Autorius Tema: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:  (Skaityta 69542 kartus)

bastunas

  • Svečias
Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2010-06-20 13:23 »
Rele si Autoprizmeje kainuoja 60 lt o pasikeist ir pats gal, nesunku ten, du varztai.

Visiška teisybė, tik va ar kartais tie resistoriai nesiskiria su ir be AC mašinoms, nes kai skambinau paklaust spėjau tik pasakyt AR 156 TS iškart išgirdau atsakymą - Turim !!!

Žodiu nepadėjo resistoriaus keitimas, dabar sedžiu ir suku galvą, ar resistorius ne toks, ar naujas užsilenkė (nors atrodo nesudegęs) ar kitose dalyse problema, o gal košmaras ( laidai )  :angry:

O ką jei atjungus laidus nuo resitoriaus (du juodi su dviem juodom fiškėm) ir sujungus juos laidu, ar veiktų ventiliatorius mažu greičiu ar iškart max speed pasileistų ?

O gal žinot alfa genijų kuris sekmadienį apsiimtų pažiūrėt ? na bent šeštaadienį po 14val.

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2010-06-20 13:37 »
Visiška teisybė, tik va ar kartais tie resistoriai nesiskiria su ir be AC mašinoms, nes kai skambinau paklaust spėjau tik pasakyt AR 156 TS iškart išgirdau atsakymą - Turim !!!

Žodiu nepadėjo resistoriaus keitimas, dabar sedžiu ir suku galvą, ar resistorius ne toks, ar naujas užsilenkė (nors atrodo nesudegęs) ar kitose dalyse problema, o gal košmaras ( laidai )  :angry:

O ką jei atjungus laidus nuo resitoriaus (du juodi su dviem juodom fiškėm) ir sujungus juos laidu, ar veiktų ventiliatorius mažu greičiu ar iškart max speed pasileistų ?

O gal žinot alfa genijų kuris sekmadienį apsiimtų pažiūrėt ? na bent šeštaadienį po 14val.

 Pabandyk su Musoliniu susisiekt. Gal jis ka padet gales (jei Vilniuj randies). 868430701. :)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

bastunas

  • Svečias
Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2010-06-21 23:18 »
Kolkas asmeniskai bandau ieškot kas ne taip...
Nu va resistorius radiatoriaus ventiliatoriaus 0,8 omo varža, naujas daigtas o še tau....
0,3 omo varža turėrų būt kiek girdėjęs  :-\
Ai užvestam varikliui atjungsiu temperatūros daviklį ant termostato (laidą) ir bus aišku ar veikia abu greičiai ar ne  :)
Arba kaip ir įtarinėjau toks resistorius be AC mašiniukams...

Visvien nesueina kodėl mašiną kaista normaliai numesta užvesta, o važiuojant 70c+ nevelnio neužkaista....
Turbūt radiatoriaus per ne lyg galingas  ;D ;D ;D

Neprisijungęs kleoba

Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2010-06-21 23:30 »
Visvien nesueina kodėl mašiną kaista normaliai numesta užvesta, o važiuojant 70c+ nevelnio neužkaista....
Turbūt radiatoriaus per ne lyg galingas  ;D ;D ;D
Neatmesk galimybės, kad gali būti ir keli gedimai vienu metu ;) Maniškė pradžioj kaito, nes buvo sutrūnijęs radiatorius ir sugedus varža prie ventiliatoriaus. Kai viską pakeičiau, pradėjo nebeįkaist iki darbinės temperatūros - pasirodo, buvo užsikirtęs dar ir termostatas. Jį pakeičiau, ir viskas susitvarkė.
AR Giulia Veloce 2.0T Alfa Rosso 2018
AR 156 2.0 TS Nero fuoco 2002
AR 147 1.9 JTD 16V Nero fuoco 2003
AR 33 1.6 Boxer 1994
AR Sprint 1.5 QV 1985

Neprisijungęs Lmarukas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2010-06-22 12:32 »
paziurejau pas mane du rezistoriai 0,19 ar 0,18 omo, vienas virsuje kitas apacioje. Kontaktai pazaliave, nuvaliau ir tikiuosi bus ok.

Neprisijungęs Džeris166

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 497
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2010-06-22 14:01 »
o vandens pompa sveika?
Buvo: BMW 520i (e34) 1992m. ( Brokatrot Metallic )

Yra: Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2000m. ( Grigio Chiaro Vr. )

bastunas

  • Svečias
Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2010-06-22 23:42 »
paziurejau pas mane du rezistoriai 0,19 ar 0,18 omo, vienas virsuje kitas apacioje. Kontaktai pazaliave, nuvaliau ir tikiuosi bus ok.
Ar tik ne V6 pas tave ? koks variklis ?

