Autorius Tema: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:  (Skaityta 203085 kartus)

Neprisijungęs Joske

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 108
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #610 Įrašytas: 2017-04-27 18:23 »
Jau ilgokai skelbimuose kabo ir is tos vieninteles nuotraukos labai akis bado blogai nudazytos durys/sparnas (sidabriniu auto problemos..) ;)

Nu joa.. Dabar kai parasei tai pats atkreipiau demesi kad ten kazkas dazyta.. Reiks savaitgali ant durniaus nuvaziuot paziuret nes atrodo Vilniuje ji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
ex Seat Toledo
ex Renault Laguna
ex Peugeot 206 GTi
ex VW Golf GTi Cabriolet
ex Alfa Romeo 147
ex 02' Alfa Romeo GTV 2.0 TS Lusso
ex 08' GT Cloverleaf JTDm
03' 156 1.9 JTD

Neprisijungęs moonshine

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #611 Įrašytas: 2017-04-27 18:54 »
Nu joa.. Dabar kai parasei tai pats atkreipiau demesi kad ten kazkas dazyta.. Reiks savaitgali ant durniaus nuvaziuot paziuret nes atrodo Vilniuje ji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nebūtinai blogai, kartais gyvai žiūrint net žinodamas kur dažyta nlb prikibsi, o kai nufotkini, ypač su blykste - baisu, nors bėk ir rėk. Reik žiūrėt.
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #612 Įrašytas: 2017-04-27 23:47 »
wow, 17 metų mašinos durys nudažytos :) Šiaip jos kėbulas keliose vietose nubrauktas, vairuotojo pusės apšyvkė nuimta ir langas nesidarinėja, nors varikliukas veikia - kažkas ten atjungta. Stogas elektrinis ir veikia - didelis pliusas, daugiau viskas pusė velnio, reik truputi meilės ir valymo priemonių nemažai.
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs KaJenius

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #613 Įrašytas: 2017-04-28 00:22 »
Tai nesakau kad masina butinai bloga, tiesiog ant sidabrines spalvos labiausiai matosi jei bent kiek neatitaikytas dazas :) pats turejau sidabrine ir paciam buvo panasiai nudaze.
ex 92 Mazda MX-6 V6
ex 00 FIAT Punto HGT
ex 98 MB SLK 200K
ex 09 AR 147 1.9 JTDm
98 AR GTV V6

Neprisijungęs Pauliusefi

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 67
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #614 Įrašytas: 2017-04-28 15:37 »
TiesiogAS cia gal tavo tas spideris? Domintu.mane

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #615 Įrašytas: 2017-04-28 15:50 »
sakykim nėra visai mano :) Bet galiu atsakyti į klausimus apie jį
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs Joske

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 108
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #616 Įrašytas: 2017-04-29 09:27 »
sakykim nėra visai mano :) Bet galiu atsakyti į klausimus apie jį
Kaip ten situacija su dirzais? Yra ziniu kada keisti ar nelabai? ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
ex Seat Toledo
ex Renault Laguna
ex Peugeot 206 GTi
ex VW Golf GTi Cabriolet
ex Alfa Romeo 147
ex 02' Alfa Romeo GTV 2.0 TS Lusso
ex 08' GT Cloverleaf JTDm
03' 156 1.9 JTD

Neprisijungęs Joske

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 108
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #617 Įrašytas: 2017-04-29 09:33 »
Dar del stogo klausimas.. Sakei kad veikia kas tikrai didelis pliusas bet kaip su sandarumu? Kazkada turejau golf cabrio tai zodziu stogas buvo ne pacios geriausios bukles ko pasekoje jis leido vandeni per sujungimus ir gumas palei langus. Dar vienas dalykas.. Kaip su detaliu pasiula stogo mechanizmui? Speju kazkam sugedus sunkiai kazka rasi? Ar nera taip blogai? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
ex Seat Toledo
ex Renault Laguna
ex Peugeot 206 GTi
ex VW Golf GTi Cabriolet
ex Alfa Romeo 147
ex 02' Alfa Romeo GTV 2.0 TS Lusso
ex 08' GT Cloverleaf JTDm
03' 156 1.9 JTD

