Autorius Tema: Alfa 156 centrinis uzraktas  (Skaityta 23871 kartus)

Neprisijungęs Daineckaz

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +0/-0
  • DOO943 Argento bellezza
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2009-09-02 07:55 »
O kaip zinoti kurie saugiklei susija su centriniu... suprantu , saugikli galima matyti ar jis geras ar blogas , o kaip patikrinti rele?  :o
Šiaip mašinoj visi saugikliai turėtų būti geri, todėl imi visus po vieną ir tikrini, randi blogą - pakeiti, ir taip iki paskutinio.

Mode

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2009-09-02 10:17 »
Vat tas ir yra kad pas mane toj plasmasei nieko nera, cia as kalbu apie ta kuri yra kaireje puseje po vairu , kur dar tokia kaip lentinele plasmaseja yra...  Beja as isiaiskinau viena dalyka , taip ar ne... jusu reikia pagalbos.... Ten kur yra saugiklei ir kur jungtis kompo diagnostikos yra salia toks jungiklis kuris sukasi su spicialiu rakteliu, jis pas mane nustatytas ant Of .... cia signalizacija ?

Neprisijungęs Laimis

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 594
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2009-09-02 10:28 »
ten gamyklines signos atjungimasm, padaryk on ir signa veiks
Alfa Romeo 156 '00 2.0l T.Spark

Mode

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009-09-02 10:49 »
Na va ir priejom iki tikslo...   bet yra dar vienas neaiskumas.  Pas mane rakte yra sugadintas migtukas, ir rakto pultelis neveikia... ar ijungus signalizacija veiks centrinis rakto pasukimu? Ir ka patartum man padaryt su tuo raktu... nes girdejau kad pasidaryti antra rakta kainuotu labai didelius pinigus... gal kas turi parduoti rakta , poto kaip nors gal atitaikiciau schema arba bent jau jungikli perdaritu...

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2009-09-02 10:59 »
Na va ir priejom iki tikslo...   bet yra dar vienas neaiskumas.  Pas mane rakte yra sugadintas migtukas, ir rakto pultelis neveikia... ar ijungus signalizacija veiks centrinis rakto pasukimu? Ir ka patartum man padaryt su tuo raktu... nes girdejau kad pasidaryti antra rakta kainuotu labai didelius pinigus... gal kas turi parduoti rakta , poto kaip nors gal atitaikiciau schema arba bent jau jungikli perdaritu...

o kas ten rakte sugadinta?? pas mane irgi jis sulauzytas buvo, bet veikdavo. tu gal pradzioj susitvarkyk centrini kad veiktu, o tada isidek kokia pigia signalizacija ir bus tau pultelis su centriniu, o prie to pacio ir siokia tokia apsauga turesiu nuo visokiu ziopliu.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Laimis

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 594
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2009-09-02 11:01 »
Na va ir priejom iki tikslo...   bet yra dar vienas neaiskumas.  Pas mane rakte yra sugadintas migtukas, ir rakto pultelis neveikia... ar ijungus signalizacija veiks centrinis rakto pasukimu? Ir ka patartum man padaryt su tuo raktu... nes girdejau kad pasidaryti antra rakta kainuotu labai didelius pinigus... gal kas turi parduoti rakta , poto kaip nors gal atitaikiciau schema arba bent jau jungikli perdaritu...
rakta tai turiu, bet cipas tai netiks ir pats raktas tau netiks, nebent ta mikroschema centrinio perprogramintum
Alfa Romeo 156 '00 2.0l T.Spark

Mode

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2009-09-02 11:30 »
O tai jai as ijunksiu signalizacija, galesiu raktelio pasukimu naudoti centini duru uzrakta, ar taip nerakina tik su migtuku?  Pas mane schemoj nera migtuko jis nujimtas... sulietus kontaktus uzsidega lempute , bet zinai patogumo tai nesuteikia... As kazkur internete buvau mates kad liktai pakeitus ta juoda magnetuka rakte , na ji idejus i kita rakta , turetu veikti, bet gali buti kad ne taip supratau...   
va cia variantas mano rakto-  www.alfaworkshop.co.uk/Keycodesystem.shtml

Neprisijungęs Laimis

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 594
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2009-09-02 11:41 »
turi veikti ir su pasukimu spynoje, pas mane veikia ir taip ir taip. taip perkelus ta juoda cipuka is savo rakto i kita masina kursis, bet jis neturi nieko bendro su centriniu ir jo valdymu, tik su mataro uzkurimu
Alfa Romeo 156 '00 2.0l T.Spark

Mode

  • Svečias
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2009-09-02 11:47 »
Tai prieinam tos isvados , kad ijungus signalizacijos bloka... rakto pasukimu veiks uzrakinimas... o idejus elementare signalizacija bus ir pultelis, nes kazka padaryti is mano sugadinto rakto pulto neapsimoka...

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 156 centrinis uzraktas
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2009-09-02 12:25 »
Tai prieinam tos isvados , kad ijungus signalizacijos bloka... rakto pasukimu veiks uzrakinimas... o idejus elementare signalizacija bus ir pultelis, nes kazka padaryti is mano sugadinto rakto pulto neapsimoka...

bet kokiu atveju kai (jei) desi signalizacija, tau elektrikas ja pajungs prie centrinio. jei sigalizacija neuzrakines duru - vadinasi kazkas negerai su centriniu. pradzioj isitikink ar pas tave centrinis veikia, o po to galvok ka daryti. pas mane raktelis naujas padarytas - uzrakina ir atrakina visas duris be jokios knopkes per spynele. 100% garantuoju, jei rasi problema kodel neveikia centrinis, ja issprendes pamatysi, kad CENTRINIS UZRAKTAS VEIKIA RAKINANT SU RAKTU PER SPYNELE!!! ieskok problemos elektroj arba dar kazkur. arba vaziuok pas elektrika ir jis tau ja isspres.
per daug klausimu kartais isveda is kelio ir pradedi ieskoti nebe ten kur yra beda. ir siaip reiktu tamstai maziau klausineti ir daugiau dirbti. ten ta rakta pasukti visai nieko nekainuoja, o ir laiko uzima tik minute.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"