Autorius Tema: AR 166: akseleratoriaus padėties daviklių problemos:  (Skaityta 13541 kartus)

Neprisijungęs Phantom

  • Klubo narys
  • Jaunuolis
  • *****
  • Įrašai: 99
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: akseleratoriaus padėties daviklių problemos:
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2010-04-15 14:14 »
pereik visas fiskes, to gazo daviklio. pasmane panasi buvo problema, tai beda buvo fiskej, kuri kartais gerai veikdavo, kartais sudurniuodavo.
Each proposition is false, this too

Neprisijungęs Eimis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: akseleratoriaus padėties daviklių problemos:
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2010-12-19 13:26 »
Sveiki, turiu tokia beda, su automobiliu ilgai nevazinejau tad dabar kai pradedi vaziuot labai nenoriai begejasi. Spaudi pedala tolygiai o masina tai pagreiteja tai suleteja, kartais kai spusteli pedalo stagiai iki dugno rezultato jokio. Be to ir anksciau buvo tokia beda vaziuojant 6 pavara kai apsukos pasiekia 3000 greitis buna apie 160km/h  gali ta pedala minkyt kiek nori tarsi butu ribotuvas idetas.
Alfa Romeo 166 JTD 2000m

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: akseleratoriaus padėties daviklių problemos:
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2010-12-19 15:42 »
Sveiki, turiu tokia beda, su automobiliu ilgai nevazinejau tad dabar kai pradedi vaziuot labai nenoriai begejasi. Spaudi pedala tolygiai o masina tai pagreiteja tai suleteja, kartais kai spusteli pedalo stagiai iki dugno rezultato jokio. Be to ir anksciau buvo tokia beda vaziuojant 6 pavara kai apsukos pasiekia 3000 greitis buna apie 160km/h  gali ta pedala minkyt kiek nori tarsi butu ribotuvas idetas.
Vargiai, akseleratorius turi du nepriklausomus potenciometrus ir kompas pastoviai lygina abieju parodymus. Jei jie pradeda skirtis, automatiskai perjungia i avarini rezima, t.y. max 1500 apsuku. Cia nebent pazkas mechaniskai butu palinde po pedaliu. Man taip budavo kai guminis kilimelis su borteliais nuslinkdavo i prieki ir palisdavo po pedaliu. Tada spaudi pedali, jis atrodo spaudziasi, bet greiteja labai letai.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Eimis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: akseleratoriaus padėties daviklių problemos:
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2010-12-22 02:28 »
Daviklio keisti neteko, pastebjau, kad ora prapucia pro virsutine slanga kur i interkulerio radiatoriu eina, uzlopiau viskas susitvarke  :smilie:
Alfa Romeo 166 JTD 2000m

Neprisijungęs VytautasAGIT

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: akseleratoriaus padėties daviklių problemos:
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2014-08-11 10:41 »
Sveiki visi, susiduriau su problema, pas mane kompas rodo kad blogas akseleratoriaus pedalo antras potenciometras, tai dabar pradejau ieskoti is kur man ji nusipirkti, bet kad ir kur besikreipciau vis pareikalauja serijinio, taigi pradejau ieskot kas galetu ji isimti ir papasakot serijini, bet tada man pasake kad to daryt neapsimoka jai nebus dedamas iskarto naujas pedalas (tipo per daug darbo) taigi klausimas, kaip man rasti serijini, gal kas esate jau keites pedala pats, gal turite patarimu? Masina alfa 166 2.5 24v 140kw benzas/dujos 2000metu. Dekoju is anksto uz bet kokia tinkama info  :)
At last Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v 2000 gimimo.