Autorius Tema: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!  (Skaityta 1243761 kartus)

Neprisijungęs AldasG

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1460 Įrašytas: 2012-05-16 15:43 »
Sėdynės pas mane Recaro, gale labai gražiai tokios "durelės" atsidaro, bet priėjimo iki airbag'o niekaip nerandu... Išiminėdami iš kitos mašinos airbag'ą priėjom prie to, kad suplėšėm sėdynę... Šitos plėšyt nė kiek nenoriu. Help?

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1461 Įrašytas: 2012-05-16 21:19 »
Sėdynės pas mane Recaro, gale labai gražiai tokios "durelės" atsidaro, bet priėjimo iki airbag'o niekaip nerandu... Išiminėdami iš kitos mašinos airbag'ą priėjom prie to, kad suplėšėm sėdynę... Šitos plėšyt nė kiek nenoriu. Help?

tai jei jau sėdynė rankose tai teks pačiam neskubant ir žiūrėti kaip kas
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs AldasG

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1462 Įrašytas: 2012-05-16 21:37 »
Pasikeičiau.. :) Priėjimas iš priekio, ne iš galo. Darbo labai daug, gal aš neteisingai kažką dariau, bet kito varianto nemačiau, nebent plėšt per siūles ir poto siųt. Reikia pakelt audinio apačią, tada kišt raktelį ant 10 ir ranką pro paminkštinimus ir atsukt du varžtus, kas užtrunka per ilgai. tada viskas labai gražiai nusiima. Viską padaryt atbuliniu procesu surenkant su nauju airbag. Darbo daug, sėdynė surinkta netobulai, bet nesimato netobulumų ir aš dėl to džiaugiuos. :D

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1463 Įrašytas: 2012-05-16 21:56 »
Pasikeičiau.. :) Priėjimas iš priekio, ne iš galo. Darbo labai daug, gal aš neteisingai kažką dariau, bet kito varianto nemačiau, nebent plėšt per siūles ir poto siųt. Reikia pakelt audinio apačią, tada kišt raktelį ant 10 ir ranką pro paminkštinimus ir atsukt du varžtus, kas užtrunka per ilgai. tada viskas labai gražiai nusiima. Viską padaryt atbuliniu procesu surenkant su nauju airbag. Darbo daug, sėdynė surinkta netobulai, bet nesimato netobulumų ir aš dėl to džiaugiuos. :D

tai čia tik airbag'ą pakeisti. kažkada teko iš kelių elektrinių sėdynių vieną surinkti - skaityk darbo vos ne visai darbo dienai tvarkingai viską darant.
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1464 Įrašytas: 2012-05-17 13:05 »
Pasikeičiau.. :) Priėjimas iš priekio, ne iš galo. Darbo labai daug, gal aš neteisingai kažką dariau, bet kito varianto nemačiau, nebent plėšt per siūles ir poto siųt. Reikia pakelt audinio apačią, tada kišt raktelį ant 10 ir ranką pro paminkštinimus ir atsukt du varžtus, kas užtrunka per ilgai. tada viskas labai gražiai nusiima. Viską padaryt atbuliniu procesu surenkant su nauju airbag. Darbo daug, sėdynė surinkta netobulai, bet nesimato netobulumų ir aš dėl to džiaugiuos. :D

Gal ir praleidau kazkur, bet kokiu tikslu ta darei?
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs AldasG

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1465 Įrašytas: 2012-05-18 22:14 »
Neveikė šoninis airbagas. Pasikeičiau, dabar tvarkoi viskas. :D

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1466 Įrašytas: 2012-05-24 09:55 »
Labas,

gal kur yra ASR (tas ala antipraslydimas, kur prie priesrukiniu knopke yra) saugiklis?

Beje, dar apie "zenonus"... Ar verta bandyti paciam lempute keisti, ar geriau vaziuot i firma, kuri tuom uzsiima? Vakar bandziau prieiti prie ju... pirstu galiukai dabar kaip pas laikrodininka... Vien jau ilgu sviesu priejimas ziaurastiskas... O ten...
Gal zinot, kas nebrangiai remontuoja xenon?
« Paskutinį kartą keitė: 2012-05-24 10:09 sukūrė Karolis! »
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Steponas

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1467 Įrašytas: 2012-05-24 10:39 »
Labas,
gal kur yra ASR (tas ala antipraslydimas, kur prie priesrukiniu knopke yra) saugiklis?
nera jam saugiklio atskirai. viskas ten per abs bloka veikia ir abs saugiklius ziurek ;) o kame bedos?
beja ta knopke atjungia tik buksavimo kontrole, o soninis slydimas neatsijungia isvis
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1468 Įrašytas: 2012-05-24 10:45 »
Labas,
gal kur yra ASR (tas ala antipraslydimas, kur prie priesrukiniu knopke yra) saugiklis?
nera jam saugiklio atskirai. viskas ten per abs bloka veikia ir abs saugiklius ziurek ;) o kame bedos?
beja ta knopke atjungia tik buksavimo kontrole, o soninis slydimas neatsijungia isvis

Man ji neisijungia. Gal ABS saugiklis koks nustipes, bet ABS nedega. Gali but, kad pati mygtuka reikia pravalyti, nes iki siandien ryto maniau, kad ir galiniu priesrukiniu mygtukas neveikia, nes neisijungia. Siandien ryte panaudojus truputeli jegos - galiniai priesrukiniai pyst ir isiziebe ;D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Bratka

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1469 Įrašytas: 2012-05-30 14:36 »
Labas,
gal kur yra ASR (tas ala antipraslydimas, kur prie priesrukiniu knopke yra) saugiklis?
nera jam saugiklio atskirai. viskas ten per abs bloka veikia ir abs saugiklius ziurek ;) o kame bedos?
beja ta knopke atjungia tik buksavimo kontrole, o soninis slydimas neatsijungia isvis

Man ji neisijungia. Gal ABS saugiklis koks nustipes, bet ABS nedega. Gali but, kad pati mygtuka reikia pravalyti, nes iki siandien ryto maniau, kad ir galiniu priesrukiniu mygtukas neveikia, nes neisijungia. Siandien ryte panaudojus truputeli jegos - galiniai priesrukiniai pyst ir isiziebe ;D
Man su priesrukiniu konpke irgi bedu buvo,idejau ten ividu plasmasiuka platesni,nes nepaspausdavo.