Autorius Tema: Belgijos GP  (Skaityta 3279 kartus)

Neprisijungęs Audrius

Belgijos GP
« Įrašytas: 2010-08-29 19:39 »
Davė šiek tiek vaizdų. Žiauriai gaila Rubenso, blin, 300 lenktynės, pirmas ratas ir velniop. Kas nors gal galit paaiškint, už ką Vettel'iui buvo duota pravažiavimo pro boksus bauda? Taip gaunas, kad jei įvyksta avarija,  tai vienas, kuris liko sveikas, apturi drive-through??? Sprendimas kapitaliai į pievas, mano manymu, nes Vettel'is tikrai nebuvo suinteresuotas tokia kova su Button'u...
Alfa Romeo 155 V6 3.0

Neprisijungęs kitazh

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 633
  • Karma: +0/-0
  • For Alfa Romeo!
    • Žiūrėti profilį
Ats: Belgijos GP
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2010-08-29 20:40 »
Man tai Buttono labiau gaila, būtų taškų nemažai gavęs o čia Vettelis nubloškė ir viskas baigta. Tiek McLarenam minusas, tiek pačiam buttonui. Gal nubaudė dėl to kad pavojingas įvykis buvo, bet buttono atžvilgiu užskaitau baudą  :) Parašys manau dar viską kas kaip kodėl  :D

PS. Jeigu netyčia į kažką gatvėj įvažiuosi, nesakysi mentam kad netyčia, nebauskit  :) Dėl to viskas logiška, galėtų dažniau už avarijas baust, jeigu kaltininkas lieka važiuot, o nekaltas turi baigt lenktynės  :)
Buvo: '95 BMW 316i Compact / 75 kW
Buvo: '99 Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark / 106 kW
Yra: '06 Toyota Corolla Verso 2.2 D4D / 100kW


Neprisijungęs Audrius

Ats: Belgijos GP
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2010-08-29 22:12 »
Man tai Buttono labiau gaila, būtų taškų nemažai gavęs o čia Vettelis nubloškė ir viskas baigta. Tiek McLarenam minusas, tiek pačiam buttonui. Gal nubaudė dėl to kad pavojingas įvykis buvo, bet buttono atžvilgiu užskaitau baudą  :) Parašys manau dar viską kas kaip kodėl  :D

PS. Jeigu netyčia į kažką gatvėj įvažiuosi, nesakysi mentam kad netyčia, nebauskit  :) Dėl to viskas logiška, galėtų dažniau už avarijas baust, jeigu kaltininkas lieka važiuot, o nekaltas turi baigt lenktynės  :)

Nu jau. Žiūrėk ir Rubensas dar gaus baudą už tai, kad Alonso sugadino lenktynes. Rodos, kad buvo užrašas, jog teisėjai nagrinės tą epizodą. Nesąmonė, juk tai lenktyniniai epizodai, kada vyksta kova ir už tokius dalykus baust yra nesamonė. Kad ir kaip man būtų gaila Button'o ir Alonso, bet manau tokiose situacijose nuobaudos yra nelogiškos. Taip pat bauda Schumacheriui. juk prieš keletą metų visi tik rankom būtų ploję, kaip gražiai apginta pozicija, o dabar davė baudą 10 starto pozicijų. Gal kiek ir kietokas manevras buvo, bet juk daug kas stebi formulę tam, kad matytų kovą, o ne sintetinius važiavimus be lenkimų. Arba lenkimus boksuose :)
Alfa Romeo 155 V6 3.0