Konsultacijos > Prestazioni Di Sport Di Alfa Romeo

Automobiliu Chip'avimas:

<< < (2/36) > >>

Malūnsparnis:
Su galia viskas vietoje. Tiesiog yra noras kiek pagyvinti standartiškai nekenkiant variklio agregatams +15% ag ir nm gautųsi ir kuro sąnaudos kiek pamažėtų važiuojant be pasidrąskymų. Va todėl ir norisi pasitikrinti ką mano kiti.  ::)
Iš šalies dažnai būna geriau matosi.

gringas:

--- Citata iš: Malūnsparnis  2009-10-14 21:34 ---Su galia viskas vietoje. Tiesiog yra noras kiek pagyvinti standartiškai nekenkiant variklio agregatams +15% ag ir nm gautųsi ir kuro sąnaudos kiek pamažėtų važiuojant be pasidrąskymų. Va todėl ir norisi pasitikrinti ką mano kiti.  ::)
Iš šalies dažnai būna geriau matosi.

--- Baigti citatą ---
Nežinau ar verta čipuoti tikintis sumažinti kuro sąnaudas. Asmeniškai aš stipriai abejoju tuo varijantu. O be to, p. Malūnsparnis kiek žinau važinėja jaunatviškai ;D

Malūnsparnis:

--- Citata iš: gringas  2009-10-14 22:18 ---
--- Citata iš: Malūnsparnis  2009-10-14 21:34 ---Su galia viskas vietoje. Tiesiog yra noras kiek pagyvinti standartiškai nekenkiant variklio agregatams +15% ag ir nm gautųsi ir kuro sąnaudos kiek pamažėtų važiuojant be pasidrąskymų. Va todėl ir norisi pasitikrinti ką mano kiti.  ::)
Iš šalies dažnai būna geriau matosi.

--- Baigti citatą ---
Nežinau ar verta čipuoti tikintis sumažinti kuro sąnaudas. Asmeniškai aš stipriai abejoju tuo varijantu. O be to, p. Malūnsparnis kiek žinau važinėja jaunatviškai ;D

--- Baigti citatą ---
Kuro sąnaudos 0,5 -max 1 ltr gal sumažėtų  :o . O koks važiavimas jaunatviškas būtų? Ar vienodai suprantam? Aš save priskiriu prie tos kategorijos vairuotojų, kuriems geriau 24val. būti namuose, o ne 20 val. morge...  :lol:

gringas:

--- Citata iš: Malūnsparnis  2009-10-14 22:28 ---Kuro sąnaudos 0,5 -max 1 ltr gal sumažėtų  :o . O koks važiavimas jaunatviškas būtų? Ar vienodai suprantam? Aš save priskiriu prie tos kategorijos vairuotojų, kuriems geriau 24val. būti namuose, o ne 20 val. morge...  :lol:

--- Baigti citatą ---
Na, aš irgi į morgą nesiveržiu ;D ir 3000 apsukų labai jau retai pasiekiu. Bet iš principo ekonomiškumui ir galios sukėlimui turėtų būti skirtingos programos, o turint galvoje lietuvių mentalitetą, tai pardavėjas tau savo motinos atminimu prisieks kad viskas bus, ir ekonomija ir galia. O iš tikro bus kas išeis ;D Aš tarybiniais laikas variklių teoriją mokiausi, gal dabar kitaip, bet netikiu aš stebūklais. Arba galia, arba ekonomija.

Malūnsparnis:
Pirmas atsiliepimas apie galingas.lt iš alfinaclub.ru:
----------
Malunsparnis писал(а):

Нашел фирму и у нас www.galingas.lt/lng;RU можно ознакомитсья что и как и сравнить.
----------
Atsakymas:
Ogyg:
Ета фирма продает китайские програматори и ползуется дешевыми програмами и на большинство форумах (по remap) забанена. Достаточно опасно работат с ее продуктами.

Be tai gali būti subjektyvi nuomonė.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją