Autorius Tema: Kuro bako dangtelio fiksatorius  (Skaityta 5026 kartus)

martinasd

  • Svečias
Kuro bako dangtelio fiksatorius
« Įrašytas: 2009-10-29 07:59 »
Sveiki,
naktį vagys išsiurbė benzą iš bako. Žinoma kuro bako dangtelį atidarė ne iš salono - nulaužė fiksatorių.
Gal kas jau buvo su tuo susiduręs. Ar reikia keisti visą kuro bako atidarymo mechanizmą ar užtenka išsiardžius pasikeisti tik fiksatorių? Kur galima atsarginių detalių gauti? Gal kas turi ką pasiūlyti.
Dėkingas.

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kuro bako dangtelio fiksatorius
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2009-10-29 08:33 »
čia pilaitėj nupylė!??!? :o :begam:

ps mano ex 156 buvo nulužęs tas fiksatorius. taip ir pardaviau savo mašina nesutvarkęs. bet kiek žinau dabartinis savininkas tą reikalą susitvarkė. kartais čia lankosi, tai gal duos kokį patarimą ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2009-10-29 08:36 sukūrė stasius »
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

martinasd

  • Svečias
Ats: Kuro bako dangtelio fiksatorius
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2009-10-29 08:41 »
čia pilaitėj nupylė!??!? :o :begam:

ps mano ex 156 buvo nulužęs tas fiksatorius. taip ir pardaviau savo mašina nesutvarkęs. bet kiek žinau dabartinis savininkas tą reikalą susitvarkė. kartais čia lankosi, tai gal duos kokį patarimą ;)

jo, pilaitėje. Požeminėje parkavimo aikštelėje. Labai nudžiugino iš pačio ryto.

Neprisijungęs tauras

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 241
  • Karma: +1/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kuro bako dangtelio fiksatorius
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2009-10-30 09:52 »
ten reik keist ta visa mechanizma kuris laikosi ant 2 varztu,lb paprasta tik reik ji turet :smilie:
ar gt

martinasd

  • Svečias
Ats: Kuro bako dangtelio fiksatorius
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009-11-02 14:37 »
ten reik keist ta visa mechanizma kuris laikosi ant 2 varztu,lb paprasta tik reik ji turet :smilie:

Vakar mėginau tą mechanizmą išsiimti. Laiko jį ne tik du varštai, o ir trosas, kuris atidaro dangtelį iš salono. Niekaip nesugalvojau kaip jį išimti. Todėl palikau iki kol susirasiu kokią instrukciją kaip jį išsiimti. Matyt reikės imti apdailą iš bagažinės, nes kitaip neįsivaizduoju.
Atrodo, kad su tuo reikalnu jau ne tiek ir daug alfiečių susidūrė :)

Neprisijungęs Daineckaz

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +0/-0
  • DOO943 Argento bellezza
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kuro bako dangtelio fiksatorius
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009-11-02 14:44 »
Na pavyzdžiui pas mane yra sumontuota dujų įranga, todėl bet kuris vagis supranta kad bake neras daugiau kaip 5 litrų benzino, todėl ir nevagia  ;D ;D ;D

martinasd

  • Svečias
Ats: Kuro bako dangtelio fiksatorius
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2009-11-03 17:17 »
Na pavyzdžiui pas mane yra sumontuota dujų įranga, todėl bet kuris vagis supranta kad bake neras daugiau kaip 5 litrų benzino, todėl ir nevagia  ;D ;D ;D

Tai ką man reikia daryti skylę galiniame bamperyje ir kamštį įstatyti ;)

O šiaip toks klausimas, kaip ten yra su tinkliuku, kuris turėtų apsaugoti nuo benzino vagystės. Ar pas šias alfas tokio nėra? Nes visiem kam pasakau - būna baisiai nustebę kaip čia taip.

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kuro bako dangtelio fiksatorius
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009-11-04 08:42 »
Na pavyzdžiui pas mane yra sumontuota dujų įranga, todėl bet kuris vagis supranta kad bake neras daugiau kaip 5 litrų benzino, todėl ir nevagia  ;D ;D ;D

Tai ką man reikia daryti skylę galiniame bamperyje ir kamštį įstatyti ;)

O šiaip toks klausimas, kaip ten yra su tinkliuku, kuris turėtų apsaugoti nuo benzino vagystės. Ar pas šias alfas tokio nėra? Nes visiem kam pasakau - būna baisiai nustebę kaip čia taip.

kuro vagys moka pradurti ta tinkliuka ;) mano sesei Valakampiuose isleido visa benza. po to pazystamui Kaune istrauke... Kaune tai vyra dirba kaip profesionalai, sake issiurbe visa baka iki dugno, zmogelis sake vos iki degalines davaziavo.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Daineckaz

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +0/-0
  • DOO943 Argento bellezza
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kuro bako dangtelio fiksatorius
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009-11-04 09:08 »
Tokius dalykus daro pacukai, kurie pavogtą benziną paskui supila į savo buduliomobilius. Rimti vagys vargiai tuo užsiimtų. Bet akivaizdu, kad ir pacukai tobulėja...