Autorius Tema: Noriu pirkti alfa romeo 159  (Skaityta 820330 kartus)

Neprisijungęs junkas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 124
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #560 Įrašytas: 2014-02-16 21:19 »
Visų pirma tai ačiū visiems už tai, kad aktyviai įsijungėte į mano klausimą. Tai pirmas, kurį matau auto forumas, kuriame taip aktyviai diskutuojama.

Aš kažkaip ir linkstu link to rekomenduojamo varianto, nors neslėpsiu, labiau išvaizda man imponuoja sedano. Bet čia automatas, kas man yra privalumas, o dar dvejojau ir dėl 1,9 ar 2,4, bet manau šitų 110kw man nulipus nuo 88kw lagunos turėtų tikrai pakakti. :)

Įdomu užsakius automobilį per kiek laiko jį randa maždaug ir parveža, nes šiuo atveju laikas nėra mano pusėje? Bet kuriuo atveju rytoj skambinsiuos pasiteirauti dėl Jūsų daugumos siūlomos alfos. :)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #561 Įrašytas: 2014-02-16 21:25 »
Visų pirma tai ačiū visiems už tai, kad aktyviai įsijungėte į mano klausimą. Tai pirmas, kurį matau auto forumas, kuriame taip aktyviai diskutuojama.

Aš kažkaip ir linkstu link to rekomenduojamo varianto, nors neslėpsiu, labiau išvaizda man imponuoja sedano. Bet čia automatas, kas man yra privalumas, o dar dvejojau ir dėl 1,9 ar 2,4, bet manau šitų 110kw man nulipus nuo 88kw lagunos turėtų tikrai pakakti. :)

Įdomu užsakius automobilį per kiek laiko jį randa maždaug ir parveža, nes šiuo atveju laikas nėra mano pusėje? Bet kuriuo atveju rytoj skambinsiuos pasiteirauti dėl Jūsų daugumos siūlomos alfos. :)

Įvairiai būna. Pasiskambink, pasikalbėsi ir sužinosi į visus rūpimus klausimus. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #562 Įrašytas: 2014-02-16 21:49 »
Beje, pirmasis auto is Prancuzijos, ne Italijos, ten vel kita specifika, alfu ir apskritai auto nelabai myli, ta prasme neprisirisa.
Mano lyrinis nukrypimas buvo skirtas rekomenduojamam automobiliui, kurio pirma registracija - Italija ir kuris santykinai nėra pigus.
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #563 Įrašytas: 2014-02-16 22:16 »
antrą variantą iš sąrašo esu apžiūrėjęs. Auto gražus, švarus, pardavėjęs sakė, buvo brauktas galinis kairys sparnas, nudažyta gražiai. Salonas gražus, komplektacija tikrai nebloga, buvo nusėdęs akumas, bet su kito akumo pagalba užsikūrė iškart, po kokių 30s darbo variklis sutrukčiojo, bet paskui viskas normoj. Serviso knygutė iki 2012m su 119 stukų rida. Kaina dar derinama
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs Garbanius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #564 Įrašytas: 2014-02-17 13:13 »
Sveiki,

 Pradedu ziuretis AR 159, galvoju pradet paieskas nuo savo miesto, ka manot apie si varianta?

http://auto.plius.lt/skelbimai/alfa-romeo-159-2-4-l-universalas-2006-dyzelinas-3274965.html

Kaina juokinga, bet pardavejas sutinka vaziuoti tikrintis, radus trukumu, kaina derint jiems pasalint. Ka manot??? Ir dar, kaip ten su sw modelio bagazine? Issilankscius antra sedyniu eile, koks mazdaug ilgis gaunasi, cia su tikslu veziot daiktus? Aciu, kas atsakysit

Neprisijungęs daewon

Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #565 Įrašytas: 2014-02-17 13:53 »
Kas liečia būtent šitą variantąi tai pastebėjimai apžiūrėjus tokie:

Vairas nutrintas;
Sėdynė nutrinta ir baisi
Pavarų bumbulas aptrintas;
TV subraižytas visas ir iššokęs iš savo vietos;
Kažkas buvo daryta su durimis, kadangi durų apmušimuose trūksta tam tikrų varžtų "slapukų";
Išorėje nemažai įbrėžimų, kurie užmaskuoti su "Tocuh-up" dažais;
Visi stabdžių diskai arba išmetimui arba tekinimui;
Padangos vasarinės plikos
Kažkas neaiškaus daryta su priekine važiuokle, toks vaizdas kad būtų apipurkšta dažais visos gumos
Žibintai nuo akmenų pažeisti, todėl arba poliruot arba keist reiktų

Dar neaišku kas techniškai su ja yra negerai. Abejoju, kad ji net tų 15tūkst.lt verta
Detaily.lt - Detailing & Car Care
ex 05 Alfa Romeo GT 1,9JTD 16v Nero Metallico chipped by Squadra-Tuning.nl - SOLD
04 Alfa Romeo GT 3,2 V6 Nero Metallico spiced up by Supersprint
06 Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm

Neprisijungęs Garbanius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #566 Įrašytas: 2014-02-17 14:10 »
Aciu uz greita atsakyma, sutaupet laiko :)

Neprisijungęs Armandas

Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #567 Įrašytas: 2014-02-17 22:01 »
prieš Naujus Metus buvau apžiūrėjęs ši variantą ir pravažiavęs. Prasukus ratuką tarp mašinų, pradėjo baltas dūmas varyti iš duslintuvo. Priekis po kapotu įtartinai atrodo, gali būti perdažyta. Salonas tikrai patrintas ir rida manau tikrai ne tokia. Net pats pardavėjas neneigia. Taigi, pats nepirkau ir nesiūlau ;)
Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99'
Alfa Romeo 166 2.4 JTD 99'
Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 06'

Neprisijungęs junkas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 124
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #568 Įrašytas: 2014-02-20 09:36 »
Taigi, ačiū visiems rekomendavusiems "rekomenduojamą" iš Racing Team. Ją ir įsigijau ir neslėpsiu, esu žiauriai patenkintas bei negaliu atsidžiaugti (tas jausmas lyg ir nepanašus į laikiną). Iš pirmų potyrių - tikrai puikus automobilis, žinoma, kietesnis negu mano buvęs prancūzas, bet kelyje stovi nepalyginimai.  :cart: To ir norėjosi...

Na ir žinoma didelis ačiū Zhaliui už visus vežiojimus, alfa romeo istoriją ir puikias pažintis. Dar niekada nebuvau toks ramus pirkdamas automobilį. :)

Visiems rekomenduoju mažiau lakstyti po turgų ir klausyti pasakų apie savo chodus, močiutes, jų anūkes ir kad nėra jokio tolko kažką su auto daryti, todėl visada atiduodu tai ką gaunu :)) Kur kas geriau pasižiūrėti savam kieme, ką siūlo Racing Team'as.

Amen.

 :du:
« Paskutinį kartą keitė: 2014-02-20 12:27 sukūrė junkas »

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #569 Įrašytas: 2014-02-20 11:36 »
Sveikinimai įsigijus gerą daiktą už gerą kainą. Gero važinėjimo! :alaus:
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic