Autorius Tema: Noriu pirkti alfa romeo 159  (Skaityta 820344 kartus)

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2420 Įrašytas: 2018-11-06 21:52 »
2.4 nekoks su skylančia galva ;)
sutinku, bet salyginis dalykas, kaip važinėsi taip turesi.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2421 Įrašytas: 2018-11-06 21:53 »
sutinku, bet salyginis dalykas, kaip važinėsi taip turesi.
Toks dažnas, kad sunku rasti sveiką galvą laužyne ir kaina nemaža ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2422 Įrašytas: 2018-11-06 22:00 »
Toks dažnas, kad sunku rasti sveiką galvą laužyne ir kaina nemaža ;)

Pusmetį važinėjausi su 2.4, galva neskilo. Forumas kaip ir FB grupė lyg irgi nemyrga del skilusių 2,4 galvų. Čia tas pats kas 2.2 ir 3.2 blogi niekam tikę varikliai, bet žmonės protingai važinėja, prižiūri ir nekeikia  :) Todėl nemanau, kad toks dažnas tas galvų skilimas. Čia gal daugiau Toshkaz gali pasakyt kaip koks % jų tokių.

Neprisijungęs ogiz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2423 Įrašytas: 2018-11-07 03:49 »
Buvau aš ją apžiūrėt. Komektacija tikrai nebloga. Priekinį buferi reikėjo dazyt čekas degė, buvo dpf klaidos rodė 125 proc uzsikisima. Sukiu išvis nerinko. Galiniai langai reik keist trosus. Po kapotų matęs, tepaliuko. Ir trukus viena šlanga.

Va ir islindo "mineti" TBi "geresni" patobulinimai. As kuo toliau tuo daugiau neigiama nuomone apie ta 2.0 susidarau. Issprendus "beda" su egr traukos neatsiras. As apie sita varikli tik tiek pasakysiu - ant kiek pas 1.9 stebiesi is kur pas ji tiek traukos is 110 kw ant tiek pas 2.0 uzsiknisi ieskot kur tie 125kw dinge. O jie paprasciausiai nedinge, o tiesiog toks "pamordenizavimas" to 1.9 plius drasiai galiu sakyt, 2.0 islaikymas (detales) kone trigubai brangiau nei 1.9
« Paskutinį kartą keitė: 2018-11-07 03:53 sukūrė ogiz »

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2424 Įrašytas: 2018-11-07 23:04 »
Va ir islindo "mineti" TBi "geresni" patobulinimai. As kuo toliau tuo daugiau neigiama nuomone apie ta 2.0 susidarau. Issprendus "beda" su egr traukos neatsiras. As apie sita varikli tik tiek pasakysiu - ant kiek pas 1.9 stebiesi is kur pas ji tiek traukos is 110 kw ant tiek pas 2.0 uzsiknisi ieskot kur tie 125kw dinge. O jie paprasciausiai nedinge, o tiesiog toks "pamordenizavimas" to 1.9 plius drasiai galiu sakyt, 2.0 islaikymas (detales) kone trigubai brangiau nei 1.9
nezinau pats siuo metu vairuoju 159 su 2.0 tai  man tos galios kaip ir uztenka, bet lyginant su 166 2.5 busso tai netraukia tikrai :D bet kadangi  einu senyn tai kiek yra tiek uztenka :D
AR159 2.0 jtdm Ti

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2425 Įrašytas: 2018-11-08 22:25 »
Va ir islindo "mineti" TBi "geresni" patobulinimai. As kuo toliau tuo daugiau neigiama nuomone apie ta 2.0 susidarau. Issprendus "beda" su egr traukos neatsiras. As apie sita varikli tik tiek pasakysiu - ant kiek pas 1.9 stebiesi is kur pas ji tiek traukos is 110 kw ant tiek pas 2.0 uzsiknisi ieskot kur tie 125kw dinge. O jie paprasciausiai nedinge, o tiesiog toks "pamordenizavimas" to 1.9 plius drasiai galiu sakyt, 2.0 islaikymas (detales) kone trigubai brangiau nei 1.9

Čia kaip supratu buvau paminėtas. Tą ką esu rašęs apie 2.0 tai teoriniai faktai, o jei pats patį atsirado kiek "netikęs" variantas, tai nereikia imt trimito ir trimituot, kad blogas modelis ir variklis. Kiek matau, paties išvardinti "trūkumai", kaip ir pats turėtum suprasti, yra individualūs ir niekas kitas, apart tavęs, nei trauka, nei gedimais dėl 2.0 nesiskundžia. O nuogastavimai dėl remonto ir dalių kainų - eilinis tipinio lietuvio bruožas verkt kaip viskas brangu, nes norima pirkt "pigei", o turėt kaip kažin ką. Visi tavo išvardinti neigiami atsiliepimai apie 2.0 modelį matyt tėra mažesnės nei rinkos kaina 159 įsigijimo pasekmė.

Neprisijungęs ogiz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2426 Įrašytas: 2018-11-08 22:41 »
Nu va o as galiu drasiai teigt kad dar nei vieno normalaus 2.0 nesutikau kuris galetu pateisinti tuos deklaruojamus 125 kw. Is 5 bandytu 1) jie visi nekabina nuo zemu (ziaurus lagas) 2) ju traukos diapazonas lb trumpas (kazkas 1.7-2.5 nu maks iki 3k) 3) zinomos bedos su karterio tepalo tarpine, tad daug sansu pasigaut klyna su siuo motoru 4) kaip ir jau buvo pamineta pasitepalaves variklis greiciausiai del neuzspaustos dangtelio tarpines. Maza beda sakysit. Tik ne su 2.0 nes norint ja pakeist teks pask dirzus nuimineti. Sudekit darba plius detales pasieksit jau 100 eur riba. Mano atveju dar blogiau - ismeciau 160 eur ( keiciau dangtelio tarpine, vaakuminio siurblio tarpine, tepalo uzpylimo tarpine) ir ka - toliau kaip bega taip bega (y)
As jau anksciau rasiau kad is visos bandytos dyz gamos labiausiai likau suzavetas 88kw, siulau tikrai sito motoro nenurasyti ir nesivaikyti kw ant popieriaus, nes sitas motoras vaziuoja ne pagal savo kw. Galit pasiskaityti ir forumieciu ispudzius, taip pat pilna rusu video su 8v nustebinimu. 110 kw man pasirode irgi neblogas, tik nebuvo tokio "ryvo" nuo zemu kaip pas 88. Apie 2.4 as susilaikysiu nuo didesniu komentaru (nes daug cia ju gerbeju :-D), gal kazkoks nudusintas pasitaike, bet mano nuomone visiskai anas nevaziuoja pagal savo 154 kw + dar kruva bedu ir eksploataciniu kastu. Nu o jei vis dar netikit 2.0 ispudinga trauka, va jum vidosikas uztikrinimui
https://youtu.be/zqc9wGV-Wlg
« Paskutinį kartą keitė: 2018-11-08 22:43 sukūrė ogiz »

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2427 Įrašytas: 2018-11-08 22:51 »
Už kiek pirkta 159 buvo, jei ne paslaptis?
Dažnu atveju pigus parduodami variantai kaip pats ir sakai - būna tiesiog nudusinti ir laaabai daug gyvenimo matę iki naujojo pirkėjo.
Iš asmeninės patirties galiu pasakyt tik tiek, kad esu važiavęs su remapinta 159 1.9 110kW ir 159 2.0 125 kW ir man jos abi važiavo vienodai. Bet čipuotoj 1.9 turėtų būt arti 140 kW, todėl tikrai nenurašau 2.0.
Karterio tarpinę pasikeisti reikia, bet pasikeiti ir vienam diržų keitimui pamiršti tą reikalą.  :)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2428 Įrašytas: 2018-11-08 23:13 »
Čia vėl prasideda pilstymas iš tuščio į kiaurą. Normalus tas 2.0 variklis, o užmuštų man jų dar neteko matyt kaip isignios. O kai ge da, dpf ir egr tai čia vėl priklauso kur ir kaip eksploatuojama
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs ogiz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2429 Įrašytas: 2018-11-08 23:29 »
Kaina ne prie ko, bandziau as juos ivairiuose kebuluose, draugas bande giuletta - ispudziai tie patys. Ka as pirkau kainavo 3.8 su derybom, bet cia niuansas kitas buvo nes N1 kategorija. Viskas isoperuota, cipuota. Bandziau uz 7800 - tas pats. Bandziau delta, bandziau giuletta. Manau uztektinai kad susidaryt apie ji nuomone. Kai zinai kokia trauka pas kitus variklius gal tiesiog labiau nevykes jis nei "normaliai traukiantis" nes jo pikas lb mazam diapazone. Manau isbandyciau jusu tuos normalius variantus nuomone nei kiek nepasikeistu. Tiesiog noriu pabrezti kas iesko alfos nenurasyti 1.9 lyginant su 2.0 nes tikrai isitikines kad su visom mano isvardintom bedom savininkas susidurs
« Paskutinį kartą keitė: 2018-11-08 23:32 sukūrė ogiz »