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #618 Įrašytas: 2017-04-29 09:44 »
Dėl sandarumo reiktų žiūrėti, bet man regis ten viskas ok. Šiaip Spiderio stogas gana sandarus, bet kadangi aš turiu kelis juos savo, tai galiu pasakyti, kad stipriai lyjant vis tiek kartais pora lašų nukrenta prie lango. O dėl pačio mechanizmo tai ten stovi vienas elektrinis ir hidraulinis varikliai, elektrinis variklis kartais nuo nenaudojimo pastringa, bet pastuksenus per jį atsigauna, o hidraulinio variklio dažniausia bėda dėl ko jis neveikia - yra pats skystis. Jį galima papildyti su švirkstu gana nesunkiai ir pradeda viskas veikt. Aš turiu 2 spiderius su elektriniais stogais, nebuvo didelių bėdų su atidarymu. BMW pvz elektrinis stogas daug problematiškesnis, bet ten dažniausia bėda yra davikliai, ne varikliai, SLK tas pats. Be to net ir sugedus gali gana nesunkiai rankomis atidaryti ir uždaryti.

Dėl diržų tikrai nežinau. Šiaip apskritai jei imt jį sau, reiktų jį sutvarkyti. Dabar ten yra įdėtos naujos priekinės šakės, duslintuvas sutvarkytas, bet kosmetinių dalykų yra nemažai. Jei rimtai domintų, jį tikrai duotų už patrauklią kainą. Bet manau jis vertas dėmesio vien dėl to, kad FL ir su el.stogu.

Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs Joske

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 108
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #619 Įrašytas: 2017-04-29 12:06 »
Dėl sandarumo reiktų žiūrėti, bet man regis ten viskas ok. Šiaip Spiderio stogas gana sandarus, bet kadangi aš turiu kelis juos savo, tai galiu pasakyti, kad stipriai lyjant vis tiek kartais pora lašų nukrenta prie lango. O dėl pačio mechanizmo tai ten stovi vienas elektrinis ir hidraulinis varikliai, elektrinis variklis kartais nuo nenaudojimo pastringa, bet pastuksenus per jį atsigauna, o hidraulinio variklio dažniausia bėda dėl ko jis neveikia - yra pats skystis. Jį galima papildyti su švirkstu gana nesunkiai ir pradeda viskas veikt. Aš turiu 2 spiderius su elektriniais stogais, nebuvo didelių bėdų su atidarymu. BMW pvz elektrinis stogas daug problematiškesnis, bet ten dažniausia bėda yra davikliai, ne varikliai, SLK tas pats. Be to net ir sugedus gali gana nesunkiai rankomis atidaryti ir uždaryti.

Dėl diržų tikrai nežinau. Šiaip apskritai jei imt jį sau, reiktų jį sutvarkyti. Dabar ten yra įdėtos naujos priekinės šakės, duslintuvas sutvarkytas, bet kosmetinių dalykų yra nemažai. Jei rimtai domintų, jį tikrai duotų už patrauklią kainą. Bet manau jis vertas dėmesio vien dėl to, kad FL ir su el.stogu.
Vat del to kad fl ir susidomejau, nes pvz man ph1 truputi nepatinka del interjero. Na o kad reiks rankas pridet tai naturalu nes masina visgi ne nauja. Kaip ten bebutu as ja ryt pabandysiu apziuret jeigu oras bus normalesnis :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
ex Seat Toledo
ex Renault Laguna
ex Peugeot 206 GTi
ex VW Golf GTi Cabriolet
ex Alfa Romeo 147
ex 02' Alfa Romeo GTV 2.0 TS Lusso
ex 08' GT Cloverleaf JTDm
03' 156 1.9 JTD