Autorius Tema: Alfa 156 centrinis uzraktas  (Skaityta 23789 kartus)

Mode

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2009-09-02 20:14 »
 Šiaip jau viskas aišku kas ten pas mane .... dėkui visiem už informacija....  ;)   Bėja minėjai ,kad pas tave naujas raktas, kiek kainuoja jo pasigaminimas?

Neprisijungęs Renco

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 384
  • Karma: +2/-0
  • CHF 747 JBC 949
    • Žiūrėti profilį
    • picasaweb.google.com
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2009-09-02 20:50 »
Tai pasidalink patirtimi ir su kitais, jei jau issiaiskinai kame problemos  ;)
Buvo: Nissan Sunny '93; 1.4. 6 metai.
          Skoda Felicia '97; 1.6. 1 metai.(Rally car)
          Honda Civic 4'th gen. '91; 1.6. 1 metai.(Rally car)
          AR 156; '98; 2l T-SPARK; zalia. 8,5m R.I.P. (infarktas)
Yra:    AR 164; '93; 3l V6 24V;

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2009-09-03 09:36 »
Šiaip jau viskas aišku kas ten pas mane .... dėkui visiem už informacija....  ;)   Bėja minėjai ,kad pas tave naujas raktas, kiek kainuoja jo pasigaminimas?

padare vilniui uz 350 Lt, bet as turejau rakto kortele su kodu. be jos butu buve daugiau reikalu ir didesnes islaidos.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Mode

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2009-09-03 10:32 »
Pas mane problema vaikiska.... paprasciausei kadangi as Alfose naujokas , nezinojau jokiu ten pasleptu jungikliu ir  pan... Mano atveju tereikia ijunkti signalizacija is Of i On ir viskas veikia , (na bentjau centrinis) nes raktas mano sugedes. Vat kai pirkau masyna tai gavau viena rakta ir nieko daugiau, todel dar reikejo to mazo raktelio man...  na yra kaip yra,tik vat pasigaminti antra rakta brangei kainuoja...  O pamascius reikia , nes jai pamesi , tai nagus nusigrausi bekeisdamas spineles , arba kaip pazistamui dare tai gamino rakta kuris kainavo 1000lt (cia BMW markei)  Bet ,kad ir kas bebutu , kad ir kiek dalys bekainuotu alfa kuo toliau tuo labiau mane traukia...  :masina:

Beja gal zinot kas noretu mainyti 156 2.5 v6 24v i koki nors T-spark ?

Naujokelis

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2011-02-21 18:13 »
Nesuprantu kame reikalas. Su signalizacija neuzrakina duru, tik vairuotojo puses. Reikia tas kitas uzspaudineti is vidaus, nes su raktu irgi nerakina duru. Centrinis kaltas turbut? Bet keista kad duru neuzrakina, bet kai su pulteliu spaudi atrakint tai atrakina ::)

Neprisijungęs Yara

Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2011-02-21 20:49 »
as jau 3 diena negaliu i alfa ilist  :smilie:, raktas nesisuka, ir purskiau ir sildziau, nieko nepadeda, o knopke rakte streikuoja, pries pora dienu gal is 20 kartu atsirakino, dabar is 100 kartu nieko nevyksta, lempute mirksi, batarkiu daug pakeiciau, nzn kaip dabar ilist, gal su rankom biski langa nuleisiu ir su viela uz runkenos arba per bagazniko skyle bandyt, problema ispres darytis lieviausia signalke uz 150lt su pulteliais, gal kas turit dar minciu kaip man ilist i masina ? P.S. Jetta atrakindavau per 1 min su viela :D
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2011-02-21 21:08 »
as jau 3 diena negaliu i alfa ilist  :smilie:, raktas nesisuka, ir purskiau ir sildziau, nieko nepadeda, o knopke rakte streikuoja, pries pora dienu gal is 20 kartu atsirakino, dabar is 100 kartu nieko nevyksta, lempute mirksi, batarkiu daug pakeiciau, nzn kaip dabar ilist, gal su rankom biski langa nuleisiu ir su viela uz runkenos arba per bagazniko skyle bandyt, problema ispres darytis lieviausia signalke uz 150lt su pulteliais, gal kas turit dar minciu kaip man ilist i masina ? P.S. Jetta atrakindavau per 1 min su viela :D

Bandyk per bagazine brautis, arba pastoviai pilk karsta vandeni ant spyneliu, kad atitirptu visi galai :D Siaip ta ala apdaila prie lango nusiima, tai pro ten gali leist karsta vandeni ir bandyt rakint... Tik tiek, kad kai vanduo atsals ir kai susals i leda - reikes laukt pavasario :D o siaip nuleist langa is isores sudetinga. Bandziau, teko pasiduot ;D As ilindau per liuka. O prie to paties po to ir susiremontavau, kad uzsidarytu iki galo :D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs marius3000

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 131
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2011-02-22 07:45 »
Nekuriant naujos temos paklausiu cia.Tai vat problema tokia kad i jungus signalizacija po keliu sekundziu o kartais ir minuciu pradeda pati kaukt nors pultelis ir stovi nejudinamas.Gal kas kokiu minciu turit kas galetu buti?Dekui uz ats :alaus:

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2011-02-22 08:32 »
Nekuriant naujos temos paklausiu cia.Tai vat problema tokia kad i jungus signalizacija po keliu sekundziu o kartais ir minuciu pradeda pati kaukt nors pultelis ir stovi nejudinamas.Gal kas kokiu minciu turit kas galetu buti?Dekui uz ats :alaus:

Vagia masina ;D O jei rimtai, tai greiciausiai, kad pati signalizacija grybauja. Daviklis gal koks isejo is rikiuotes. Cia jau reikia elektriko burtu lazdeles.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs marius3000

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 131
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2011-02-22 13:20 »
Nekuriant naujos temos paklausiu cia.Tai vat problema tokia kad i jungus signalizacija po keliu sekundziu o kartais ir minuciu pradeda pati kaukt nors pultelis ir stovi nejudinamas.Gal kas kokiu minciu turit kas galetu buti?Dekui uz ats :alaus:

Vagia masina ;D O jei rimtai, tai greiciausiai, kad pati signalizacija grybauja. Daviklis gal koks isejo is rikiuotes. Cia jau reikia elektriko burtu lazdeles.
Na jo,be elektriko as irgi manau kad nei pro kur,nes atrast kame beda(speliojimu)butu sunku ::)