Autorius Tema: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!  (Skaityta 70183 kartus)

Neprisijungęs Vital

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1776
  • Vehicle: 1998 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +13/-0
  • masina hoc i staraja, no svidu niustalaja...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2010-06-27 13:01 »
Siandien nuo ryto jau nuotaika pagadino. Buvau tokiam pusiau servisiuke pasikeisti galiniu kaladeliu. Meistras valanda laiko keikesi ir nieko nepadare ;D Sako cia prie suporto rankinis eina ir tipo mission imposible ;D Taip pat tirtino kad pas mane kaladeles nuo gamykos gali but idetos, bet nzn kiek tiesos, ju like gal 5%.
Ir kas ten per stebuklas, kad prie suporto rankinis eina?
Cilindriukas graziai susisuka ir idedi naujas kaladeles(priestai pavalai remeli,kur kalades statosi)-biski niponel kas jam sunkaus  :o
p.s dauguma juk audomobiliu eina taip  :D
« Paskutinį kartą keitė: 2010-06-27 13:04 sukūrė Vital »
Buvo: Alfa Romeo 156 1.8TS `98
Fiat Punto 1.3MJet '05
Yra: e87 Mpak '08, Volvo s40 fl '07

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2010-06-27 13:02 »
Gal ten toks servisas, kur tik bugninius senuosius stabdzius moka tvarkyt... ;D ;D
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2010-06-27 13:08 »
Siandien nuo ryto jau nuotaika pagadino. Buvau tokiam pusiau servisiuke pasikeisti galiniu kaladeliu. Meistras valanda laiko keikesi ir nieko nepadare ;D Sako cia prie suporto rankinis eina ir tipo mission imposible ;D Taip pat tirtino kad pas mane kaladeles nuo gamykos gali but idetos, bet nzn kiek tiesos, ju like gal 5%.
Ir kas ten per stebuklas, kad prie suporto rankinis eina?
Cilindriukas graziai susisuka ir idedi naujas kaladeles(priestai pavalai remeli,kur kalades statosi)-biski niponel kas jam sunkaus  :o
p.s dauguma juk audomobiliu eina taip  :D
Tai vat pas mane tas cilindriukas ir graziai nesusisuko...Kazkos raktas specialus reikalingas. Kadangi alfos 80% Lietuvos meistru dar neikandamas reikalas, taip taip ir yra. Atsimenu vienas neturejo raktu kaip varikio gaubta nuimt :DD

Neprisijungęs Vital

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1776
  • Vehicle: 1998 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +13/-0
  • masina hoc i staraja, no svidu niustalaja...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2010-06-27 13:13 »
Siandien nuo ryto jau nuotaika pagadino. Buvau tokiam pusiau servisiuke pasikeisti galiniu kaladeliu. Meistras valanda laiko keikesi ir nieko nepadare ;D Sako cia prie suporto rankinis eina ir tipo mission imposible ;D Taip pat tirtino kad pas mane kaladeles nuo gamykos gali but idetos, bet nzn kiek tiesos, ju like gal 5%.
Ir kas ten per stebuklas, kad prie suporto rankinis eina?
Cilindriukas graziai susisuka ir idedi naujas kaladeles(priestai pavalai remeli,kur kalades statosi)-biski niponel kas jam sunkaus  :o
p.s dauguma juk audomobiliu eina taip  :D
Tai vat pas mane tas cilindriukas ir graziai nesusisuko...Kazkos raktas specialus reikalingas. Kadangi alfos 80% Lietuvos meistru dar neikandamas reikalas, taip taip ir yra. Atsimenu vienas neturejo raktu kaip varikio gaubta nuimt :DD
Tas spec raktas, tinka beveik visom auto,tik "NASATKIU" REIKIA, jis suka cilindriuka ir spaudzia, o priekini uztenka tik spaust (kobrom galima) :)
o varyklio gaubto nuimt spec rakto nereikia,uztenka turet TORKSA 40 (zvaigzdute kiti vadina) :)
Buvo: Alfa Romeo 156 1.8TS `98
Fiat Punto 1.3MJet '05
Yra: e87 Mpak '08, Volvo s40 fl '07

