Autorius Tema: Reakcija į Alfa Romeo  (Skaityta 39114 kartus)

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2009-05-10 23:22 »
Nebegezotika jau kokie du metai. Pilnas miestas tu Alfu. Ir visos vienodos :)

O gaila  :) man patiko vazinet su egzotika, net su tokia salyga, kai budavo sunkoka gaut detaliu  :smilie:
neturiu alfos.

Neprisijungęs Infas

Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2009-05-10 23:28 »
Nebegezotika jau kokie du metai. Pilnas miestas tu Alfu. Ir visos vienodos :)

pilnas miestas, nes mes pastebim jas. bet pradekim skaiciuot kokius BMW ar audi ir t.t., bus aisku ko tikrai daug :) na, tiesa 156 ypac daug, bet vistiek ne tiek, kiek BMW 3 ;)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2009-05-10 23:39 »
Man buvo pats isimintiniausias atvejis kai turejau gtv (kazkur 2006m. vasara), iseinu as is senuku nusipirkes dazu balionelyje, alfute tik tik buvau isigyjes, sutvarkyta viskas iki paskutinio laso, pinigai visi sukisti, visos santaupos ir pan ir toks zmogelis su draugeliu (apie 55-65m) ziuriu stovi prie mano masinos, aptarineja kazka, lyg niekur nieko atsirakinu su signalizacijos pulteliu duris atsidarau, o vienas ir taria, "kas jaunima vercia pirkti tokius triperius? nei isvaizdos, nei traukos, nes kokybes", paprasiau pakartoti ka pasake ir kol jis drebtelio nauju izeidimu kruva (tokiu kaip kad lopai paskutiniai perka tokias masina, visiski dundukai) atsidariau balioneli nuo dazu ir tiesiu taikymu i veida abiems "ekspertams" tai minimum puse baliono atsidure ant abieju snukiu ir kitu kuno vietu, nuspalvojau kaip priklauso, nu aisku po to grasinumu banga is ju puse ir pan, bet po gero spyrio i klyna uztilo, tuom ir baigesi (pirmas ir antras mano veiksmai pagristi izeidinejimu pagrindu, viesoje vietoje), kam atrodys kad smulkmena kad uzvele nesamone bomzai ir izvelgs mano veiksmuose nusikalstama dalyka -  labai suklys, uzvire kraujas del to ka pasake pradejo taip pasaipiai juoktis, kad tegul dziaugiasi, kad senukuose ne ko vamzdini rakta nusipirkau ;D geriau aisku butu buve geriausia nuvaziuoti ir patyleti, bet tuo metu mastymas kitas budavo ir uzdegdavau kaip degtukas del smulkmenos  ;D

Siaip pagiru is nepazistamu zmoniu tikrai neesu gaves uz kazkokias tai alfos linijas, labai daugeliui 164 negrazi, GTV panoms patikdavo, 155 maniske konkreciai patiko daugeliui pazistamu, 75 taipogi daugeliui su ziguliu asocijuojasi  :)
« Paskutinį kartą keitė: 2009-05-11 00:19 sukūrė vanagiux »

Shefas

  • Svečias
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2009-05-11 02:15 »
Na maniske daug kas palydi akim :) Teko pastebeti, kai vaziuoja gretimoje masinoje keleiviai is pradziu nekreipia demesio, bet akies kampeliu pastebi, kad kazkas ne taip ir tada persikreipe varvina seile :) Buvo ir taip, kad sustojus prie sankryzos is gretimo automobilio vyrukas griebesi fotoaparato ir pradejo pliauskint mano Alfonsa, pamates, kad ji matau parode nyksti :) Teko garbe ir su Sezzy pabendraut apie alfa :) Is pradziu, kai tik isigyjau, tai buvo keistoka, kad visi ziuri i masina, bet dabar jau pripratau ir nekreipiu i tai demesio :)

Neprisijungęs active

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 200
  • Karma: +4/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2009-05-11 09:12 »
Buvo toks nutikimas kai is apynaujo 7 klases bmw zmegelis  mobiliuoju fotografavo manosios 159 ratus :)
Alfa romeo GTV 3.0 24v Lusso

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2009-05-11 09:25 »
kai važinėjau su ford thunderbird'u tai būdavo reakcijos,o dabar tai nieko palyginus  :smilie: :smilie:
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2009-05-11 09:32 »
man prie darbo viena karta yra taip buve. stoviu lauke, rukau... ziuriu kazkoks apie 35 metu amziaus vyras, priejes nuziurineja mano alfa ;) na, pagalvojau tegu ziuri, spalvos neisziures ;D po to pamate kad as jy stebiu ir priejo. o klausima tai standartiniai: koks variklis, kiek kuro ima, kaip su detalem ir pan... klause ar neparduodu ;D sakiau, kad jis tiek nemokes uz kiek as parduosiu ja ;D viena karta milicininkai buvo uzsivaike, vien del to, kad norejo paziuret kaip ji zeminta... vienas is ju turejo alfa, tai lb smalsavo. O sankryzoj tai daznai sulaukiu demesio. Lb nervuoja visokie marozeliai su bmw 3  :angry: prie sankryzos kai sustoju, tai daznai susilaukiu ne dviprasmisku pasiulymu pasigalinet :masina:
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs dzy

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 57
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2009-05-11 09:37 »
alytuje zmoniu reakcija i alfutes taip pat buna ivairi, labai daznai pirmas pasakymas, is kur pinigu detalem gauni  :o :o
bet kad visi pastebi tai cia tikra tiesa, pravaziuoji tai labai daug zmoniu atsisuka ir pasiziuri, bet geriausia reakcija tai man si sestadieni buvo mano merginos drauge veziau ja pas hebra ir aisku ji turejo sest i gala tai vos vos rado galiniu duru rankenele (156) atsisedo i mano alfute ir sako: masina labai labai grazi bet galetu but rankenele nepaslepta nes neimanoma rast (na jos plauku spalva sviesi sviesi)  :D
bet si savaitgali vilniui tai labai patiko vaizdas gatveleje uz banginio vienu metu buvo 7 AR 156, veiksmas apie 12-13 val dienos sestadieni, alytuje tokio vaizdelio nepatysi niekad  :( :( :( :(
BUVO - Alfa Romeo 156 1.6 Ts  98
DABAR - peskom arba dviratis

Neprisijungęs baroone

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 250
  • Karma: +4/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2009-05-11 11:45 »
Mane karta stabde autostradoje BMW coupe ( kregzde), ant galinio lango buvo uzrasas "BMW klubas" ar "BMW fanai", nu zodziu zmogus, kuris labai myli BMW ir galvoja, kad jo automobilis labai greitas  ;D. Jis vaziavo apie 140 km/h ir as ji aplenkiau, tada jis prilipo man ant uodegos, tai teko susizemint pavaras ir duot gazo. Pririnkau gal apie 210 km jis pasiliko, vel atleidau, prisivijo vel bande aplenkt-vel gavosi, kad zenkliai "gavo". Tai po kokiu 4 bandymu, jis man pamirksejo ir rode posuki, as sustojau, o jis privaziuoja ir klausia " koks cia motoras pas tave? kad  pririnkus 170 tu pradedi ziauriai nuo manes atsiplesinet?"  ;D ;D ;D Tai va tokia idomi istorija, dar tiesa pasake " gerai eina ta alfa, bet minusas, kad priekis varomas". Su tuo as irgi sutikau.
Parduodama: GT  3.2 V6
Yra: AUDI S5

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2009-05-11 14:21 »
teko susizemint pavaras ir duot gazo.

3.0 V6 dar reikia zemint pavaras, kad palikt kazkokia kregzde? ;D jauciu is principo nemesciau zemesnes pavaros ;D o sustojes dar pasakyciau jam, kad "pavaros as neperjunginejau" ;D nebent 6 pavara nera tokios traukos...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"