Autorius Tema: Alfa 156 centrinis uzraktas  (Skaityta 23792 kartus)

Neprisijungęs Yara

Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2011-02-23 10:07 »
tai vo, 5 dienas aplink masina vaiksciojau, negalejau atrakint, bagazine ir su raktu nepavyko, ir su knopke ant rakto irgi nieko.... is ciajniko vandeni kazkaip pabijojau pilt, maniau bus dar blogiau, tai paimiau zvake ir kartono gabala (kad vejas nepustu) pakaitinau knopke su zvake kokiu 5-10 min ir su raktu pist ir atidaryta, ir iskart pradejo centrinis veikt ant rakto su knopke, uzsivede "s pol tyka" uraaaa :)
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Pulsaras

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2012-03-10 19:21 »
Be ilgu yzangu einu prie reikalo:) nuvazeves kurnors uzrakinu, (uzrakto "boksteliai" is vidaus nusileidzia visi) po kurio laiko gryztu ziuriu durys atrakintos.. ir taip visada, bet kuomet uzrakinu garaze kitadiena durys uzrakintos kaip ir nieko nebutu buve..

Na cia toks keistas atsitikimas, gal uzraktui itakoja lauko temperatura? :D gal kas buvot susidure su tuo?

Isanksto dekoju..

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2012-03-10 21:57 »
Tai gal raktelis ar pultelis koks durniuoja ir vis atrakina tau masina :)

Pulsaras

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2012-03-11 08:47 »
Pulteli buvau isardes pravaliau dulkes, patikrinau baterija dar gera.. hamai sesvarbu:)

Neprisijungęs elektrotechnikas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 124
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2012-03-11 09:24 »
man būna irgi pasitaiko kad randu atsirakinusią... Bet įtariu kad signalizacija kažką pjauna... Ne vien durys atrakintos bet ir signalizacija išsijungus būna...
Spritmonitor.de" border="0 [/url]

Pulsaras

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2012-03-11 09:30 »
pas mane nera signalizacijos..  :-\

Neprisijungęs Mendis

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 57
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2013-01-29 00:45 »
O galbut kas nors susidure su tokia beda 156 alfoje, jog kartais nenori veikti centrinis uzraktas su pulteliu? :) Nereguoja i atrakinima tiesiog jis...raktu rakinant viskas ok :) Kartais veikia gerai, kartais neveikia visai ir maigyk kiek nori pulteli :( Tikrai nervinantis dalykas....buvot kas susidure?

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2013-01-29 08:08 »
O galbut kas nors susidure su tokia beda 156 alfoje, jog kartais nenori veikti centrinis uzraktas su pulteliu? :) Nereguoja i atrakinima tiesiog jis...raktu rakinant viskas ok :) Kartais veikia gerai, kartais neveikia visai ir maigyk kiek nori pulteli :( Tikrai nervinantis dalykas....buvot kas susidure?

Labas,
Man taip būna prie namų kai atvažiuoju ir ne vien su Alfa. Prieš tai turėtas mitsubiši irgi durniuodavo, uošvio Nissan irgi durniuoja, mamos subaru tas pats irgi. Net keletą kartų esu matęs kaip kaimynas traiško pultelį ir jokio efekto. Bet čia turbūt kažkoks pašalinis reikalas yra, nesusijęs konkrečiai su marke.
Yra vieną kartą buvę, kad irgi radau ryte atrakintom durim, nors tikrai žinau, kad išeidamas užrakinau... Gal drėgmė, gal centrinis sugalvoja ir pamato, kad kažkurios durys atsidarė ;D Nežinia... :)
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Ciudikas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1078
  • Karma: +4/-12
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2013-01-29 09:50 »
O galbut kas nors susidure su tokia beda 156 alfoje, jog kartais nenori veikti centrinis uzraktas su pulteliu? :) Nereguoja i atrakinima tiesiog jis...raktu rakinant viskas ok :) Kartais veikia gerai, kartais neveikia visai ir maigyk kiek nori pulteli :( Tikrai nervinantis dalykas....buvot kas susidure?

Labas,
Man taip būna prie namų kai atvažiuoju ir ne vien su Alfa. Prieš tai turėtas mitsubiši irgi durniuodavo, uošvio Nissan irgi durniuoja, mamos subaru tas pats irgi. Net keletą kartų esu matęs kaip kaimynas traiško pultelį ir jokio efekto. Bet čia turbūt kažkoks pašalinis reikalas yra, nesusijęs konkrečiai su marke.
Yra vieną kartą buvę, kad irgi radau ryte atrakintom durim, nors tikrai žinau, kad išeidamas užrakinau... Gal drėgmė, gal centrinis sugalvoja ir pamato, kad kažkurios durys atsidarė ;D Nežinia... :)
man taip nuolat problemos atrakint uzrakint masina prie iki koraluose :) o kitur visur normaliai :)

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2013-01-29 09:52 »
man taip nuolat problemos atrakint uzrakint masina prie iki koraluose :) o kitur visur normaliai :)

Fabijoniškėse lygiai tas pats.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"