Autorius Tema: AR GTV  (Skaityta 8693 kartus)

Jurgis

  • Svečias
AR GTV
« Įrašytas: 2009-09-07 15:11 »
Na imetu ir as savo alfonsa :) Buves seimininkas sudejo tiuninga :) is viso to tiuningo tai tik ismetimo sistema verta demesio, tikrai maloniai murkia, provokuoja mint iki dugno :)
http://public.fotki.com/jurgizz/alfa/

Beje masiniukas parsiduoda :(
« Paskutinį kartą keitė: 2009-09-07 15:39 sukūrė Jurgis »

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR GTV
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2009-09-07 15:33 »
Kazkada maciau Kaune. Siaip visai nieko atrodo. ;)

 Beje, kokios pardavimo priezastys? :o
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2009-09-07 16:04 »
idomi sitos alfutes istorija :)  pirma karta ja pamaciau Siauliuose pardavinejama,buvau susidomejes ja,bet kaina buvo gerokai uzlenkta (apie 12klt) veliau kiek žinau pardavė už 5k lt :) kuri laika ji pabuvo Vilniuje,poto lyg ir persikraustė i Kauna :) beje kaip matau jau be juodu ratlankiu kurie man visai patiko :)

Jurgis

  • Svečias
Ats: AR GTV
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2009-09-07 16:14 »
Zinai sia masina galima palyginti su grazia, prabanga megstancia, sunkiai prieinama moterim :) Turi nertis is kailio, dovanot brangias dovanas skirti daug demesio kol pagaliu isiveti i lova, bet uz tai selioji visa nakti iki pariciu :D  po to vel viskas is naujo... Taip ir su sita masina, savaite po isigijimo uzkale motoras, pirkau kita motora, poto dar reikejo kruva davikliu pakeist. Kai pagaliau sutvarkiau motora nustojo veikt antena, sutvarkiau antena, uzluzo salono ventiliatorius ardziau visa panele kol radau gedima, dabar kondiske nustojo veikt, kazkas su reliu valdymo bloku, vaziuokle jau reiktu tvarkyt, taip ir eini ratais besidulkindamas :) kazkaip jau nebestovi man ant jos :) Kita priezastis greit pagausesianti seimyna, turesiu dukryte :) Vezimelis netelpa. Ir vaziuojant reik pastoviai kelia sekti, kad dugnu neartum asfalto. O dar atsirado aukstu variklio apsuku fobija po to kai uzkailau varikli.
Bet vaziuoja tikrai smagiai ir jausmas toks kaip butum atejes i vakareli su graziausia moterim  :star:

Jurgis

  • Svečias
Ats: AR GTV
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009-09-07 16:23 »
idomi sitos alfutes istorija :)  pirma karta ja pamaciau Siauliuose pardavinejama,buvau susidomejes ja,bet kaina buvo gerokai uzlenkta (apie 12klt) veliau kiek žinau pardavė už 5k lt :) kuri laika ji pabuvo Vilniuje,poto lyg ir persikraustė i Kauna :) beje kaip matau jau be juodu ratlankiu kurie man visai patiko :)

Taip sitos masinos istorija tikrai turtinga :D Is siauliu buvo parduota vilnieciui vilnietis pardavinejo uz 9kLt, bet issikeite su kaunieciu i Jeep cheroke, tas kaunietis (ne as) Jau pardavinejo uz 7,5 kLt bet pasiule man keisti i mano pajero kabrioleta http://public.fotki.com/jurgizz/dzipai-1/dzipai/img6405.html taip ji atsidure pas mane. Ratus jau as pakeiciau nes anie liete arkas ir isede visus posparnius.

Jurgis

  • Svečias
Ats: AR GTV
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009-09-07 21:23 »
Pratesiant bedu turgu, siandien gryztant is darbo pradejo degti tepalo lempute, pagazavus uzgeso poto vel uzsidege nu r taip uzgesta usidega uzgesta. Galiausiai sustoju islipu velniai rautų! variklis keistus garsus skleidzia paziuriu tepalo lygi - nulis, pasilenkiu po masina tepalo bala, o is variklio nevarva, o teka mano brangusisi 10w60 tepalas uz 200 lt joptv....mat :angry: kury pries 300km supyliau. Parsitenpiu masiniuka namo issiardau ir randu pramusta alkuninio veleno tarpine... KAd pakeist tarpine reik dirza nuiimt, dirzas keistas pries savaite. DAbar vel dirza nuimt - uzdet 200lt + tepalas 200 + tarpine koks 50 lt velniop  :angry: tai kaip tokia alfa gali mylet? Reikejo man i kokia raudona alfa keist ne juoda.
Kai sutaisysiu istrinsiu sita posta, bet dabar tai turejau parasyt reik man issiliet tik Jus ir galit mane suprast nes visi aplinkui gudragalviai komentatoriai pikdziugiskai "...as juk tau sakiaaaauuuuuu!!!!!..."