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2010-06-27 13:28 »
Nebutina ir ta zvaigzdute. As su sesiakampiu puikiausiai atsuku ta variklio apdaila. :)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

ALFUX

  • Svečias
Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2010-12-12 05:47 »
Zmones, bukit supratingi, Yra TORX ir TORX Plus, panasu, bet kaikurie niuansai skiriasi, o jei kalbesim apie senesnias masinytes tai yra SAAB ir Alfa Romeo, kuriose viskas ant Torx susukta, o LT garaziniai meistriukai ne visi ir kilpinius sesiakampius raktus pazsyta :-) Cia kaip taisykle ne yrankis netinkamas o meistras ne tas ;-) Pas mus yra dvi kategorijos meistru: Auksarankiai ir tie kurineturi reikiamu yrankiu (pvz. galvos ant peciu :-)

ALFUX

  • Svečias
Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2010-12-12 05:57 »
Chebra, seniai nerasiau bet prisiminiau viena iviki :-) Kam pernai apie naujuosius Girius tvarke JUODA ALFA ROMEO SELESPEED'a ???
Tada ir manoji ten buvo pakabinta su varikliu ant zemes...
Zodziu vaidelis toks:
Ant keltuvo Juoda Alfa Romeo, berods universalas su Selespeed
Master Blaster Ramunas krapsto ta alfa, niekaip nepajungia selespeedo, paskui kazkaip vis gi pavyko pajungti, nu dviese su girium bando paziuret ar selespydas veikia...
Davai bandyk isjung - ni neisijungia pavara...
Px Kurk....
Brum, juoda alfa uzsikuria ant keltuvo... Davai gaza...
nu dava gazas, pavaros nedirba...
Dar gazo,m davai davai...
Nu davai, gazas, triksh briksht, babachhh....
Yra? ni, visos pavaros dingo...
Ka darom???
Skambinam klientui, pasakom, kad reikes naujos dezes....

(atsiprasau jei ten kokie netikslumai su ijungiam ar isjungiam, be vaizdelis ta geras, o dar geresne "meistru" reakcija :-) Na neturiu filmuotos medziagos, ta zino Ramunas, girius, na ir man teko pamatyti)

Jo, buciau as anksciau ta vaizdeeli pamates, nebuciau savo alfytes tam mesininkui daves tvarkyti.. Tiek dare tiek dare 3600Lt nulupo o vistiek tepalai dingsta...
Na paaiskejo, gad voztuvu dangtelio tarpiniai amen, o toliau nelindau, nes alfa mano garaze, o as kanadoj autoinzinerijos zinias gilinu :-)

Tai fo chebra, pamastykit pries atiduodami masinas mesininkas, oi t.y. meistrams :-)

Graziu svenciu ir gerai tarnaujanciu alfyciu :-)

Nesubyrekit pakeliui

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2010-12-12 12:10 »
Cia tikrai yra ziauru, zmogui gera deze suvare, truksta zodziu, jei tikrai ta deze buvo tvarkinga :-\
P.S kapitalini varikliui darei kaip supratau, kokia alfa?

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2010-12-12 13:07 »
Skaityk tema nuo pat pradziu  ;)
neturiu alfos.

ALFUX

  • Svečias
Ats: Atsiliepimai apie NEKOKYBIŠKAI atliktus darbus servisuose!
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2010-12-13 05:56 »
Alfa 156 2.0TS, Mechanas manoji...
Na as nesakau kad deze tos alfos buvo ideali ar ka, bet kiek girdejau meistrai vieningai sutare, kad ragutis valdymo blokui, na pasitaiko, bet tokiais metodais remontuoti pavaru dezes, taip negalima... tai pakankamai sudetingas ir preciziskas mechanizmas :-) As savo alfytei ir ir trajilinima susitvarkiau pats ir beda su plaukiojanciais sukiais dar ir sklende droselio poliruota pastaciau , na va paskutinis dziaugsmas voztuvu dangtelio tarpine :-) Bet cia jei iki tol laiko kol grysiu neatsiras naujo seimininko mano alfytei :-) Jau atrodo nebera kam byreti toj masinoj :-)