Autorius Tema: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.  (Skaityta 8245 kartus)

Neprisijungęs Džeris166

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 497
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2010-01-24 15:57 »
ventiliatorius nusproges bus greiciausiai, ieskokis donoro
Buvo: BMW 520i (e34) 1992m. ( Brokatrot Metallic )

Yra: Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2000m. ( Grigio Chiaro Vr. )

Neprisijungęs Sraigamobilis

Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2010-01-24 19:01 »
cia aisku ne sprendimas del ventiliatoriaus: gal saugiklis ikistas per didelio nominalo, jei dega variklis o ne saugiklis.. ::)
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)

Neprisijungęs ALmanas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 147
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2010-01-24 19:18 »
cia aisku ne sprendimas del ventiliatoriaus: gal saugiklis ikistas per didelio nominalo, jei dega variklis o ne saugiklis.. ::)
ta vat as ir tapati misliju kad turetu saugikli pyrma ismust ... bet primeciau kad visi saugikliai kaip ir geri...

Neprisijungęs ALmanas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 147
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2010-01-25 10:08 »
ir vaapsce kur jis stovi,sunku paciam pakeist?

Neprisijungęs ALmanas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 147
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2010-01-27 10:38 »
akurat! po kapotu saugiklis perdeges :D

Neprisijungęs Ajli

Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2012-04-23 15:02 »
Manot neieskojau priezasciu,tik keiciau viena po kito,nejuokaukit...
Ir peciu keiciau, nes varvejo ir laidus tvarkiau ir saugiklius tikrinau, termostatus keiciau...
Sena motoriuka atidaviau elektrikui, sake apvejos nesudege,tik visa elektronika uzlieta.
Tvarkiau viska pas musu meistriukus vilniuje giriu, musolini, manau tikrai jie jau zino ka daro, dar pas Andriu is krekenavos.

Zodziu tas pats ir su mano Alfa 166... sindien buvau nuvares pas elektrika, kad perviniuotu ta salono ventiliatoriu... po vienos valandos man perskambino ir pasiule kad as pats viska pamatyciau kaip ten viskas atrodo...
Vaizdas sekantis... izoliacija prie lango nelaiko dregmes ir visas vanduo patenka i to varikliuko "dezute" ir dar ant radiatoriaus(oro filtras buvo slapias)...vandens ten prisikaupe gal apie 3-5mm... aisku varikliukas ir perdege...perviniuoti isnaujo-nera prasmes...teks nauja varikliuka ieskoti. kaina nuo 450 lt rodos... Sprendimas? Manau reikes hermetizuoti visa ta viena aplink ventiliatoriu ir prie priekinio stiklo... Sako kad daznas atvejis su tais varikliukais...

Dabar ieskau naujo varikliuko...

Neprisijungęs justs

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 331
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2012-04-23 22:12 »
Pasinaudok paieska.. Yra kalnas temu apie tai, kaip padaryt kad varikliukas nesuslaptu. Beja, 450lt -kosmine kaina.
Jei ka, tinka nuo angliskos.
Buvo:
Vaz 2106
VW Golf Gti
Alfa Romeo 164 TS
Alfa Romeo 164 3L V6 24v
Alfa Romeo 166 3L V6 24v

Neprisijungęs Ajli

Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2012-04-25 00:08 »
Pasinaudok paieska.. Yra kalnas temu apie tai, kaip padaryt kad varikliukas nesuslaptu. Beja, 450lt -kosmine kaina.
Jei ka, tinka nuo angliskos.
Ieskojau...bet dabar man rupi kai senaji ventiliatoriu prikelti...Izoliacija nuo vandens antroje vietoje...
Nervina kad Klaipedoje nera kur kreiptis su Alfa... :(

Neprisijungęs neerkaas

Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2012-05-03 23:58 »
Pasinaudok paieska.. Yra kalnas temu apie tai, kaip padaryt kad varikliukas nesuslaptu. Beja, 450lt -kosmine kaina.
Jei ka, tinka nuo angliskos.
Ieskojau...bet dabar man rupi kai senaji ventiliatoriu prikelti...Izoliacija nuo vandens antroje vietoje...
Nervina kad Klaipedoje nera kur kreiptis su Alfa... :(
Kazka jei neklystu esu skaites, kad tink nuo Lagunos ten toki uz 50lt nupirktum, nu bet tu pasitikslink.

Neprisijungęs Ajli

Ats: 4-as salono ventiliatorius per metus, pagelbekit.
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2012-05-04 10:12 »
Pasinaudok paieska.. Yra kalnas temu apie tai, kaip padaryt kad varikliukas nesuslaptu. Beja, 450lt -kosmine kaina.
Jei ka, tinka nuo angliskos.
Ieskojau...bet dabar man rupi kai senaji ventiliatoriu prikelti...Izoliacija nuo vandens antroje vietoje...
Nervina kad Klaipedoje nera kur kreiptis su Alfa... :(
Kazka jei neklystu esu skaites, kad tink nuo Lagunos ten toki uz 50lt nupirktum, nu bet tu pasitikslink.
ok..paieskosiu... bet rodos radome elektrika, kuris turetu perviniuoti senaji varikliuka...jeigu nieko pas ji neiseis, reikes toliau ieskoti problemos sprendimo