Autorius Tema: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!  (Skaityta 1244227 kartus)

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #710 Įrašytas: 2011-06-09 14:42 »
Sunku čia pasakyti kas ir kaip. Gal visiškai be reikalo nervuojiesi ir jokios problemos nėra. O šiaip ar bandei nuimti generatoriaus diržą? Jei nuėmus problema lieka, reiškia gali būti reikalas susijęs su pagrindinio diržo guoliais, vandens pompa. Bet, kaip sakiau, gal be reikalo nervuojiesi. Žiemą man ir buvo pradėjęs šnarėti kažkoks guolis ar pan. Jau apie 10000km prasukau, viskas dabar išnyko savaime. O guoliai buvo nesenai keisti.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs a.zart

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +1/-1
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #711 Įrašytas: 2011-06-09 15:12 »
Na as vis galvoju kad naujas skyvas+senas genero dirzas prisitrina. Pabandysiu pavazinet savaite kita. Tada bus matyt. Pagrindinis dirzas buvo keistas su guoliais pries 3000km, pompa buvo Giriaus vizualiai patikrinta ir palikta sena. Ausinimas vietoje jau 2 menesi nejuda is vietos, tad darau prielaida kad pompa neleidzia. Durnas gal charakteris mano, bet kadangi su auto daznai vazineja zmona ir mazas vaikas, noriu kad butu idealios ir garantuotos technines bukles.
Aciu uz jusu nuomones ;)
Ex:
Alfa Romeo 156 98' 1.9 JTD 77KW
Lancia Lybra SW 01' 2.4 JTD 103KW
Now:
Alfa Romeo 156 SW 02' 110KW

Neprisijungęs ade

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #712 Įrašytas: 2011-06-10 19:06 »
Dekui, ieskosiu toliau. Vis keistas garsas neduoda ramybes, bet tik rytais. Kuriasi auto puikiai, bet po 5 sek. darbo atsiranda keistas garsas (is pradziu labai primene pavargusio itempejo darba). Pakeistas itempejas naujas, pakeistas ekscentrinis guoliukas (parazitinis), pakeistas galu gale skyvas (buvo plyses). Garsas kiek pasidare ramesnis ir trumpiau trunkantis, bet liko. Net nezinau prie ko dabar prikibti. Ir atsiranda tas garsas tik rytais. Jei dienos metu po rytinio uzkurimo auto prastovi 7-8 valandas viskas ciki. O kita ryta vel tas pats. Akivaizdziai kazkam nepatinka naktine zemesne temperatura, ar dregnesnis oras. Uzsiveda tyliai, graziai, po 5 sek. darbo atsiranda tas garsas, nei cipimas, nei tampymas kazkoks...Pabuna kokias 5 sek. ir vel grazu-tylu. Dirzas genero vizualiai dar nieko, su visais uzrasais. Nepasakyciau kad kietas, itemptas mano galva pakankamai. Pamirsau pamineti kad pagazavus, ar siek tiek uzkelus apsukas iki 1000 aps./min. garsas dingsta. Gal sakau genero dirzelis jau pavazinetas ir grioveliai jau ne tokie gylus tad praslista siek tiek rytais. Nesinori tiket kad tai kompresoriaus ar genero guoliai. Susylus auto, klausiant su ausinem visi guoliukai, tiek kompresoriaus ir genero dirba idealiai tyliai.


Lygiai su tokia pacia beda kariauju ir as, bet kol kal sprendimo neradau, nors pakeiciau tikrai daug ka.
Jei ka suzinosi parasyk.
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Neprisijungęs a.zart

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +1/-1
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #713 Įrašytas: 2011-06-10 20:26 »
Analogiska beda turejau su subaru legacy. Genero dirzelis is isvaizdos buvo beveik naujas, bet garsus skleisdavo rytais neimanomus. Pakeitus, pasirode kad buvo siek tiek per ilgas 2-3mm, tad kol buvo visiskai naujas - garsu neskleide, o nusidevejus siek tiek rytais pradejo praslysti ir skleide garsa.
Ryt ryte bandysiu ar reaguos maniskis genero dirzas i vandenuka, jei taip-bus aisku kad kaltas jis.
Ex:
Alfa Romeo 156 98' 1.9 JTD 77KW
Lancia Lybra SW 01' 2.4 JTD 103KW
Now:
Alfa Romeo 156 SW 02' 110KW

Neprisijungęs a.zart

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +1/-1
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #714 Įrašytas: 2011-06-11 16:43 »
Na juokas siandien ryte paeme. Paprasiau zmonos ryte uzkurt auto, pats atidares kapota pasiruosiau su vandenuku palaistyt ant dirzo, ir nieko!  ;D Ramu tylu  ;D Neisivaizdoju kaip tai galejo itakoti mano anksciau mineta garsa, taciau vakar vakare pakeiciau virsutine varyklio pagalve (t.v. "kaula"). Isemus sena vienos puses ipresuota guma ir  viduriai tiesiog iskrito laukan. Permeciau nauja, variklis ne taip purtosi, ziuresiu ryt/poryt kaip su tuo garsu. Jei neatsiras, reiskia variklio vibracija kazkokiu budu itakojo to garso atsiradyma.
Ex:
Alfa Romeo 156 98' 1.9 JTD 77KW
Lancia Lybra SW 01' 2.4 JTD 103KW
Now:
Alfa Romeo 156 SW 02' 110KW

Neprisijungęs ade

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #715 Įrašytas: 2011-06-12 18:34 »
Kaip pas jus ar kondicionierius labai apkrauna motora?
Man kazkaip keistai pasirode, kad su ijungtu kondicionierium labai sunkiai traukia mano Alfa 166 2.4JTD.
Net uzgesau pora kartu is vietos judedamas.
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

kentuliz

  • Svečias
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #716 Įrašytas: 2011-06-12 18:40 »
Sveiki,

Gal kam yra teke keisti svaistikliu guolius? angl. "big end bearings" ar zinot kokios ju kainos ir pakeitimo kainos? dekui

Neprisijungęs darioJ

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #717 Įrašytas: 2011-06-12 18:52 »
Kaip pas jus ar kondicionierius labai apkrauna motora?
Man kazkaip keistai pasirode, kad su ijungtu kondicionierium labai sunkiai traukia mano Alfa 166 2.4JTD.
Net uzgesau pora kartu is vietos judedamas.
Na pas mane ir tas pat AR 156 1.9JTD

Neprisijungęs zirzalas

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #718 Įrašytas: 2011-06-13 09:11 »
Kur randasi Alfos 166 2000m. automato tepalo matuokle? Ir koks tepalas ten pilamas? Dekui.

Neprisijungęs a.zart

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +1/-1
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #719 Įrašytas: 2011-06-13 09:28 »
Kaip pas jus ar kondicionierius labai apkrauna motora?
Man kazkaip keistai pasirode, kad su ijungtu kondicionierium labai sunkiai traukia mano Alfa 166 2.4JTD.
Net uzgesau pora kartu is vietos judedamas.
Nzn. as asmeniskai nepastebejau tokiu zymiu pokyciu. Yra aisku skirtumas, ypac pajudant is vietos bet nedrisciau teigti kad labai stiprus. Su buvusia 1.9 jtd labiau jautiesi, su Lybra 2.4 jtd isvis nesijaute ijungtos klimos, su dabartine 156 2.4 jtd irgi didelio juntamo efekto najauciu.
Ex:
Alfa Romeo 156 98' 1.9 JTD 77KW
Lancia Lybra SW 01' 2.4 JTD 103KW
Now:
Alfa Romeo 156 SW 02' 110KW