Autorius Tema: Noriu pirkti alfa romeo 159  (Skaityta 820408 kartus)

Neprisijungęs Shilis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1020 Įrašytas: 2015-05-23 15:41 »
Tada šis Alfos modelis netinka

Ko dėl ne? Per pigiai ieškau ir iki 5000 Eur nieko gero nebus?

Nes kitus kriterijus automobiliui atitinka:
1) Retas (na iš dalies, bet jau nieko nepadarysi);
2) Gražus (labai labai gražus);
3) Sąlyginai nebrangus;
4) Nėra beviltiškai nepatikimas (toks suprantu būtų buvęs GTV arba dabar žiūrėtas Dodge Caliber).

Išlaidos išlaikymu negąsdina, nes nedaug važinėju, todėl šis minusas automobiliui man yra priimtinas (kitaip ieškočiau neegzistuojančio auto).

Dėl motoro - čia radau, kad patikimiausias 1,9 dyzelis su automatine pavarų dėže. Dėl motoro klausimų nekyla, bet tikrai automatas gali būti patikimesnis už mechaniką? Tiktų ir benzinas (dabar pas mane yra 2,5L V6), bet čia skaičiau, kad benzininiai motorai nepatikimi. Tai tik todėl vengiu. Bet, jei būtų geras variantas, tikrai domintų. Pažiūrėjau, tai LT nėra iš ko rinktis benzino. 2 nesidabriniai. Vienas vogtas (pranešiau policijai - tegul patikrina pardavėjo istorijas), kitas iš BRC man brangokas.

Dar nežinau ar sedaną - man gražiau. Ar universalą - praktiškiau ir AR 159 tas retas atvejis, kai universalas taip pat gražus.

Šitas variantas man labai gražus, ar buvot gal pažiūrėti: http://auto.plius.lt/skelbimai/alfa-romeo-159-1-9-l-universalas-2008-dyzelinas-4228398

Gal iš karto žinot, kad čia kažkoks netikęs auto ir net neverta važiuoti (pats auto neišmanau, varyčiau į servisą).

Tikiuosi rasiu gerą alfą ir tapsiu išdidžiu šio klubo nariu. beje, šitas forumas dar vienas pliusas, kodėl verta pirkti alfą, o ne retesnę mašiną, kur pagalbos nerasi.

« Paskutinį kartą keitė: 2015-05-23 16:37 sukūrė Shilis »

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1021 Įrašytas: 2015-05-23 17:30 »
Ko dėl ne? Per pigiai ieškau ir iki 5000 Eur nieko gero nebus?

Nes kitus kriterijus automobiliui atitinka:
1) Retas (na iš dalies, bet jau nieko nepadarysi);
2) Gražus (labai labai gražus);
3) Sąlyginai nebrangus;
4) Nėra beviltiškai nepatikimas (toks suprantu būtų buvęs GTV arba dabar žiūrėtas Dodge Caliber).

Išlaidos išlaikymu negąsdina, nes nedaug važinėju, todėl šis minusas automobiliui man yra priimtinas (kitaip ieškočiau neegzistuojančio auto).

Dėl motoro - čia radau, kad patikimiausias 1,9 dyzelis su automatine pavarų dėže. Dėl motoro klausimų nekyla, bet tikrai automatas gali būti patikimesnis už mechaniką? Tiktų ir benzinas (dabar pas mane yra 2,5L V6), bet čia skaičiau, kad benzininiai motorai nepatikimi. Tai tik todėl vengiu. Bet, jei būtų geras variantas, tikrai domintų. Pažiūrėjau, tai LT nėra iš ko rinktis benzino. 2 nesidabriniai. Vienas vogtas (pranešiau policijai - tegul patikrina pardavėjo istorijas), kitas iš BRC man brangokas.

Dar nežinau ar sedaną - man gražiau. Ar universalą - praktiškiau ir AR 159 tas retas atvejis, kai universalas taip pat gražus.

Šitas variantas man labai gražus, ar buvot gal pažiūrėti: http://auto.plius.lt/skelbimai/alfa-romeo-159-1-9-l-universalas-2008-dyzelinas-4228398

Gal iš karto žinot, kad čia kažkoks netikęs auto ir net neverta važiuoti (pats auto neišmanau, varyčiau į servisą).

Tikiuosi rasiu gerą alfą ir tapsiu išdidžiu šio klubo nariu. beje, šitas forumas dar vienas pliusas, kodėl verta pirkti alfą, o ne retesnę mašiną, kur pagalbos nerasi.

Na, klubo nariu iškart netapsi tik nusipirkęs automobilį, bet visos durys yra atviros - tik pasirinkt reiks pro kurias eisi.

Kas dėl patikrinimo, tai jeigu Kaune, vežk į www.alfaracing.lt

1.9 JTDm iš principo turbūt geriausias pasirinkimas, neskaitant 2.0JTDm ir 1750 TBi benzino (pastarieji du gaminti nuo vėliau ir kainuoja gan brangiai dar). O šito konkretaus varianto nežinau, tai apie jį nekomentuosiu. Sėkmės renkantis 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1022 Įrašytas: 2015-05-23 18:10 »
Sveiki,
Vienintelis gal kiek rimtesnis konkurentas Cadillac BLS, tas pats 1,9 motoras, tik SAAB gaminti, tai turėtų būti patikimesni, be to gerokai retesni (Cadillac dabar vienas pardavime, bet prastos komplektacijos).


Cadillac'e yra lygiai toks pat FIAT'o motoras, kaip ir Alfoj (156, 159, 147, GT ir t.t.), FIAT'e, SAAB'e, Opel'i ir t.t. Pažiūrėk Wikipedijoj į kuriuos dar modelius jis yra montuojamas. ;) GM'as daug savo modelių statė šituos dyzelinius motorus. Nėra pats tyliausiai dirbantis dyzelis, bet traukia tikrai gerai, o ir nėra labai lepus, tik saliarką reikia iš degalinės pirkt.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Shilis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1023 Įrašytas: 2015-05-23 19:04 »
Pipas dėkui už patarimą. Nėra ridos parašyta, matyt neatsitiktinai. Reikės pasidomėti. Dar pirma savo reik parduoti. :)

Paprastai benzinai pigesni. Ar tai galioja AR 159? Gal verta užsienyje paieškoti, kad pas mus jų nėra? Ar neverta?

Disco_V, žinau, taigi rašiau, kad "tas pats 1,9 motoras". Už tai ir įdomu, kad žmonės galvoja, jei Opel dyzelis, tai ten normalus, o va jei Alfa, tai ten tikrai nepirk. Nors tas pats motoras stovi.

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1024 Įrašytas: 2015-05-23 19:20 »
O tu nori pirkt rida ar tvarkynga auto ? Man tai asmeniskai vienodai kiek ji prabegus.Su tinkama prieziura viskas tarnauja .
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs GytisMa

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 124
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1025 Įrašytas: 2015-05-23 23:31 »
http://auto.plius.lt/skelbimai/alfa-romeo-159-2-4-l-sedanas-2009-dyzelinas-4233824.html gal kas buvo apžiūrėti? Įdomų kodėl tokia nedidelė kaina kaip tokių metų ne visai plikai alfai su 2.4 motoriuku. Internete apie pardavėjus nelabai kaip atsiliepiama, tai įdomu gal kas jau buvote apžiūrėti? :)
Yra: Alfa-Romeo 159 07m.
"Every time i see Alfa-Romeo goes by, I tip my hat" - Henry Ford

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1026 Įrašytas: 2015-05-23 23:34 »
http://auto.plius.lt/skelbimai/alfa-romeo-159-2-4-l-sedanas-2009-dyzelinas-4233824.html gal kas buvo apžiūrėti? Įdomų kodėl tokia nedidelė kaina kaip tokių metų ne visai plikai alfai su 2.4 motoriuku. Internete apie pardavėjus nelabai kaip atsiliepiama, tai įdomu gal kas jau buvote apžiūrėti? :)

Plikas variantas - net autopiloto nėr... 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs GytisMa

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 124
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1027 Įrašytas: 2015-05-23 23:44 »
Bet pagal metus ir visa kita kažkaip rodosi per pigus :D
Yra: Alfa-Romeo 159 07m.
"Every time i see Alfa-Romeo goes by, I tip my hat" - Henry Ford

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1028 Įrašytas: 2015-05-24 00:00 »
as tai siulau tiesiog susimastyt uz kiek ta masina turi buti nupirkta Italuose, kad cia butu 3500eur :) tada paziuresi kokiu bukliu jos uz ta kaina buna ten - ir praeis noras, greiciausiai :D

P.S. priekinis bamperis visas su paint'u priburtas :D ten gal net ir priekis nunestas ar pan. prie lempos blizgucio juosteles ner
« Paskutinį kartą keitė: 2015-05-24 00:05 sukūrė tiesiogAS »
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs Metras

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1029 Įrašytas: 2015-05-24 13:21 »
Sveiki, visų pirma noriu pasakyti jog nieko naujo nepaklausiu, tikriausiai to paties tik iš kito galo.
Taip, šią temą skaičiau, bet vistiek turiu klausimų į kuriuos norėtųsi mažiau aptakių atsakymų. Pradėsiu nuo to jog Alfos niekuomet nesu turėjęs, tačiau norėčiau įsigyti. Esu studentas, važinėju nedaug, į savaitę iki 450km, didžiausią dalį sudaro kelionė namo ir atgal į Vilnių (apie 180km į vieną pusę). Tikrai nevažiuoju pensininko tempais, kartais tenka prisisodinti žmonių ir šiek tiek pasikrauti mašiną.

Ko aš noriu:

159 dyzelio, mechaninės pavarų dėžės ir tik sedano. Komplektacija nesvarbi, mašinoj negyvenu, spalvotų ekranų ar kitų itin prašmatnių ir išmanių dalykų nereikia.

Klausimai:

1. Ar 1.9JTDm 110kW, neišrėks ausų važiuojant didelį atstumą, su esamomis apkrovomis? (Klausiu ar labai garsiai dirbs ar ne, o pasiūlymus pasigarsint radiją galit pasidėti žinot patys kur)
2. Kokios realios kuro sąnaudos mišriu tipu? (Kuro sąnaudos tikrai ne rodiklis, tačiau įdomu sužinoti tikrus skaičius) 
3. Ar erdvi vairuotojo vieta? Per pilvą užlysiu, nesu storas, labiau domina erdvė galvai, nes esu aukštas (2m).
4. Kiek kainuotų tokia tvarkinga Alfa? Žiūrėjausi skelbimus tai ten kainos nuo absurdiškai mažų iki pat aukštumų kyla, iš Lietuvos pirkti nežadu, greičiausiai iš Vokietijos.

Iš karto atsiprašau jei pasirodė labai jau nagla maniera viskas parašyta, tiesiog noriu apsidrausti nuo gudručių, kurie pirko už centus, jiems niekada niekas negenda, kuro sąnaudos per 2 litrus mažesnės nei visiems, o dar galų gale pasiūlys Golf'ą nusipirkt ir panašiai.