Autorius Tema: Keli klausimai ruosiant 75 kebulo darbams  (Skaityta 14901 kartus)

Neprisijungęs Infas

Ats: Keli klausimai ruosiant 75 kebulo darbams
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2010-11-01 20:09 »
kas nori tas ir randa...garazas ne pati didziausia problema tikrai...iskaiciau puikiai...nereikia cia draskytis...abejoju ar ta alfa kada nors pakils...abejoju ar ja kas nors isdraskyta pirks...i metalo lauza tik... ;D

Kaip sako vienas protingas mano destytojas: "Tas, kuris amzinai zyzia, kad bus blogai, kadanors irgi buna teisus". Visuose postuose neigimas, nepripazinimas, menkinimas, durninimas. Cia reik manyt, kad tu geriausiai viska supranti? Jei taip, tai eik ir panaudok savo talenta naudingai.
Galvojo gausis hobis, o va nesigavo. Taip jau buna. O teisybe tokia, kad jei tai butu TS, o as netureciau alfettos, imciau negalvodamas ;)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai ruosiant 75 kebulo darbams
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2010-11-01 20:43 »
As pastebejau kad 70% projektu baigsi pardavimu pirmineja stadijoje  ;)
tyrimu centras ;D

Butent taip, tiek metu alfa klubo forume tai puikiai maciau kiek kas ko pradejo ir neuzbaige, vienetus prisimenu kurie kazka padare nuo visisko lauzo iki ledines masinos.

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Keli klausimai ruosiant 75 kebulo darbams
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2010-11-05 18:21 »
Siaip kas liecia varikli, tai ir sita 1.8 galima smagiai "pakoreguot". O tam tikslui buvau uzsisakes ir siuo metu jau kazkur pakeliui yra stai si puiki knyga:
http://www.amazon.com/Romeo-Engine-High-Performance-Manual-Speedpro/dp/1845840194

Jos istraukas galima pasiskaityti google bibliotekoj. Perskaites, supratau, kad man pakaks butent sito variklio pradziai :) Nors turiu jau sukaupes ir galiu pasidalinti su ne mazai informacijos kaip be vargo ideti 3L V6 "sirdele".
Taip kad del variklio tikrai nepergyvenciau :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.