Na mano resistorius veikia radiatoriaus ventiliatoriaus ( įsitikinau )
...............................
[ RADIATORIAUS VENTILIATORIAUS RESISTORIO TESTAS ]
1 Užvedam variklį
2 Atjungiam termo daviklį, laidą nuo ECU (pas TS 2.0 ant termostato (pas TS 2.0 (110kw) nuo '00 vienas daviklis, pas senesnius lyg du: ECU ir rodmenų)
3 Atjungus daviklį po kelių sekundžių įsijungia 1 greitis, dar po kelių 2 greitis ventiliatoriaus
4 Įsitikinę kad veikia, prijungiam daviklį atgal (Prijungiam net jei ir neveikia 1 greitis arba išvis fenas  ;D )
* AC turi būti išjungtas !!!
* Po daviklio atjungimo užsidegs "Check engine", po 3-4 užvedimo užges (iškar negęsta prijungus daviklį atgal)
Testo pliusai: atkrenta 'blogų' laidų faktorius, taip pat realiai matomas/girdimas skirtumas tarp 1ir2 greičių.
...............................
Kas liečia vandens pompa tai ji nauja, bent taip sake pardavėjas, bent Šildo/Šaldo pečiukas normaliai  tai... ???
Įtariu termostatą. Veikt tai tikrai jis veikia, nėra pastrigęs tik speju ne visu 100% užsidaro/atsidaro
Pradėt reiks eksperimentuot nuo termo daviklio, gal tiesiog nesamones rašo  ;D
Blyn nėra pas mane salygų termostato keitimui  :'
                                        Teoriškai ir tepalus gali MAXIMOS aištelėj pasikeist  ;D ;D ;D

Kokius liaudis žinot SUGEDUSIOS vandens pompos požymius ? Labai jau len ta pompa lauk raut... :'(
« Paskutinį kartą keitė: 2010-06-23 00:03 sukūrė bastunas »

Neprisijungęs Giedrius.

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 190
  • Karma: +0/-0
  • AR 156 SW 1.9 JTD 16v
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2010-06-23 09:51 »
rasai, kad paste abi zarnos vienodai syla... pagal viska apatine zarna turi buti salta, o virsutine karsta... ziurek termostata

Neprisijungęs Lmarukas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2010-06-23 18:43 »
Citata
Ar tik ne V6 pas tave ? koks variklis ?

 pas mane 1,9 jtd 103 KW, 2004m. Kolkas lyg ir viskas gerai :)
« Paskutinį kartą keitė: 2010-06-23 18:44 sukūrė T_K »

Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: aušinimo sistemos klausimai:
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2010-06-23 23:53 »
paziurejau pas mane du rezistoriai 0,19 ar 0,18 omo, vienas virsuje kitas apacioje. Kontaktai pazaliave, nuvaliau ir tikiuosi bus ok.
Ar tik ne V6 pas tave ? koks variklis ?

Na mano resistorius veikia radiatoriaus ventiliatoriaus ( įsitikinau )
...............................
[ RADIATORIAUS VENTILIATORIAUS RESISTORIO TESTAS ]
1 Užvedam variklį
2 Atjungiam termo daviklį, laidą nuo ECU (pas TS 2.0 ant termostato (pas TS 2.0 (110kw) nuo '00 vienas daviklis, pas senesnius lyg du: ECU ir rodmenų)
3 Atjungus daviklį po kelių sekundžių įsijungia 1 greitis, dar po kelių 2 greitis ventiliatoriaus
4 Įsitikinę kad veikia, prijungiam daviklį atgal (Prijungiam net jei ir neveikia 1 greitis arba išvis fenas  ;D )
* AC turi būti išjungtas !!!
* Po daviklio atjungimo užsidegs "Check engine", po 3-4 užvedimo užges (iškar negęsta prijungus daviklį atgal)
Testo pliusai: atkrenta 'blogų' laidų faktorius, taip pat realiai matomas/girdimas skirtumas tarp 1ir2 greičių.
...............................
Kas liečia vandens pompa tai ji nauja, bent taip sake pardavėjas, bent Šildo/Šaldo pečiukas normaliai  tai... ???
Įtariu termostatą. Veikt tai tikrai jis veikia, nėra pastrigęs tik speju ne visu 100% užsidaro/atsidaro
Pradėt reiks eksperimentuot nuo termo daviklio, gal tiesiog nesamones rašo  ;D
Blyn nėra pas mane salygų termostato keitimui  :'
                                        Teoriškai ir tepalus gali MAXIMOS aištelėj pasikeist  ;D ;D ;D

Kokius liaudis žinot SUGEDUSIOS vandens pompos požymius ? Labai jau len ta pompa lauk raut... :'(

Pas mane astjungus termodaviklį iš karti įsijungia 2 gretis(bent jau man taip atrodo, nes iškarto pradeda suktis labai stipriai.
Tai jei pas mane neveikai 1 greitas, kokius simtomus aš turėčiau jausti?
Alfa Romeo 156 2.0 T.S