Autorius Tema: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:  (Skaityta 214262 kartus)

Neprisijungęs Eco

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 892
  • Karma: +10/-9
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2009-09-15 21:49 »
147 ir 156 identiska pakaba, elektronika tokia pati, variklis 1.9 tas pats, jei rasi  1.9 su 16v ir 4 duru, tai skaityki, kad esi laimes vaikis nes labai retas variantas. salonas nezinau ar grazesnis, jis savotiskas, ir siaip geriau koki tai milijona kartu negu golpas ;D
Buvo: 146, 164 3.0 2 vnt, 156
Yra : 147 , Alfetta

Neprisijungęs ARMI77

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2009-09-16 09:31 »
As irgi visad norejau 156 universalo,bet papuole 147 dyzel 16 v,pasiemiau 4duru,labai daznai tenka pasijuokt kai zmones pro priekines duris braunas i gala atsisest  :D,o as leidziu pasikankint  >:D ir tik paskui pasakau kad cia keturiu duru.Nu vietos mazoka,bet ka padarysi!Cia nesenai buvau autopliuse uzmates 156 04 metu uz 4500 eur dyzeli  :o su naujesniu priekiu jau,galvoju kam cia savaja parduot ir ta nukirst,bet dabar greit nieko neparduosi,o ta greit nupirko kazkas! :masina:

Neprisijungęs Vital

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1776
  • Vehicle: 1998 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +13/-0
  • masina hoc i staraja, no svidu niustalaja...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2009-09-22 22:21 »
kaip jau ir minejo pakabos identiskos lieka rinktis tik pagal dizaina-sedejimo patoguma :D
cia minejo daug kas apie 147 panele-man "ABRUBLINIJE" paneles nelabai patinka,ir 4duru 147 galas man keistokas,del tu dideliu rankeneliu uzsleptu,galinese durelese :) bet cia kaip kam,as rinkciausi 156FS sportwagona  ;)
Buvo: Alfa Romeo 156 1.8TS `98
Fiat Punto 1.3MJet '05
Yra: e87 Mpak '08, Volvo s40 fl '07

ghost

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009-09-23 10:57 »
Sveiki
Idomi tema ta prasme , kad daug ivairiu nuomoniu

As smeniskai pradejau nuo 156  2.0 labai liudna pasirode masina
Zmonai nupirkau 147 1.9 jtd  - labai idomus ir savotiskas varinatas  - nepatinka tik dyzelio garsas , bet dinamika gera , kuro sanaudos dar geresnes :), remontas ( tfu tfu tfu ) nubego jau ~25000 km kolkas tik eksplotacija , kai nupirkau keiciau dirzus su guoliais ( ~ 700 LT ), skriemuli ( ~500 lt ) ir granata , kuri kazkokiu mistiniu budu klibejo vidineje puseje prie dezes , servisas nieko ilgai nerado , tad teko paciam ant savo peciu issiaiskint ir jiems paaiskint , kad tai visgi buvo granata , o ne dar kazkas pasak ju . Ji kainavo brangiai - ~ 1300 lt
Bet dabar masinele ledas  - grazus kebulas , ratai , salonas , daug elektronikos , kuria megstu ir kuria teisingai priziurint veikia be priekaistu
Dabar vazineju su GT 3.2 - geras garsas , atperka visus sios masinos trukumus
Tad is mano paziciju ziurint geriau ieskotis 147, ji grazesne , naujene , modernesne ( interjeras , eksterjeras )
Ir seip maziau nuvalkiota  nei 156, apie kuria galeciau ziauriai daug blogo pasakyt :)

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2009-09-23 11:10 »
na kiekvienas iš savo pusės žiūrim ;)
be to, 156 nelygu 156. visos jos skirtingos.
mano ex 156 važiavo tikrai gerai. ir visada džiugindavo. bet tuo tarpu kiek esu išbandęs kitų 156, ne visos mane sužavėdavo. galima sakyt "neprilipo".
kaip ir su lybra. mano lybra man - ideali (bajorai, be komentarų prašau  :D ). viskas tinka, viskas malonu. gerai traukia, gerai rieda. tylu ramu. tuo pačiu kartis tenka ir su tėvo lybra prasilėkt. nu bet ne tas. nors viskas identiška, bet man ji kažkaip nelimpa. viskas ten ok. bet kažko savo trūksta.
jei lygint 156 su 147, gal reiktų lygint 156 su facelift'iniu salonu. tada būtų lygesnis lyginimas, nes komplektacija išsilygina. 156 iki 2002 m. komplektacija prieš 147 yra skurdesnė. bet nuo 2002 m. esminis skirtumas lieka kėbulas. visa kita labai panašu.
žmonai paėmėm 147. nu ji iš karto prilipo tiek man, tiek jai. tai kaip ir džiaugiamės :D
jei trumpai, tai kiekvienas atvejis individualus. vienam prilips 156, kitam 147.
 
