Autorius Tema: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!  (Skaityta 1243972 kartus)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #410 Įrašytas: 2010-11-08 16:45 »
Daug forume apie vaziuokles prirasyta, bet vistiek konkretaus atsakymo neradau. Turiu stebuklinga vaziuokle (na bent jau man ji atrodo stebuklinga). 2008 liepos menesi vaziuokle.lt restoravo visa vaziuokle (dalys buvo orginalios). Na pagal saskaita ir restauruojamu detaliu sarasa, nedaug sveiku liko. Tuo metu dziaugiaus, kad nebarska niekas. Pradejus salti ziema, vel viskas barskejo. Barska ir dabar :) Bet kas idomiausia, tai nebarska tada kai yra dregna. Kaip tycia ta diena, kur garantiniam norejau priduoti masina, buvo atsile iki +3, dregna ir niekas nebarskejo, to pasekoj nieko nerado. Is dalies noris keikti vaziuokle.lt, kad nesugebejo normaliai padaryti, bet pats kaltas, kad ta diena buvo +3 ir nieko nejo rasti. Tai vat ir klausimas: ar pas jus taip pat "stebuklinga vaziuokle", kuri barska priklausomai nuo dregnumo ir temperaturos lauke? Na jeigu dar ir priezastis ir sprendimo budus ivardytumet is vis butu  :alaus:

Na atsala, guma nuo salcio traukiasi ir atsiranda barskesiai, taip buna, kai guma nekokybiska, o del dregmes tai kaip ir "tepimas" gaunasi tik su dregme ir maziau barska... Siaip jei guma gera buna, tai atsalus pakaba sustandeja ir viskas, pasaliniu garsu neturetu buti... Kai turejau GTV, man labai patikdavo pakabos darbas prie -10/15, standu, stabilu, bet cia del powerflex sailentbloku :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs montezumijus

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #411 Įrašytas: 2010-11-08 19:10 »
Man kažkaip galai nesueina su pasakymu "restoravo visa vaziuokle (dalys buvo orginalios)"  :smilie: Tai restauravo ar keitė originaliomis dalimis?  :smilie:
GTV V6 TB
ex 156 1.9JTD


Having an Alfa is a bit like having a cat.......you don't own it, it owns you.

Neprisijungęs aspats

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 44
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #412 Įrašytas: 2010-11-08 21:45 »
Man kažkaip galai nesueina su pasakymu "restoravo visa vaziuokle (dalys buvo orginalios)"  :smilie: Tai restauravo ar keitė originaliomis dalimis?  :smilie:

Galima restauruoti, kokias nors lenkiskas detales, kurios ir naujos po 2000 km pradeda barsketi ir tokioms net garantijos restauratoriai neduoda. Tai norejau pasakyti :)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #413 Įrašytas: 2010-11-08 21:54 »
Koks skirtumas ar lenkiska ar originali, vistiek guma restauruojant lieka, o metalas tai dzin... Gumoje visa esme, man butu idomu suzinoti kieno gamybos gumas vaziuokle.lt deda :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs aspats

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 44
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #414 Įrašytas: 2010-11-08 22:28 »
Koks skirtumas ar lenkiska ar originali, vistiek guma restauruojant lieka, o metalas tai dzin... Gumoje visa esme, man butu idomu suzinoti kieno gamybos gumas vaziuokle.lt deda :)

Arba mano bloga karma arba kazkas ten pasikeite. Pazystamas restauravos tenais, atlaike ~35000 km, kol po restauracijos pradejo barsketi (plius tada dar duodavo 1 metus arba 30000 km garantija), man kokius 5000 km (ir dave garantija 0.5 metu arba 20000 km). Is garantinio laikotarpio trumpinimo, galima spresti, kad nemazai gryzta garantiniam aptarnavimui.

Neprisijungęs modestas26

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
  • Karma: +0/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #415 Įrašytas: 2010-11-11 15:48 »
nu man pvz kairej priekinej pusej ryte,kai vaziuodavau jei budavo iki -5 kazkas girgzdedavo nestipriai,o vat atsilus iki pliusines temperaturos  visi girgzdesiai dingsta ir dbr kai pliusine  laikos nieks niekur negirgzda tai as ir neimu i galva  ;)  manau,jei jau bus kazkas rimciau girgzdes ir pliusinej ir minusinej nepriklausomai nuo temperaturos ::)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #416 Įrašytas: 2010-11-11 15:59 »
nu man pvz kairej priekinej pusej ryte,kai vaziuodavau jei budavo iki -5 kazkas girgzdedavo nestipriai,o vat atsilus iki pliusines temperaturos  visi girgzdesiai dingsta ir dbr kai pliusine  laikos nieks niekur negirgzda tai as ir neimu i galva  ;)  manau,jei jau bus kazkas rimciau girgzdes ir pliusinej ir minusinej nepriklausomai nuo temperaturos ::)

 Labai teisingai. Kai jau tikrai gumoms bus "kaput", tai jos girgzdes nepriklausomai nei nuo temperaturos, nei nuo oro salygu. ;) Nors, tai kad jau pradeda girgzdeti prie saltu ir sausu oro salygu rodo, kad jau arteja ta paskutinioji. ;)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs aspats

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 44
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #417 Įrašytas: 2010-11-13 15:54 »
nu man pvz kairej priekinej pusej ryte,kai vaziuodavau jei budavo iki -5 kazkas girgzdedavo nestipriai,o vat atsilus iki pliusines temperaturos  visi girgzdesiai dingsta ir dbr kai pliusine  laikos nieks niekur negirgzda tai as ir neimu i galva  ;)  manau,jei jau bus kazkas rimciau girgzdes ir pliusinej ir minusinej nepriklausomai nuo temperaturos ::)

 Labai teisingai. Kai jau tikrai gumoms bus "kaput", tai jos girgzdes nepriklausomai nei nuo temperaturos, nei nuo oro salygu. ;) Nors, tai kad jau pradeda girgzdeti prie saltu ir sausu oro salygu rodo, kad jau arteja ta paskutinioji. ;)

Visiskai nieko teisingo. Kai visasa gumas perpresuoja ir jos nelaiko.

Neprisijungęs F.R.A.Z.A.

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 146
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #418 Įrašytas: 2010-11-15 11:53 »
man gumas tas restauravo, ta prasme perpresavo, tai is visu gumu viena girgzdejo priekije is vairuotojo puses... pagalvojau kad blogai restauravo, tai nulekiau i viena servisa pas pazistama i kita, tai sake viskas gerai... ko gero pati guma kazkokia ne ta.... o taip tai gerai... tai nevisada girgzdejimas rodo kad eina i pabaiga.... pas mane nuo temperaturos svirakvimo jau trecius metus girgzda arba ne...

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #419 Įrašytas: 2010-11-15 18:24 »
Jei kokybiska guma, jokiu garsu neturi buti, man po powerflex 2 metus nieko nesigirdejo, manau naujajam savininkui dar 2 metus nieko nesigirdes :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?