Autorius Tema: Del AR156 uzsivedimo  (Skaityta 6906 kartus)

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del AR156 uzsivedimo
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2010-05-10 08:11 »
Ten tas benzas kazkoks keistas. as irgi tos ULTIMOS buvau uzvanojes, bet as nedaug, gal 15 litru kokiu tik, tai variklis irgi nelabai norejo dirbti tokiu kuru maitinamas...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Laimis

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 594
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del AR156 uzsivedimo
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2010-05-10 09:09 »
Ten tas benzas kazkoks keistas. as irgi tos ULTIMOS buvau uzvanojes, bet as nedaug, gal 15 litru kokiu tik, tai variklis irgi nelabai norejo dirbti tokiu kuru maitinamas...
as visada tik toki pilu. is orleno tik 95verva, lukoilo 95ecto, statoilo 95ultima, nes man jo geru litru maziau valgo ir traukia daug geriau
Alfa Romeo 156 '00 2.0l T.Spark

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Del AR156 uzsivedimo
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2010-05-10 15:36 »
Ten tas benzas kazkoks keistas. as irgi tos ULTIMOS buvau uzvanojes, bet as nedaug, gal 15 litru kokiu tik, tai variklis irgi nelabai norejo dirbti tokiu kuru maitinamas...
as visada tik toki pilu. is orleno tik 95verva, lukoilo 95ecto, statoilo 95ultima, nes man jo geru litru maziau valgo ir traukia daug geriau
Tai as to 95ecto lukoile uzsipyliau(nuo iprasto skiriasi 3centais ir tipo valomuju skaidulu turi) galvoju cia bus kaip vitaminai alfutei, o buvo vos ne priesingai, jau galvoju nebeuzsikurs, ne juokais isgasdino...

Neprisijungęs Laimis

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 594
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del AR156 uzsivedimo
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2010-05-10 16:29 »
Ten tas benzas kazkoks keistas. as irgi tos ULTIMOS buvau uzvanojes, bet as nedaug, gal 15 litru kokiu tik, tai variklis irgi nelabai norejo dirbti tokiu kuru maitinamas...
as visada tik toki pilu. is orleno tik 95verva, lukoilo 95ecto, statoilo 95ultima, nes man jo geru litru maziau valgo ir traukia daug geriau
Tai as to 95ecto lukoile uzsipyliau(nuo iprasto skiriasi 3centais ir tipo valomuju skaidulu turi) galvoju cia bus kaip vitaminai alfutei, o buvo vos ne priesingai, jau galvoju nebeuzsikurs, ne juokais isgasdino...
matyt kaip kam, man pvz tie "pagerinti" benzinai su mano masina reaguoja labai teigiamai ir nesakykit, kad cia iliuzija, bandziau daug kartu kaitalioti kura ir jauciasi, kad su tais geresniais benzais ir traukia gerai ir maziau ryja.
Alfa Romeo 156 '00 2.0l T.Spark

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Del AR156 uzsivedimo
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2010-05-10 16:58 »
Kazkur jau forume minejau ir paminesiu vel. Piluosi dabar pagrinde Neste degalinese, arba jei nera, tai i Statoil vaziuoju. Pernai vasara buvom gave nuolaidu is Megos PKN Orlen degalinese. Uzpylus kuro (nepamenu kurio, bet berods isbandes esu visas 95 benzo rusis ten) sumazedavo trauka, pradedavo dusti variklis, bei ziauriai purtytis. Na galvojau, gal kokia siuksle pateko ar nuo bako dugno drumzliu pagavo Veliau uzpyliau Lukoil'o benzo. Panasiai irgi. Kai taip nutiko, nuvaziavau i Neste ir pripyliau iki pat virsaus ten kuro. Viskas susitvarke. Nuo laiko i Orlen ir Lukoil nevaziuoju ir nevaziuosiu, nes nezinau ar kuras prastas ar koks velnias, bet masina kaip nesava pasidaro ir vaziuot nenori. :) Tokia asmenine patirtis.

 P.S. Tevukui, kai dar turejo Pontiac Transport, buvo lygiai tas pats is tu paciu degaliniu tinklu. O juk Pontiac'as '96 gamybos ir elektronikos, bei tokiu pribumbasu, kaip Alfoj pas ji dar nedaug buvo. :)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Del AR156 uzsivedimo
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2010-05-10 17:27 »
Labai jau jusu jautrus automobiliai... Saliarka ne saliarka, bet kai vazinejau benzu-nebudavo nei pagerejusios traukos, nei lygesnio variklio darbo. Ir jokio skirtumo: neste, statoilas, lukoilas ar dar koks vakoilas. Vaziuodavo visais ir be problemu. Siaip dazniausiai pildavausi automatuose: neste arba unox.
neturiu alfos.

Aurris

  • Svečias
Ats: Del AR156 uzsivedimo
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2010-05-10 21:47 »
Pas mane irgi tokia beda atsirado visai neseniai, tik pastebejau kad tai atsitinka jau susilus varikliui. Salta uzsikuria be problemu,jei daugiau pavazineji,ar po ilgesnes keliones sustoji ir nebeuzsiveda. Vaizdas toks kaip kad rakto nenuskaitytu,taciau rakto simbolis uzgesta, kai variklis vela atvesta,arba pastovejus kuri laika vel uzsiveda kaip niekur nieko. Reiktu gero elektriko..
Jei variklis JTD tai pasikeisk RPM(holo) davikli (90-100lt) man ta pati beda buvo.

Pakeite siandien ta davikli,viskas susitvarke,kuriasi kaip zveris,daviklis 110 lt kastavo.
« Paskutinį kartą keitė: 2010-05-11 14:51 sukūrė Aurris »

Neprisijungęs diedas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del AR156 uzsivedimo
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2010-05-11 16:09 »
Tau darydami diagnostika pamatė kad jis sugedes? Maniškei diagnostika nieko nerodė ...
AR 156 1999m 2.0 TS Selespeed