tai va prie visu tukstanciu nurasau dar 450 i minusa ir 28lt  brendzio buteliui nervus nuramint dabar reik surast su kuo isgert gal kas norit?  :du:

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR GTV
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2009-09-07 21:41 »
Pratesiant bedu turgu, siandien gryztant is darbo pradejo degti tepalo lempute, pagazavus uzgeso poto vel uzsidege nu r taip uzgesta usidega uzgesta. Galiausiai sustoju islipu velniai rautų variklis keistus garsus skleidzia paziuriu tepalo lygi - nulis, pasilenkiu po masina tepalo bala, o is variklio nevarva, o teka mano brangusisi 10w60 tepalas uz 200 lt joptv....mat :angry: kury pries 300km supyliau. Parsitenpiu masiniuka namo issiardau ir randu pramusta alkuninio veleno tarpine... KAd pakeist tarpine reik dirza nuiimt, dirzas keistas pries savaite. DAbar vel dirza nuimt - uzdet 200lt + tepalas 200 + tarpine koks 50 lt velniop  :angry: tai kaip tokia alfa gali mylet? Reikejo man i kokia raudona alfa keist ne juoda.
Kai sutaisysiu istrinsiu sita posta, bet dabar tai turejau parasyt reik man issiliet tik Jus ir galit mane suprast nes visi aplinkui gudragalviai komentatoriai pikdziugiskai "...as juk tau sakiaaaauuuuuu!!!!!..."

tai va prie visu tukstanciu nurasau dar 450 i minusa ir 28lt  brendzio buteliui nervus nuramint dabar reik surast su kuo isgert gal kas norit?  :du:

 Ne tu vienas su varikliu bedu turejes, taigi suprantu ka reiskia tasymasis su masina ilga laiko tarpa. Man teko puse metu tasytis, kol pakliuvo pas Zaza. Po Zazo jau du metai be serviso. ;) Nesakau, kad reikia pas ji ir tau butinai apsilankyti, bet reikia pripazinti, kad variklis nebuvo pakeistas i gera. ;)

 Beje, klausimas ar apsimokejo i TS varikli pilti brangu 10w60 tepala, kuris skirtas aukstiems sukiams? Juk trasose nevazineji. Manau, butu pilnai pakake 5w40 pilno sintetiko. ;) Pats daznai megstu aukstesnem apsukom pavazinet, bet 10w60 nepyliau, nors Zazas ir minejo tokia galimybe. :)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009-09-07 22:06 »
Pratesiant bedu turgu, siandien gryztant is darbo pradejo degti tepalo lempute, pagazavus uzgeso poto vel uzsidege nu r taip uzgesta usidega uzgesta. Galiausiai sustoju islipu velniai rautų variklis keistus garsus skleidzia paziuriu tepalo lygi - nulis, pasilenkiu po masina tepalo bala, o is variklio nevarva, o teka mano brangusisi 10w60 tepalas uz 200 lt joptv....mat :angry: kury pries 300km supyliau. Parsitenpiu masiniuka namo issiardau ir randu pramusta alkuninio veleno tarpine... KAd pakeist tarpine reik dirza nuiimt, dirzas keistas pries savaite. DAbar vel dirza nuimt - uzdet 200lt + tepalas 200 + tarpine koks 50 lt velniop  :angry: tai kaip tokia alfa gali mylet? Reikejo man i kokia raudona alfa keist ne juoda.
Kai sutaisysiu istrinsiu sita posta, bet dabar tai turejau parasyt reik man issiliet tik Jus ir galit mane suprast nes visi aplinkui gudragalviai komentatoriai pikdziugiskai "...as juk tau sakiaaaauuuuuu!!!!!..."

tai va prie visu tukstanciu nurasau dar 450 i minusa ir 28lt  brendzio buteliui nervus nuramint dabar reik surast su kuo isgert gal kas norit?  :du:
o tai vyras,450 skyrė "gražiausiai moteriai" ir....jau "nebestovi ant jos"....
susirask tada "pigią bobą"  ;D
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Jurgis

  • Svečias
Ats: AR GTV
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009-09-08 08:42 »
Variklis geras, as ji nusipirkes dar perrinkau ziedai indeklai gumos o ta tarpine ji dar gamykliskai ideta buvo tai jos ir nejudinau, nebuvo reikalo, pries tai variklyje buvo supilti paprasti tepalai uzteko 5k apsuku kad uzkalu, tai dabar supyliau gamintojo rekomenduojamus 10w60, pas zaza buvau pries savaite keite dirzus, todel ir sakau, kad nebestovi, nemyli ji manes :( o 450 cia geriausiu atveju jei nepasizeide indeklai isvarius tepalus.
« Paskutinį kartą keitė: 2009-09-08 08:44 sukūrė Jurgis »

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR GTV
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009-09-11 19:19 »
Nu tai pakabinai saviske pas Zazuli maciau. :o Siaip Zazulis minejo, kad daug broko buvo padaryta keiciant varikli. Ypac paminejo daug nedasuktu varztu. Gal tai ir turejo itakos greitam daliu susidevejimui, mmm? ;)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic