio pasukimo,o silta be vargo kuriasi is puse abaroto kaip sakoma :smilie:
« Paskutinį kartą keitė: 2011-11-29 11:07 sukūrė T_K »

Neprisijungęs neerkaas

Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2011-11-29 00:42 »
na matai,tu jas kaitinsi,ar ne kaitinsi vistiek neuzsives be gazo ir be didesnio pasukimo,o silta be vargo kuriasi is puse abaroto kaip sakoma :smilie:
O ant uztysimo bandei uzkurt? jei stveria iskart, tai tu starteruka pasitikrink tada...
« Paskutinį kartą keitė: 2011-11-29 11:06 sukūrė T_K »

Pukanosiukas

  • Svečias
Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2011-11-29 00:52 »
O ant uztysimo bandei uzkurt? jei stveria iskart, tai tu starteruka pasitikrink tada...
ne tai esme tame,kad ji uzsiveda,nereikia nieko tempti,tik ilgiau pasukti reikia starteri,paspaudineji gaza ,po kokiu 5s kai vedi tada uzsiveda ,starteri suka be problemu,nemanau kad cia tame esme...jei butu starteryje,tai ir silta masina tai pat vestusi...o cia tik kai pastovi po nakties
« Paskutinį kartą keitė: 2011-11-29 11:06 sukūrė T_K »

Neprisijungęs neerkaas

Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2011-11-29 12:01 »
O ant uztysimo bandei uzkurt? jei stveria iskart, tai tu starteruka pasitikrink tada...
ne tai esme tame,kad ji uzsiveda,nereikia nieko tempti,tik ilgiau pasukti reikia starteri,paspaudineji gaza ,po kokiu 5s kai vedi tada uzsiveda ,starteri suka be problemu,nemanau kad cia tame esme...jei butu starteryje,tai ir silta masina tai pat vestusi...o cia tik kai pastovi po nakties
tai gal su kuro padavimo sistema kazkas- tiesiog nesandarumas. Buvo vienam biceliui pansiai kaip tau, tik dar ilgiau sukdavo starteriu. Keite atbulini voztuva, tai padejo.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2011-11-29 12:02 »
Neatmesciau starterio, man buvo tokia pati problema, sunkiai vesdavosi rytais ir kai salciau, priezastis ta, kad starteris nebebuvo pirmos jaunystes ir sukosi dvigubai leciau, o dyzeliui tai labai svarbu, nes uzsikuria ne nuo ziezirbos, o suspaudimo ir t.t., tad greitas variklio issukimas labai svarbu, perrinkus, isvalius starteri, jis pradejo suktis dvigubai greiciau net prie -15 :)

Kitas dalykas butu gerai paziureti ar kuras atgal i baka nesubega ir ar nera oro kuro sistemoje ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs nesax

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2011-11-29 14:47 »
pirmu numeriu ziurek starteri. o kad jis sukas dar nieko nereiskia. man buvo taspats. ryte starteriu gali sukt kol akumai nustips. o siltas puikiai kuresi. perinkau, isploviau startery ir baigesi bedos .....

Pukanosiukas

  • Svečias
Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2011-11-29 19:25 »
na kaip supratau neskubet keist zvakiu pakaitinimo reles...sian buvau servise,tai man jie aiskino kad ji kalta galibut,del starterio nieko visiskai neminejo...bet diagnostika nieko neparodo todel kad kur nors laidas nutrukes...na bandysiu su starteriu ziuret...kas be lieka,vistiek jau ne viena tukstanti ikisau i ja,pardavinet kaip ir neapsimoka o ir tvarkyti keisti viska iseiles,kazkaip nzn...ir taip jau gana daug pakeiciau del to vedimosi
« Paskutinį kartą keitė: 2011-11-29 19:28 sukūrė Pukanosiukas »

Neprisijungęs nesax

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2011-11-30 09:23 »
del zvakiu tai tokioj temperaturoj ir be ju kurtusi. cia ne koks golfas kad zvakes nustipo ir neuzkursi... prie kokiu - 10 gal ju jau ir reiks o kolkas net minciu neturek del zvakiu. beto jai neveiktu zvakes mestu skydelyje klaida. ziurek startery ispradziu ir man kuresi ilgai pasukus, kol pradejo visai nebesikurt... kures sest negali... o jai ir gali tai tam bake yra siurblys. pries kurdamas pora kartu ijunk ir isjunk degima. ir kura tikrai uzkels iki auksto slegio siurblio. jai nieks nesikeis imk starteri....

Neprisijungęs dzimis

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 93
  • Karma: +0/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: nesiveda alfa 156 2.4 jtd
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2012-02-12 22:43 »
O ant uztysimo bandei uzkurt? jei stveria iskart, tai tu starteruka pasitikrink tada...
ne tai esme tame,kad ji uzsiveda,nereikia nieko tempti,tik ilgiau pasukti reikia starteri,paspaudineji gaza ,po kokiu 5s kai vedi tada uzsiveda ,starteri suka be problemu,nemanau kad cia tame esme...jei butu starteryje,tai ir silta masina tai pat vestusi...o cia tik kai pastovi po nakties
Man buvo panasiai, tai teko pasikeisti auksto slegio kuro siurbli, ir bus viskas OK :) Dabar kaip bite kuriasi