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Neprisijungęs Laimis

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 594
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2009-09-25 14:46 »
as buvau susirades 156 04m 1.9jtd 16v 103kw 130kkm, bet paeme  bulbos net nemate uz 3400e...taip sirdi skaudejo, kai ja pamaciau ir ciupinejau, ir pasake kad jau jos nebera
Alfa Romeo 156 '00 2.0l T.Spark

promo

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2009-10-01 18:05 »
Dekingas visiems issakusiems savo nuomones ir dekingas, kad nepuolete svaidytis replikomis kaipo kad: "dar viena nesamoninga tema" arba "pats nezinai ko nori".
Kol kas dar galutinis sprendimas nepriimtas, bet zymiai labiau linkstu link 147-osios Alfos. Taciau visa esme tame, jog mano pasirinkimo akiratyje sukasi trys variantai: minetoji 147 Alfa, Civickas (nuo 2001 metu) ir pirmosios kartos Leonas. Iki siol draugavau (ir draugauju) su Honda automobiliu ir esu labai juo patenkintas (turiu omenyje patikimuma), tad del tos priezasties prisibijau Alfos, neramu jei kas menesi reikes nemenku investiciju ir laika leisti servisuose, ar negalesi buti ramus, jog tolimesneje kelioneje kas nors atsitiks, plius masina renkuosi ne vienems metams, tad nesinori su ja pastoviai vargti. Vazinejama butu ne kosminiais kilometrazias, bet kasdien. Tikiuosi, jog gal ir dabar nepasipils kritikos streles is operos "pats nezinai ko nori" :) Paprasciausiai norisi apsvarstyti visus uz pries ir tik tada priimti galutini ir tvirta sprendima del konkrecios auto markes ir modelio. Aciu uz supratingma ir kantrybe :)

Neprisijungęs a.zart

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +1/-1
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2009-10-01 20:47 »
Dekingas visiems issakusiems savo nuomones ir dekingas, kad nepuolete svaidytis replikomis kaipo kad: "dar viena nesamoninga tema" arba "pats nezinai ko nori".
Kol kas dar galutinis sprendimas nepriimtas, bet zymiai labiau linkstu link 147-osios Alfos. Taciau visa esme tame, jog mano pasirinkimo akiratyje sukasi trys variantai: minetoji 147 Alfa, Civickas (nuo 2001 metu) ir pirmosios kartos Leonas. Iki siol draugavau (ir draugauju) su Honda automobiliu ir esu labai juo patenkintas (turiu omenyje patikimuma), tad del tos priezasties prisibijau Alfos, neramu jei kas menesi reikes nemenku investiciju ir laika leisti servisuose, ar negalesi buti ramus, jog tolimesneje kelioneje kas nors atsitiks, plius masina renkuosi ne vienems metams, tad nesinori su ja pastoviai vargti. Vazinejama butu ne kosminiais kilometrazias, bet kasdien. Tikiuosi, jog gal ir dabar nepasipils kritikos streles is operos "pats nezinai ko nori" :) Paprasciausiai norisi apsvarstyti visus uz pries ir tik tada priimti galutini ir tvirta sprendima del konkrecios auto markes ir modelio. Aciu uz supratingma ir kantrybe :)
Apie koki varianta kalbame: dizelinis ar benzininis variklis, ar nesvarbu? O jei tikrai nori maziau investiciju ir daugiau patikimumo paziurek Toyota Avensis nuo 98m. su turbodizeliniu (66kw) varikliu. Turesi ir patikimuma ir apie servisus pamirsi. As asmeniskai du metus praleides be Italu, pasigedau kazko ka sie auto turi savyje, tad vel ciupau dizelinio Italo vaira :) Kaip jau kazkada rasiau, turi kazka velnisko ir dievisko sie automobiliai savyje, tad jei ir palieki juos, ilgam negali be ju :)
« Paskutinį kartą keitė: 2009-10-01 20:49 sukūrė a.zart »
Ex:
Alfa Romeo 156 98' 1.9 JTD 77KW
Lancia Lybra SW 01' 2.4 JTD 103KW
Now:
Alfa Romeo 156 SW 02' 110KW

promo

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2009-10-02 10:27 »
Apie koki varianta kalbame: dizelinis ar benzininis variklis, ar nesvarbu? O jei tikrai nori maziau investiciju ir daugiau patikimumo paziurek Toyota Avensis nuo 98m. su turbodizeliniu (66kw) varikliu. Turesi ir patikimuma ir apie servisus pamirsi. As asmeniskai du metus praleides be Italu, pasigedau kazko ka sie auto turi savyje, tad vel ciupau dizelinio Italo vaira :) Kaip jau kazkada rasiau, turi kazka velnisko ir dievisko sie automobiliai savyje, tad jei ir palieki juos, ilgam negali be ju :)
Kaip ir pirmojoje savo zinuteje minejau dairausi i dyzeli. O kas del Toyot'u, tai niekam ne paslaptis, jog si marke viena is tu, kuri geriausiai atspindi posaki: "masina tarnauja zmogui, o ne zmogus masinai". Bet asmeniskai man, jos (Toyot'os), nuobodokos, galvoje turiu dizaina, norisi truputeli kazko isskirtinesnio, ne tokio "pilko". Alfos jau nuo senu laiku pakereje mano sirdi, tad niekada neiskrenta is galvos tik va vis dvejones neapleidzia :)
« Paskutinį kartą keitė: 2009-11-19 22:25 sukūrė T_K »

promo

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 147:
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2009-10-06 13:46 »
Dar klausimelis: kur Kaune patartumete pries perkant Alfa ja nuvaryti patikrinti, reiktu serviso ar meistro, kuris ismanytu apie sias auto ir apziurejes galetu pasakyti ar su masina viskas ciki ar paporintu kas su ja negerai. Buciau dekingas uz info :)