Autorius Tema: "kompensatoriai"  (Skaityta 18234 kartus)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2011-01-24 15:39 »
Autoprizmeje darei? Jie buna paima pinigus uz tipo pakeista dali, nors sena palikta ;)

Man taip su vandens pompa buvo, paeme pinigus, bet jos nekeite kai keiciau visus dirzus ir t.t. :)

Dar bajeriukas vienas su jais, tai keite dirzus ir degima blogai nustate buvo, dabartinis savininkas pas Zaza dirzus keitesi ir tokios va smagios naujienos apie "Autopize" :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011-01-24 15:41 sukūrė brumbrum »
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2011-01-24 16:41 »
Autoprizmeje darei? Jie buna paima pinigus uz tipo pakeista dali, nors sena palikta ;)

Man taip su vandens pompa buvo, paeme pinigus, bet jos nekeite kai keiciau visus dirzus ir t.t. :)

Dar bajeriukas vienas su jais, tai keite dirzus ir degima blogai nustate buvo, dabartinis savininkas pas Zaza dirzus keitesi ir tokios va smagios naujienos apie "Autopize" :)


Remontai atlikti pas gintarini klaipedoje. Mano manymu jis geras meistras, kazkaip nenoreciau abejoti ko kompetencija, bet manau kad teks vaziuoti ir issakyti savo abejones, kito pasirinkimo neturiu.
Todel noriu isklausyti ir bendraminciu nuomones, nes dar vienos tokios saskaitos nepajegus atlaikyti.
Alfa Romeo 156 2.0 T.S

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2011-01-24 20:05 »
Autoprizmeje darei? Jie buna paima pinigus uz tipo pakeista dali, nors sena palikta ;)

Man taip su vandens pompa buvo, paeme pinigus, bet jos nekeite kai keiciau visus dirzus ir t.t. :)

Dar bajeriukas vienas su jais, tai keite dirzus ir degima blogai nustate buvo, dabartinis savininkas pas Zaza dirzus keitesi ir tokios va smagios naujienos apie "Autopize" :)


Remontai atlikti pas gintarini klaipedoje. Mano manymu jis geras meistras, kazkaip nenoreciau abejoti ko kompetencija, bet manau kad teks vaziuoti ir issakyti savo abejones, kito pasirinkimo neturiu.
Todel noriu isklausyti ir bendraminciu nuomones, nes dar vienos tokios saskaitos nepajegus atlaikyti.

Na jei dalis pirko meistras, tai tegul su pardavejais ir aiskinas, nes jei geras meistras, tai tada dalis brokuota...
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2011-01-25 20:03 »
Variatoriu pirkau as is girinio, del detales esu tikras, nes ji tikrai buvo nauja.
Alfa Romeo 156 2.0 T.S

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2011-01-25 20:33 »
Variatoriu pirkau as is girinio, del detales esu tikras, nes ji tikrai buvo nauja.
Jei ne paslaptis kiek uz ji suplojei?

Neprisijungęs xxxxxx

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2011-01-31 08:33 »
Tai atsakymo is mindes323,taip ir nesulaukem,kas ten jo varikliukui.Butu idomu suzinoti kame problema,nes ant dienu ruosiuosi pirkti variatoriu.Vaziuosiu i suvalkus,pasidomesiu kainomis,bent anksciau ten budavo pigiau.

Neprisijungęs xxxxxx

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2011-01-31 14:09 »
variatoriaus nereik.pagrindinio dirzo itempejas.problema isspresta

laurynascv

  • Svečias
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2011-01-31 15:06 »
apie ka tu cia? kieno problema isspresta? ka "itempejas"? ar tiesiog garsiai galvoji? :)

Neprisijungęs xxxxxx

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2011-01-31 15:09 »
buvo toks garsas,kaip pas minde323,sakiau,kad parejes variatorius.Nors keistas buvo pries 14tukst km.pasirodo ,,dyzelio'garsa skleide pagrindinio dirzo itempejas

Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: "kompensatoriai"
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2011-01-31 22:38 »
variatoriu pirkau nepigiai, del tam tikru aplinkybiu(nepasakosiu kaip zadnas moka du kartus), 550lt.
xxxxx - labai smagu kad pavyko isspresti problema, as vis dar neistengiu iki meistro nuvaziuoti. kai nuvaziuosiu, butinai pranesiu ka "papasakojo".
Alfa Romeo 156 2.0 T.S