Autorius Tema: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]  (Skaityta 63505 kartus)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #60 Įrašytas: 2011-04-12 00:12 »
Ten buvo ne pastaba, o pastebejimas ;) O kaip cia ja patvarkei? :o
Pataisiau pastebejima ;D
O zibinta tai isrinkau ir isploviau ;D Jis visiskai nesandarus, todel viduje buvo pilna purvo gabalu ir siaip dulkiu. Galvoju ar butu kokia nauda "atnaujinti" galiniu zibintu reflektorius, jei pavyktu - butu dar ryskesni. Ir tuomet reik sukt galva kaip ji sikart gerai uzsandarint.
Zinau, kad ebay yra nauju zibintu, ale man vienas malonumas is s*** vaska spaust :)

Jei nesandarumas tarp stiklo ir zibinto korpuso - nusipirk senukuose hermetiko eilinio, kuriuo sandarina ivairius tarpus - as 75 taip buvau padares, pas mane dar buvo nesandarumas tarp kebulo ir zibinto, ten tapine buvo visisikai nusibaigus ir bego vanduo i bagazine - jokiu bedu nebebuvo po sandarinimo, gali ir imti gerokai patikimesni daikta tik, kad beda ta kad juo uzsandarinus jau neisardysi nieko :D kalbu apie hermetika-kliju, kuriuo iklijuojami priekiniai automobiliu stiklai, jis ypatingai patikimas ir ilgaamzis.

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #61 Įrašytas: 2011-04-12 00:55 »
Atkreipes demesi i T_K pastebejima, siandien kiek patvarkiau galini zibinta :)

 Nu va. Visai kita kalba. Puikiai atrodo. ;) :alaus:
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs grease

Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #62 Įrašytas: 2011-04-12 10:10 »
Jei nesandarumas tarp stiklo ir zibinto korpuso - nusipirk senukuose hermetiko eilinio, kuriuo sandarina ivairius tarpus - as 75 taip buvau padares, pas mane dar buvo nesandarumas tarp kebulo ir zibinto, ten tapine buvo visisikai nusibaigus ir bego vanduo i bagazine - jokiu bedu nebebuvo po sandarinimo, gali ir imti gerokai patikimesni daikta tik, kad beda ta kad juo uzsandarinus jau neisardysi nieko :D kalbu apie hermetika-kliju, kuriuo iklijuojami priekiniai automobiliu stiklai, jis ypatingai patikimas ir ilgaamzis.

na, hermetiko-kliju nelabai patariu - bent jau GTV6 norint pakeisti perdegusia lempute reikia isardyti zibinta. nezinau kaip alfettoj, bet itariu tas pats :)

o as nesandaruma issprendziau su dvipusia lipnia juosta ir labai plonu sluoksniu paprasto hermetiko - ir pakeist lemputes galima ir neleidzia vandens.

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #63 Įrašytas: 2011-04-12 11:27 »
Jei nesandarumas tarp stiklo ir zibinto korpuso - nusipirk senukuose hermetiko eilinio, kuriuo sandarina ivairius tarpus - as 75 taip buvau padares, pas mane dar buvo nesandarumas tarp kebulo ir zibinto, ten tapine buvo visisikai nusibaigus ir bego vanduo i bagazine - jokiu bedu nebebuvo po sandarinimo, gali ir imti gerokai patikimesni daikta tik, kad beda ta kad juo uzsandarinus jau neisardysi nieko :D kalbu apie hermetika-kliju, kuriuo iklijuojami priekiniai automobiliu stiklai, jis ypatingai patikimas ir ilgaamzis.

na, hermetiko-kliju nelabai patariu - bent jau GTV6 norint pakeisti perdegusia lempute reikia isardyti zibinta. nezinau kaip alfettoj, bet itariu tas pats :)

o as nesandaruma issprendziau su dvipusia lipnia juosta ir labai plonu sluoksniu paprasto hermetiko - ir pakeist lemputes galima ir neleidzia vandens.
alfettoj nereik isardyt zibinto, pasikeicia per bagazine :)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #64 Įrašytas: 2011-04-12 20:27 »
Jei nesandarumas tarp stiklo ir zibinto korpuso - nusipirk senukuose hermetiko eilinio, kuriuo sandarina ivairius tarpus - as 75 taip buvau padares, pas mane dar buvo nesandarumas tarp kebulo ir zibinto, ten tapine buvo visisikai nusibaigus ir bego vanduo i bagazine - jokiu bedu nebebuvo po sandarinimo, gali ir imti gerokai patikimesni daikta tik, kad beda ta kad juo uzsandarinus jau neisardysi nieko :D kalbu apie hermetika-kliju, kuriuo iklijuojami priekiniai automobiliu stiklai, jis ypatingai patikimas ir ilgaamzis.

na, hermetiko-kliju nelabai patariu - bent jau GTV6 norint pakeisti perdegusia lempute reikia isardyti zibinta. nezinau kaip alfettoj, bet itariu tas pats :)

o as nesandaruma issprendziau su dvipusia lipnia juosta ir labai plonu sluoksniu paprasto hermetiko - ir pakeist lemputes galima ir neleidzia vandens.

75 alfoje tai issiima per bagazine visos lemputes vienu kartu su visu bloku ar kaip ji pavadinti. Pakeitimas lemputes max 30s.

p.s. tiberi ar infai, nz kaip kreiptis, tu ratus kartais ne is kedainiu nupirkai ne nuo juodos 164 alfos be variklio?  :)

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #65 Įrašytas: 2011-04-27 20:45 »
Pagaliau paemiau Brembo stabdziu upgreida 8)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Audrius

Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #66 Įrašytas: 2011-04-27 21:24 »
Pagaliau paemiau Brembo stabdziu upgreida 8)

Hehe. Vaizdas geras :)
Alfa Romeo 155 V6 3.0

Neprisijungęs 155V6

Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #67 Įrašytas: 2011-04-27 23:32 »
Pagaliau paemiau Brembo stabdziu upgreida 8)

Varijantas 8) O nuo kokio cia modelio? ;:)
Dabartinis mano garazas:
AR Giulietta 85m. 2l.
Honda accord 2l.04m.
Ducati multistrada 1000 ds.04m.
Honda Dominator 650ccm. 98m.

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #68 Įrašytas: 2011-04-28 00:55 »
Pagaliau paemiau Brembo stabdziu upgreida 8)

Varijantas 8) O nuo kokio cia modelio? ;:)
AR 75 3.0 :) bet tokie pat buvo montuojami i visas transaxle alfas, kuriose jau buvo 5x98 ratu tvirtinimai.
Nuemiau katik visas sugadintas svirtis, liko tik stebules su stabdziais :)
Artimiausiu laiku sake numontuos trikampi galines pakabos, i 166 bagazine jis netilps, tai teks pasiskolint koki berlingo, kad parsivezt ;D
« Paskutinį kartą keitė: 2011-04-28 01:00 sukūrė Tiberius »
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs TAXI

  • Moderatorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1154
  • Vehicle: 1987 Alfa-Romeo 33
  • Karma: +27/-0
  • Alfa Alfa Alfa
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo Alfetta 1.6 [INFAS]
« Atsakymas #69 Įrašytas: 2011-04-28 09:58 »
Nu klausyk, navatna cia viskas, reikes matyt pas tave dar karta uzsukt pasiziuret viska ;D
Alfaholic